Conan v Ghaně #4: Rakev na přáníCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:8 560
Conan dnes zamíří do krámku specializovaného na výrobu rakví, ve kterém si dokonce nechá udělat vlastní schránku věčného odpočinku.

Přepis titulků

Tady v Ghaně se smrt oslavuje, pohřby jsou velká událost, sobota je dokonce dnem pohřbů. Jednou z vymožeností v Ghaně je mít rakev na přání. Můžete mít rakev ve tvaru čehokoliv, co pro vás v životě něco znamenalo. Je to umění. Nejlepší výrobce rakví na přání je Paa Joe. - Rád vás poznávám, Paa Joe.

- Díky. - Já děkuji. Je od vás milé, že se s námi podělíte o své umění. - Tohle je ryba. Tahle ryba pro toho člověka hodně znamenala, že? - Jo. Možná byl ten člověk na dietě s nízkým obsahem cholesterolu. Proto chtěl tuhle rakev. Je v ní teď někdo? Ne, dobrý. Ryba asi není nic pro mě. - Mám rád sýrový popcorn, takže možná krabice sýrového popcornu. - Jo. - Teď jsem u vás trochu klesl, co?

- Jo. - Orel? - Jo. Nechávají si někdy lidé udělat rakev ve tvaru toho, co je zabilo? Ano. - Tohle je lahev Coca-Coly. - Jo. Takže patří někomu, kdo zemřel na cukrovku 2. typu. V dohledné době mě asi sponzorovat nebude. Jste na řadě, Coca-Colo. Skvělou věcí na téhle krocaní rakvi je, že vy můžete být jeho nádivkou.

Smějete se dobrému vtipu, nebo jen ze slušnosti? Ze slušnosti. - Přidal jste zakašlání. - Jo. Umřít můžete klidně na kašel, důležité je, v jaké rakvi jste odešel. To mi řekl můj dědeček. Tahle je nádherná! Tahle…

Její majitel zemřel už před časem. A já to musel vyrobit, takže rodina měla tělo v mrazáku. - Takže je mrtvý už dlouho? - Jo. - A jeho tělo je v mrazáku? - Jo, přesně. - Takže rodina má svého příbuzného v mrazáku? - Ano. Takže když si jdou v noci pro zmrzlinu… „Promiň!“ - Bylo to vtipné? - Jo. - Co je tohle?

Slepice? - To je pták. - Cože? - Pták. - Tohle je pták? - Jo. - Je to pták? - Jo. - Takže je někoho, kdo se v životě bavil. Je to pták. Až přijde čas, abych opustil svoji smrtelnou schránku, strčte mě do ptáka. Až nadejde můj čas, čeká na mě pták. Chápete, co dělám? Má to dva významy. Tahle rakev se mi líbí, chci jich víc. Ptáků se nemůžu nabažit.

Předpokládám, že tahle rakev patří prodejci pojišťovny Gekon. Ale no tak, Paa Joe. - Tady jste se moc nenadřel. - Tamty jsou pro šéfy. Jo tamty jsou pro šéfy a tahle je normální? - Tahle je pro obyčejné lidi? - Jo, jako vy a já. Cože? My dva? Počkat, já jsem šéf! - Vy jste šéf? - No, u nás mám jméno. - Jsem velkej šéf.

- Dobře. - Přijdu vám jako šéf? - Ne. - Tohle je krab. - Aha, to je krab, takže filcka! Takže ta rakev je někoho, kdo zemřel na pohlavní nemoc. Je docela příhodné, že je hned vedle ptáka. Teď jsem si všiml Paa Joeova kalendáře. „Volte Ježíše“. Kdyby Trump kandidoval proti Ježíšovi, říkal by o něm všemožné nesmysly. Šel by po něm.

Dal by mu ošklivou přezdívku. „Víte, koho mám rád? Mesiáše, kteří se nenechají chytit Římany. To jsou podle mě ti praví mesiášové.“ - Tohle je neskutečné. Požádali jsme vás, abyste mi udělal rakev. - Jo. A měla by mít podobu něčeho, co je pro mě úplně nejdůležitější. Pojďme se na ni podívat. Je překrásná! Můj obličej jste zachytil dokonale. Takhle se tvářím, když se dívám na vlastní pořad.

Jsem smutný, že není podle mých představ. Tělesné proporce jsou téměř přesné. Můžete jít dovnitř. Ano! Padne jako ulitá! Zbožňuju ji! Paa Joe dokonce splnil i můj speciální požadavek. Dal do ní televizi, takže se na sebe můžu navždy dívat. Ten materiál jste zabil, dokonalá realizace. Děkuju ti, smrti!

Paa Joe! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten člověk je už mimo... trapnější a trapnější.

27

Odpovědět

Proč mam pocit, že ten majitel rozumi tak jedny petine toho co konan rika? Se nedivim, ze se britove a frantici vykaslali na kolonie, tam nemohlo nic normalne fungovat.

13

Odpovědět

Jo

00

Odpovědět

To je teda magor. Zbožňujem ho.

00

Odpovědět

Opět TOP! :D

00

Odpovědět

V každé epizodě nějaká nová a trapná narážka na Trumpa ... už je to dsot ubohé stejně jak se Conan pořád opakuje ve vtipech ... Dřív měli jeho videa šťávu a byla to fakt sranda, teď je to jen opakující se nuda s politickou omáčkou ...

1215

Odpovědět

práve že teraz sa stými narážkami krotí :D predtým to bolo oveľa horšie

13

Odpovědět

Cock není pták ale kohout

513

Odpovědět

Kolik ti je?

91

Odpovědět

ano ale to by potom ten dvojsmysl nefungoval v češtině

80

Odpovědět