Bill Bailey a papoušek v kiněWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:141
Počet zobrazení:7 184

Svátky budou na VideaČesky ve znamení WILTY! Každý den se můžete těšit na nový díl jednoho z našich nejoblíbenějších pořadů. V první scénce se ukáže Bill Bailey s příběhem o svém papouškovi v kině.

V týmu Davida je Ruth Jones. U Leeho Jo Brand a Dame Kelly Holmes.

Přepis titulků

Překlad: Markst www.videacesky.cz Je tu napsáno tajemný předmět. Vedle tebe je... Ano. Polož... Polož to tam. Ze všeho nejdříve přečti, co je na kartičce. Dobře, tohle je Jakob.

Nepamatuji si, že by ty jogurty dělaly takový zvuk. Asi bude s živými kulturami. Tohle je Jakob, jednou jsem ji propašoval do kina a musel jsem předstírat, že zvuky, které vydává, dělám já. Můžeš to sundat a odhalit, co se pod tím skrývá. Kočky miluju. Dobře, tým Leeho. Proč bys sakra bral Jacoba do...

Jakoba. Počkat. - Jakob. - Jakob. - Jakob. - Jakob. Proč do kina? Vyslovuje se to Jakob. Dobře. Měl jsem turné a ten pták byl se mnou v hotelu.

A chtěli jsme do kina. Počkat. Proč s tebou na turné byl ten pták? Protože jsme neměli nikoho, kdo by ji hlídal. Ji? Vždyť má mužské jméno, ne? - Ona, nebo on? - Ona. Proč jí říkáš Jacob? - Jakob. - Já vím... Byly trochu zmatky s...

Pohlavím? To jsem měla s králíkem. Vážně? Pohlavní styk? Sedni. V kině... Sedni? V kině jsme dali přes klec kabát a sledovali jsme film. Uprostřed filmu byla hudba, zalíbila se jí a začala pískat.

Co to bylo za film? Past. To je celkem neohleduplné pro ptáka v kleci. V ten moment nás to nenapadlo. Tohle je klec, ve které žije? Tohle je cestovní klec, říkáme jí pravé křídlo. Takže ten papoušek začal pískat melodii filmu? Ano.

A co se stalo pak? Potom začala vydávat zvuky, lidi se začali dívat, slyšeli ten zvuk, tak jsem udělal tohle. Potom udělala tohle. Potom řekla: "Jakob." A já řekl manželce řekl taky: "Jakob." Předstíral jsem, že si povídáme. Seděl někdo, krom manželky, vedle tebe? V kině bylo hodně lidí.

Co dělali? Mysleli si, že jsme trochu divní. Jak dlouho už ji máš? Něco mezi deseti až patnácti lety. Máš hodně zvířat? Máme. Kolik? Asi 30 nebo 40.

40 zvířat? Jaká? Ryby... Nemyslel jsem v mrazáku. Mravence. Máme spoustu mravenců. Máme psy, kočku... Kočku? Není to problém s papouškem? Ne, kočka není v domě.

Chodí do kina? Roznáší noviny. Co tvůj tým tipuje, Lee? Jasná nápověda je, že má očividně blízko k Billovi. Vidíte? Viděl jsem Billa v televizi, kde si hraje s divokými zvířaty. Takže vím, že je má rád. Takže by mohl lhát, ale ví, jak zacházet s papouškem.

Byl bys tak odvážný a políbil ho na rty? - Můžu... - Na tebe jsem nemluvil. Dej mi pusu, dej mi pusu. Jsi v pohodě? Stydí se. Nechci to kazit, ale v šatně byla z Davida hotová. Tak co, Jo? Tipuji lež, přijde mi to nezodpovědné. Tým tipuje lež...

Tipujete lež, dobře. Bille, byla to pravda, nebo lež? Byla to... pravda. Je to pravda, Bill propašoval svého papouška do kina.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

good

00

Odpovědět

A very interesting topic that I have considered, I think this is one of the most important information for me. And I'm glad to read your article. Thanks for sharing! https://drivingdirectionss.com

01

Odpovědět

Se divim, ze to nedali.. Bill mi prijde presne jako tip cloveka, co ma v a proste pujde s ptakem v kleci do kina. :D

421

Odpovědět

A navíc hodně věrně předváděl ty jeho skřeky, jako by je poslouchal každý den...

151

Odpovědět

+Odborník na papouchysúhlasím s vami dvoma

50