Big Fat Quiz – Úžasné příběhy Boba Mortimera

Thumbnail play icon
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:5 093

Big Fat Quiz je hodinový pořad, který se vysílá jednou ročně a moderuje ho Jimmy Carr. V dnešní epizodě je několik sestříhaných scének z jednoho dílu, kdy vypráví své příběhy Bob Mortimer.

Poznámka: Edge (jméno jednoho ze členů U2) doslova znamená "Hrana".

Přepis titulků

Sekvence v Brookside. Nechápu. Mám něco společného s Tony Mortimorem, krom příjmení. Kousla nás stejná liška na odlišných pivních festivalech. Není to úžasné? Jak víš, že to byla stejná liška? Protože měla unikátní zakousnutí.

Myslíš zarovnání zubů? Jo, zarovnání zubů, děkuji. Na rozdíl od jiných lišek, které tě kously? Potkal jsi tu lišku od té doby? Ne, ale strašně bych chtěl. Lee dostane bod... Bobe, jaký ořech bys schoval do kapsy Anthey, kdybys měl tu možnost? Nevím, asi malý kešu oříšek.

Jimmy, pro odlehčení, jednou jsem byl doma u Anthey Turner, sundal jsem postranní panel od vany a schoval se do vany. To já jen tak. Pamatuji si, kdy se to stalo, protože Bob tam byl a býval obhájcem, že? Advokátem. Advokátem. A nešel... Protože policie sebrala Jarvise. Ne, ochranka Michaela Jacksona ho zatkla, ne policajti. Zavřeli ho do chatky.

Čekal jsem, že to bude kvůli látkám nebo zbraním. Něco takového. Tak jsem vyžadoval, aby mě tam s ním nechali o samotě. Řekl jsem mu: "Jarvisi, co jsi udělal?" A on odpověděl: "Ukázal jsem Michaelovi zadek." To bude v pohodě. Euro Disney je poblíž města Malmaison. Což se mi líbí, protože to je blízko Napoleonova domu. A já rád hraju hru zvanou ptáko-latté.

Vystrčil jsem penis hned vedle Napoleonovy postele. Stejně tak u Versailleské smlouvy a Tapisérie z Bayeux. Jak ta hra funguje? Musíš vytáhnout penis poblíž známého artefaktu nebo člověka. Kolik jich musíš udělat, než dostaneš cenu vévody z Edinburghu? Jak se U2 zasekli při jejich koncertě v Oslo v roce 1997? Ví to někdo? Byl to obří citrón, co se rozbil.

Což upřímně zní jako Bono, ale byl v něm on a Edge. Bylo to šílený. Jednou jsem byla na U2 a s Edgem to bylo dost na hraně. Děkuju. Dobře, Richarde a Bobe, uhodli jste to? Řekli jsme si, že tomu přidáme trochu satiry. Dobře, trocha satiry. Můžeme si hrát.

Jsme tu celý týden. Nikdy jsem nepotkal Bona, ale jednou jsem byl za ním a dal mu z kapsy vlašský ořech, aniž by si toho všiml. To bylo předchůdce ptáko-latté? Ne... Strkání vlašských ořechů celebritám do kapes? Měli jste pravdu, skupina se zasekla v 12metrovém mechanickém citrónu. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

K úvodnímu textu: Jimmy Carr ten pořad "moderuje" (to host = moderovat). Možná v něm někdo hostuje, ale ne Jimmy Car.

10

Odpovědět

Díky za postřeh, opraveno :)

00