Conan dabuje postavu ze hry Halo 4CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:761
Počet zobrazení:8 825

V dnešním videu se podíváme na to, jak šel Conan dabovat jednu veledůležitou postavu ze hry Halo 4. Nejedná se o žádný žert. Conanův hlas v této populární videohře opravdu je, jak jste se ostatně mohli přesvědčit již kdysi dávno, když jsme u nás přeložili Conanovu recenzi Halo 4. Jo, nakládání beden není vůbec hračka...

Poznámka: V čase 5:24 začne Conan napodobovat svého ne zrovna oblíbeného talk show kolegu Jaye Lena.

Přepis titulků

Už letos na podzim má vyjít hra Halo 4. Právě ji oznámili a já už se nemůžu dočkat, protože se ukázalo, že budu součástí této hry. Přesně tak. Jo, díky. Nedávno jsem se sešel s vývojáři, kteří na Halo 4 pracují, stalo se to před pár dny a vzal jsem s sebou celý štáb, abychom probrali mou roli v této hře.

Je to velmi zajímavé. Posuďte sami. Ahoj, mám velkou radost. Sedím tu s dvěma hlavními mozky, které stojí za hrou Halo 4. Tohle je Frank O'Connor. - Vy jste vedoucí celé série, že? - Ano. - A tohle je Kiki Wolfkillová. - To je jméno. - To je vážně neskutečný jméno. - Já vím. Frank O'Connor a Kiki Wolfkillová.

Takže vy jste severská drakobijka a vy její osobní barman. - Já na hry moc nejsem. - Dobře. Nejsem žádnej pařan. Poslední hrou, která mi dost dobře šla, byl Pong. Tohle jsou ale hry, kde hrajete s ostatními online, aniž byste tušili, co jsou zač, že? - Přesně tak. - Už se někdo přes Halo seznámil? - Jo, byly i svatby. - Svatby? Některým hrála dokonce hudba z Halo při cestě k oltáři, takže to bereme vážně.

Dobře, to je... smutný. Nabídli jste mi ké zhlédnutí krátkou ukázku z chystaného Halo 4, abych se s tou hrou trochu seznámil. Jo, je to přísně střežený a utajovaný video materiál. - Takže by to lidi neměli vidět. - Přesně. Takže já se na to teď podívám a pro vás nahradíme záběry ze hry něčím, co bude...

podobné, ale ne stejné jako to, co uvidím já. Když jsme Chiefa opustili, byl uvězněn na vesmírné lodi, která bloudila neznámým vesmíre a obíhala po oběžné dráze. Co byste ode mě chtěli? Ke konci hry nastane chvíle, kdy má jít Master Chief do války a těsně předtím narazí na dva mariňáky, kteří spolu rozmlouvají. A podle nás máte ideální hlas na to, abyste aspoň jednoho z nich namluvil. Budu mít bouchačku?

Budete u sebe mít zbraň, ano. Může z ní má postava střílet? - Rozhodl jste se ji nepoužít. - Jasně. - Řekl jste si, že... - Jo. - Takže jsem srab. - Jste myslitel. Takže má postava nebojuje, ale kdokoliv ji může zabít. - Ano, nebo ne? - K tomu ale nemá nikdo důvod. Podle mě se do vaší postavy děti nijak nepustí, dokud nebudete...

Vy jste nezažil moje dětství, jasný? Já jsem dostával nakládačku v jednom kuse i bezdůvodně. Jakou mám funkci? Říkali jste, že dělám nějaké přípravné práce. - Zkuste být konkrétnější. - Pracujete v obřím hangáru na té největší a nejsilnější vesmírné lodi, kterou kdy lidstvo sestrojilo. - Zní mi to jako nakládací dok. - Je to něco jako nakládací dok. - Dělám v nakládacím doku... - Dá se to tak říct. - ...Hvězdy smrti - a mám před bojem něco naložit.

- Jste obklopen nesmírně důležitým vybavením. Takže jsem poskok v nakládacím doku. - Jste spíš... - A navíc jsem srab. Mám zbraň, ze který neumím střílet... Jestli to dobře chápu, jenom přikývněte. Ano, děkuju vám. A vám taky. - Ukážu vám návrh, jak přiblížit tu postavu Conanu O'Brienovi. - Dobře. Nevadilo by vám, kdyby vypadala nějak takhle?

Rád bych, aby aspoň někoho napadlo, že by to mohl být talk show moderátor. Líbí se mi, že z toho sálá osobnost. Tak co kdybychom šli o krok dál a zkusili tohle? Jejda, co to... Ať vědí, o koho jde. Jestli budu v Halo 4, je to super a nechci, aby mě nikdo nepoznal. Líbí se vám ten nápad? A prosím upřímně. Částečně ano.

A myslíte tuhle část? Jo, ta je skvělá. Jen bych přes ni dal stříbrné nebo zlaté sklo. - To by ale zakrylo můj obličej. - Spíš by ho to chránilo. Když nemůžu ukázat svůj obličej, zvážili byste aspoň tuhle ceduli? - JSEM CONAN O'BRIEN - Hodilo by se to k mé práci na lodi smrti. Je to nenásilné, ale ruce musíte mít volné na... - bedny. - Právě jsem vás donutil přiznat, že nakládám bedny. Můžu použít různé přízvuky a zabarvení?

Chcete můj skutečnej hlas, - nebo mám improvizovat? - Co máte na mysli? Nějaký konkrétní přízvuk? Tak nakládat bedny... Zdravíčko, guvernére! Ty bedny tu zabírají dost místa. Ty bedny... - jsou nesmírně důležité. - To by mohlo jít. Musím nakládat bedny... na palubu lodi! - Tímhle začneme.

- Jo. To je beden! Musím je všechny naložit! Kéž bych v dětství nehulil jak fabrika! Jé, bedny! Musím je tam nějak dostat. To znělo trochu jako... Pusťte mě k těm bednám. Musím je naložit. To by ho zabili brzo. Vojáci z jeho vlastních řad.

Tohle se do vysílání nikdy nedostane. Něco mě napadlo. Mám jednoho kamaráda a je to naprosto výborný dabér. Má nejlepší hlas v oboru a je to talent od přírody. - Hollywoodský typ? - Hodně hollywoodský typ. - A sexy? Hodně hollywoodský typ. Andy, pojď sem. - Dobrá.

- Andy daboval spoustu animáků. - Daboval pana Slovíčkáře v Hodince dvojsmyslů. - Jo, jo. Pak Buráčka McNolteho v Jab Jab show. - Pučmelouna 6. - Pučmelouna 6 v seriálu Pučmeloun 7. Je to ironie. Pojďme do studia nahrát ty hlasy. Co vy na to? - Jde se tvořit umění. - Co prosím? - Jde se tvořit umění. - Ne, jen nás nahrajte. Dobře. - Můžem na to?

- Jasně. Tak jo, řekněte, co chcete. My jsme profíci a dáme vám to. Takže vy dva stojíte v nákladní sekci hangáru poblíž hromady beden a věnujete se logistice. Už se těším, až ty bedny naložíme. Jsou důležitý pro bitvu. Budou je na tu bitvu potřebovat. To jo. Myslím, že jsou to převážně kancelářský potřeby pro první linii. Na mý bedně je napsáno "sušenky".

- Sušenky různých druhů. - Určitě nepoznaj, že jich pár chybí, jestli mě chápeš. Už jsem tu bednu trošičku pootevřel... a vyndal z ní vesmírné arašídy. Otec mě má za zbabělce. Nejspíš má pravdu. Promiň, neposlouchal jsem tě. Močil jsem do kombinézy. Všichni sledujte! Je tu sám Master Chief! No jo! Pořádně Master Chiefovi zatleskáme!

Debil jeden. - Mohl bys mi prokřupat záda? - Jo, jen si nastavím koleno. Jo, to je žůžo. Díky. - Máme fakt parádní práci. - Bombovou. Stůjte u beden, ale ne že s nima pohnete. Kdo má vůbec klíče od tý popelnice? - Ty je nemáš? - Ne. Tak jak tam ty bedny naložíme, když se do ní nedostanem?

To taky nevím. Dalo by se tomu říkat návrhářská chyba. Můj život stojí za houby. Před šesti týdny jsem začal brát antidepresiva. - Vážně? - Jo. - Takže je ze mě teď impotent. - To mě mrzí. - Klid, beztak si tady stejně nevrznu. - To máš recht. - A jdem zase stát v pozoru. - Jo. Když tu budem stát dost dlouho, třeba nás někdo picne. - Kde by se našel takovej blbec?

- A i kdyby nás někdo zabil, - jistě bude chovat k našim tělům náležitou úctu. - Jo. - Určitě by se nám neotíral rozkrokem o ksicht. - Ne. Vstávej! Je čas na pauzu. Mohli byste dělat, že vás někdo mlátí pažbou pušky? Jasně. Hej! Co děláš? Au! Nech toho!

Au! Přestaň! Au! Ranil jsi mé city! A je to! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

8:50 neříká náhodou: Au to bolí! :D

281

Odpovědět

Frank O'Connor na 03:31 :D
http://goo.gl/2MZxCL

187

Odpovědět

Vždyt je to trapný jak poleno, vzpamatujte se lidi už !

22112

Odpovědět

Postni něco, co není trapný jak poleno, když už někomu vnucuješ svůj názor a vyveď všechny z omylu! Jsem celý žhavý :)

212

Odpovědět

cca 4:20 som pocul "to protect you" a prelozene to bolo tusim ako odhalit

191

Odpovědět

Pravda, já tam furt slyšel detect, i když portect dává samozřejmě větší smysl. ;-)

183

Odpovědět

"rukojetí pušky" ... nebylo by lepší "pažbou"?

... ten poslední pazvuk Andyho, když jakože dostával rukojetí nebo ty Conanovi imitace neměli chybu

194

Odpovědět

Jo, díky, nemohl jsem si na ten výraz vzpomenout! :-D Opraveno.

180

Odpovědět

+BugHer0A já díky za každého přeloženého Conana.

220

Odpovědět

Andy například daboval lemura Morta v Madagaskaru :D

191

Odpovědět

Podle těch jeho přízvuků by mohl dabovat Gobliny ve Wowku, Batmana a vílu z Petra pana :D

201

Odpovědět

Nečekal jsem, že Andy je tak dobrej ve voice actingu.

201

Odpovědět

Tá ženská má to nejvic sexy jmeno o kterym jsem zatim slyšel ... :D

203

Odpovědět

Au! Ranil jsi mé city!! :-D

Rozhodně to stálo za shlédnutí do konce. Za mě 10/10, dlouho jsem se tady tak nenasmál.

184

Odpovědět

Kolik lidí zabilo Conana :D

202

Odpovědět