Avengers mají technické potíže

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:559
Počet zobrazení:8 634

Země čelí další hrozbě a Nick Fury musí opět dát dohromady tým Avengers. Ale jak se ukáže, největším nepřítelem je někdy naše technika.

Přepis titulků

Hill veliteli Furymu. Je to tu. Flotila skrullů míří k Zemi. Svolejte radu. Veliteli Fury, jaká je situace? Jsou to skrullové. Invaze je na spadnutí. Opět musíme svolat ty nejmocnější hrdiny na Zemi. Musíme se opět spojit. Něco není v pořádku.

Vidím vás, ale neslyším. Vy mě slyšíte? Haló? Test, test! Jako bych byl hluchý. Co je, Johne? Něco není zapojené, tak to zapoj. Test. Raz, dva, tři, my jsme psi. To je lepší, už vás slyším. Veliteli, co se děje? Země čelí stavu nouze první třídy.

Rád bych dal dohromady... Stav nouze první třídy vyžaduje účast celé rady. Členové rady, musíme jednat rychle. - Slyšíte mě všichni? - Ano, jasně. Veliteli... byste měl... Pane Chew? Chew se k nám připojil ze zámoří, takže může nastat menší zpoždění.

Můžeme se s ní znovu spojit? Připojuji se ze zámoří, takže může nastat menší zpoždění. Jsem zpět, veliteli. Dobře. - Poslouchejte... - Moment, veliteli, chci si něco ujasnit. - Předsedo Whitakere? - Je mi to jasné. Měl bych být v temné místnosti s dramatickým osvětlením, jak jsme se na tom dohodli.

Ale nemůžete čekat, že tam budu neustále sedět a čekat na videohovor od Nicka Furyho. Pánové, to stačí! Svět leží na pokraji katastrofy. Podívejte... Pane Fury... Nemůžete mít... Podejte nám hlášení, až se vrátí, přetlumočíme jí to. Jsem zpět, myslím, že... Mimozemšťané útočí... Mimozemšťané útočí...

Mimozemšťané útočí a my musíme svolat... Proč všichni sedí ve tmě? Jeremy, co jsem ti říkal? Táta pracuje a máš si jít hrát ven. - Co je to za dítě? - To je můj syn. Mimochodem, můžu ho vidět jen jeden víkend v měsíci. Carol mě nechala, protože prý trávím moc času v temné místnosti a čekám na videohovory. To dítě nemá bezpečností prověrku!

Je mu jen 8 let, není agentem Hydry! Sklapněte! Sklapněte! Sklapněte! Kdo je to dítě? Mám povolení nebo ne? Musí to být jednohlasné. Já říkám ano. - Ano. - Ano! Pokud můžete... popravdě... To znělo jako ano.

No nevím. Asi bychom měli hlasovat znovu. Já to slyšel jasně. Rozhodně řekla ano. Veliteli, omlouvám se. V druhé místnosti jsem stahovala filmy, ale už je to v pořádku. Souhlasíte s tímto návrhem? To je dramatická pauza, nebo zase zamrzla? - Ano. - Hail Hydra! Jeremy, to není vtipné.

Táta by mohl přijít o práci. Vyskočila mi tu zpráva. Je to aktualizace softwaru. Mám na to kliknout? Jestli klikneš na to zkur... - Už na to klikl. - Klikl jsem na to... Kvůli těmto nečekaným okolnostem vám mimořádně povoluji... Veliteli, jak se rada vyjádřila? - Prostě svolejte ty zatracené...

- Slyšíte mě, veliteli? Asi máte vypnutý mikrofon. Haló? Haló? Test! TECHNICKÉ POTÍŽE PROSÍM VYDRŽTE Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Domnívám se že pán jehož chlapec vykřikl "Heil Hydra" může očekávat drobné pracovní problémy. Vzhledem k tomu jak se tvářil jeho kolega. A vyhazov bude to nejmenší s čím by si měl dělat starost. :)

321

Odpovědět

Na dveře mu zaklepe pár týpků v kostýmech. Běžná rutina pro nepřátele Ameriky a jejích hrdinů. :D

210

Odpovědět

Nevěřím, že členové iluminátů mají takovéto technické potíže.

300

Odpovědět

Nevím jestli můžu srovnávat zednáře a ilumináty, protože to rozhodně není to samé... Ale když se podívám na současné weby všech zednářských lóží v ČR, tak to většinou nepůsobí technicky moc na úrovni. :-D Ale třeba jsou zahraniční ilumináti trochu jiná liga. Zednáři u nás: http://www.vlcr.cz seznam všech uznaných lóží u nás: http://www.vlcr.cz/loze.html

10

Odpovědět

Agentka Hillová tu vypadá líp než originální představitelka. :D Člověk pak chápe proč se v komiksech stal Tony Stark na čas ředitelem SHIELDU.

636

Odpovědět

nesahej mi na Robin na Hillovou je dobrá

197

Odpovědět

+SalemKlid, netvrdím že je špatná. ;)

30

Odpovědět

+SalemJe špatná.

619

Odpovědět

+Salem:D

00

Odpovědět

Fakt se mi to líbilo. :-) Zhlédnuto dvakrát, vypadl mi net.

721

Odpovědět

mohli to na zaver zakoncit zaberem jak mimomzemstani utoci po cely planete, ze Fury to nestih :D

201

Odpovědět

Poznámka : Skrull není postava ale rasa, takže místo Skrullova flotila by tam mělo být flotila Skrullů.

360

Odpovědět

A bylo by vážně super dočkat se invaze Skrullů i v hrané filmové podobě. :)

50

Odpovědět

Děkuju, opraveno. :) Jsem moc netušil, kdo to skrullové jsou.

142

Odpovědět

Modernější definice tragikomedie...

361

Odpovědět

Aspon jim nevyskočila modrá obrazovka.Takže úspěch.

481

Odpovědět

To by sletěl celej helicarrier. :D

130

Odpovědět

Kdyby měli systém založen na Linuxu, tohle by se nestalo :)

2549

Odpovědět

pro absenci ovladacu by se nespojili vubec?

1498

Odpovědět

+PatejlPromiňte, řediteli, na kompilaci grafického prostředí mi v distru chybí jedna knihovna, dnes se zúčastním jen přes chat. :-D

662

Odpovědět

+PatejlTo už dávno není pravda btw.

510

Odpovědět

Nic proti Linuxu, ale co má operační systém společného s kvalitou připojení?

631

Odpovědět

+beretNo Rohlik asi myslel bezchybnost systému. Ale jak říkáš, když je pomalý připojení, může mít člověk sebelinuxáčtější systém, ale kvalitu připojení rozhodně nevylepší :D

90