Conan v Ghaně #2: V ulicích AkkryCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:9 143

V pokračování návštěvy Ghany Conan vyrazí do ulic hlavního města, kde se seznámí s místními obyvateli.

Poznámky:
gastroenterolog léčí nemoci zažívacího traktu
marakuja je anglicky passion fruit, doslova „ovoce vášně“

Přepis titulků

- Jak se jmenujete? - William. - Rád vás poznávám. - Já také. - Miluji Ghanu. - Já miluji vás. - Ne doopravdy. - Nemilujete mě doopravdy? - Ne. - Možná časem? - Možná. - Čím se živíte? - Jsem gastroenterolog. - Gastroenterolog? - Zaučuji se. - Rozumím. - Jak se vám zdám? Jsem zdravý? - Změnilo se u vás nějak vyprazdňování? - Ne, nic nového.

Pořád chodím na záchod. - Tak to je v pořádku. Zdravím. Jeden kokos. Můžu to zkusit? - Conane! - Ahoj! - Ahoj! Skvělé! - Chcete kokos? - Ano! - Zdravím, odkud jste? - Z Ghany. - Jste z Ghany? Odkud mě znáte? - Koukám na vás. - Ještě v tom nejsem moc dobrý. - To vidím. Páni.

- Tu máte. - Děkuji. Mají tu pěknou směsici. Tohle je problém. Tohle tu prodávat nemůžete. Dostal se do problémů. Tohle je teď taky problém. Tohle taky. Nic neudělal, ale… I tak se toho zbavte.

- Líbí se mi váš klobouk. - Vážně? - Ano. - A co moje vlasy? - Taky. - Nebojíte se jich? - Ne, jsou hezké. - Chcete si sáhnout? - Rád jsem vás poznal. - I já. - Jste překrásná. - Děkuji. - Jsme ale ženatý. - Páni. - Takže nám to nevyjde. - Bože můj. - Tanec Azonto. - Azonto? Dobrý, že? - Jo. A pak… - Dobrý?

Dělám to dobře? - Jo. - V pohodě? - Jo. - Mám přestat? - Jo. - Mám toho nechat? - Jo. Chce, abych přestal. Ghana? Chci ghanský dres. - Co myslíte? - Je moc malý. - Moc malý? - Ano, moc malý. Malý? Proč myslíte? Podle mě vypadám dobře. - Jak podle vás vypadám? - Naprosto úchvatně. - Vypadám dobře? - Vypadáte jako Ghaňan. Jako Ghaňan?

Musíte si zajít na oční. Potřebujete brýle. Je skvělé, že v Ghaně vzdávají čest všem významným vůdcům. Je tu Malcolm X, Bob Marley, pak samozřejmě i Martin Luther King Jr. a… Co to ku*va je? - Conan.

- Rád vás poznávám, já jsem Kofi. - Rád vás poznávám, Kofi. Jo! To je ono! Udělejte to znovu! C-o-n-a-n. Conan. Jo, jo, jo! Jo, jo! Jsem úplně mimo! Nevím, co se děje! Jo! Dokázali jsme to! Nevím ale co.

- Nechcete marakuju? - Ne, marakuju nechci. - Copak nechcete spoustu vášně? - Ne, ne… Cože? - Spousta vášně. - Když si dám marakuju… - Spousta vášně. - Budu mít spoustu vášně? - Jo. - Spoustu energie. - Když sním marakuju, má žena bude šťastná? - Budu mít energii. - Jo. Pořád dokola, úplně všude. Budu honit svoji ženu? Nechci svoji ženu všude honit. - Ale bude to pro mě dobré.

- Ano, takhle ji zvednete. Když sním marakuju, dokážu zvednout svoji ženu? To chci! - Chci je všechny! - Když sníte marakuju, budete mít sexy noc! - Sexy noc? - Ano! - Doteď jsem si objednával pilulky. - Ne! - Tohle mám udělat? - Ne, ne, ne! - Máte je sníst! - Aha, sníst! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak si to tam začal cpát :D :D

10

Odpovědět

Conana mám rad, ale občas mi přijde ze když někam přijde tak si mysli ze muže dělat a říkat co chce. Občas mi je těch lidi líto

51

Odpovědět

tomu sa hovori humor a show, najdi si tie slova v slovniku.

00