Bill Bailey – Karneval zvířat zahraný na kravské zvonce

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:3 837
Bill Bailey si sehnal sadu naladěných kravských zvonců a s pomocí kolegů z orchestru BBC Concert Orchestra na ně zahraje část suity Karneval zvířat, kterou složil Camille Saint-Saëns.

Přepis titulků

Prosím, přivítejte naše alpské techniky, kteří přinesou naladěné kravské zvonce. Danke. Danke schön. To jsou opravdové kravské zvonce, naladěné podle chromatické stupnice. Hraje se na ně na alpských festivalech. Ještě se k tomu váže taková ceremonie. Ano, se švýcarskou vlajkou se vždy musí nakládat s respektem. Tak.

Danke, danke schön. Teď se pokusíme na alpské zvonce zahrát Labuť ze suity Karneval zvířat. Sám to ale nezvládnu, asistovat mi budou skvělí kolegové ze sekce bicích nástrojů a doprovodí mě na zvonce. Děkuji mockrát. Jak vidíte, máme je tu rozložené podle tónů, stačí s nimi takto zatřást. Tento, tón G, zní úplně jako telefon. Takže nebojte, nezvoní vám telefon, je to jen náš zvonec.

Myslím, že jsme připraveni, můžeme, Anne? Dělám si legraci. Tak teď. Telefon. Děkuji! Sekce bicích nástrojů! Díky moc. Skvělá práce. Teď bych potřeboval pořádnou brandy.

Děkuji mnohokrát. A děkuji našim alpským technikům.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vypadá to jako úplná sranda, ale nacvičit to musela být dost dřina.

40

Odpovědět

hodne drsne

70