Conan v Ghaně #5: Filmové plakáty a hudební klipCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:8 414
Další zastávkou na Conanově cestě Ghanou je známý tvůrce filmových plakátů a podíváme se také na to, jak se natáčel hudební klip, ve kterém si americký komik střihl pěveckou i taneční roli.

Přepis titulků

Dalším uměním, kterým je Ghana známá, jsou filmové plakáty. Ghanští umělci už léta baví svět kreativním pojetím plakátů k filmům, které často ani neviděli. Jednoho z těchto grafiků jsem navštívil. - Tohle je Jasper, zdravím. - I já vás. Jasper je autorem spousty skvělých filmových plakátů, které v Ghaně vznikají. Jednou z vašich specialit je dělat ty plakáty co nejzajímavější, - i když ten film tak zajímavý není.

- Ano. Tohle je například plakát k filmu s Diane Keaton, Lepší pozdě nežli později. Když jsem ten plakát uviděl, tak mi to nedošlo, ale… už to vidím. Tohle myslím ve filmu Kukuřičné děti 3 nebylo. Tohohle chlápka mi není líto, protože když mu tady ten usekl hlavu, zrovna jedl ruku, takže si to zasloužil. Tenhle je k filmu Válečný autobus, Warbus.

- Viděl jste ho? - Jo. - Vážně jste ho viděl? - Jo. - Spousta akce. - Jo, to jo. Osamělý mstitel, to je myslím film s Vinem Dieselem, že? - Ještě to nemám hotové. - Nemáte? A já myslel, že v tomhle filmu měl Vin Diesel šedý zákal. Mladý mistr a Jackie Chan. Obdařil jste ho spoustou svalů. Namaloval jste mu i svaly, které ani neexistují.

Podívejte se na to. To je poprvé, co vidím pekáč buchet na krku. Než jsme sem přijeli, kontaktovali jsme Jaspera a zeptali jsme se ho, - jestli by mohl udělat plakát pro můj pořad, Conanovu show. - Ano. - Viděl jste ho někdy? - Ne. - Nikdy? - Ne, nikdy. - A víte, kdo jsem? - Ne. - Nevíte? - Tak si to ujasněme. Viděl jste film Warbus, že? - Ano. - Ale můj pořad jste neviděl. - Ne, váš pořad jsem neviděl. - Můžeme se podívat?

- Jo. Tohle je plakát pro moji talk show! Bože můj! Je to fantastické! - Tady máme Andyho Richtera. - Ano. - On má zbraň? Jak jste došel k tomu, že mám takovéhle tělo? Proč se smějete? Co se děje tady? To je nějaký dinosauří pták? - A Andy…

- Střílí. - Střílí na toho ptáka? - Jo. Hrnek ve tvaru Eisenhowerovy hlavy, co mám na stole. Vy jste z něj ale udělal odříznutou hlavu našeho prezidenta Dwighta Eisenhowera. To je dost znepokojující a lidé od Eisenhowera se mi ozvou. Můj obličej jste vystihl dokonale. Podívejte se na to. Na tenhle film bych zašel. Vezmu váš plakát a udělám z něj film. Vysílání v pozdních nočních hodinách, kde je všechno k smíchu. - Musím se tě zeptat, Conane.

Kde je Andy? - A já ti musím odpovědět. Koho to zajímá? - A kde máš svůj eisenhowerovský hrnek? - To máme dvakrát „Koho to zajímá?“ Tak fajn. Poslední steh. Co se stane, když se z pozdních nočních pořadů… stane pozdní noční můra? Dobrá práce. Společně Conana zničíme! Věkové hodnocení je DH. Jako děs a hrůza. Kde mám cukr? Když se vám vaše smlouva s ďáblem vymkne z rukou…

Bože! přijde čas na vykoupení. Co jsem to provedl, Conane? Tak pojď, ty ptáku! Zdechni, ptáku. Zdechni! Andy Richter, Conan O'Brien a Andy Serkis v roli ptáka ve filmu Conan.

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělej nápad, že by byl conan mistr vtipnýho jazyka se PODLE mě říct nedá, ale ty jeho nápady na cestách mě občas dostanou :D třeba jak kupoval gronsko :D

10

Odpovědět

Film podle plakatu jsem videl snad poprve :D

50

Odpovědět

Čo si nevidel Planet terror ?

00

Odpovědět

Kdyby chtěl někdo vidět ten connan movie kompletní, tak je tady Rick Astley - Never Gonna Give You Up (Video)

49

Odpovědět

Tak ty budeš najneschopnejší troll, aké som na internete stretol...

132

Odpovědět

+JerrekTo sedí.

10

Odpovědět

+Jerreka ty taky traged, ze si naletel

01

Odpovědět

Kdyby někdo chtěl vidět Ricka Astleyho v HD kvalitě, tak je tady Kuami Eugene ft Conan OBrien - For Love (Official Video)

00

Odpovědět

Je hezké, že se Conanovo studio svými náklady rozhodlo podpořit místní ekonomiku, ale působí to na mě takovým dojmem, že by si tam mohli koupit už doopravdy cokoliv...

70