Conan recenzuje hru Splinter Cell: BlacklistCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:681
Počet zobrazení:7 635

Však to dobře znáte, Conan sedne k ovladači, tentokrát s rapperem J. Colem, a začne v pokračování plíživé akční série Splinter Cell hledat pohledné agentky a způsoby, jak co nejhlasitěji upozornit teroristy na svoji přítomnost.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz BEZRADNÝ PAŘAN S CONANEM O'BRIENEM Tomuhle říkám událost. Dnes se s předstihem mrkneme na velmi populární hru Splinter Cell: Blacklist. Chci to tentokrát vzít opravdu vážně, takže jsem přizval fanouška této konkrétní hry. Pozdravte J. Colea. - Ahoj, vespolek. - Má nominaci na Emmy... - Grammy, ne Emmy.

- Ta bude brzo. Emmy nechtěj, ta ti zničí kariéru. Jednu jsem dostal a byl se mnou ámen. Znáš tuhle hru? Hrával jsem ji na vysoký, je to už hodně dávno. - Tuhle ale neznám. - Hrál jsi starou verzi. - Starší verzi jsem hrál na vysoký. - Tam byli jen dva Pac-Mani. - Velice hrubá verze. - Z roku 1987. Mám dojem, že to bude jedna z her, které začínají filmem, co nám odvypráví příběh. - Jak jsi na to přišel?

- Protože každá z těchhle her začíná 40minutovým filmem. Tohle je ta teroristická skupina. Myslíš, že vás Amerika nenajde? To nebude nutné, generále. Já bych v tuhle chvíli nemluvil. Radši bych držel zobák zavřenej. Hlavní postava je Sam Fisher, za toho se hraje. - To je on? - To je on. Už je ale v důchodu.

Vždycky jsou v důchodu. Proč to dělají? Chtějí penzi? Už ho štvalo, jak byl dobrej. Víš, co jim vždycky podrazí nohy? Je to skvělá animace, ale oni jsou trochu pidloocí. Trochu pidloocí. Dostanu tě. Tak a je to. Konec hry. - Tady hra začíná. - Už to začalo? - Chceš si to vzít?

- Řekni mi, co mám dělat. Následuj parťáka, myslím, že se jmenuje Vic. Koukněte, na svetru se mu rozsvítilo světýlko. - Dobře, jak se střílí? - Ještě nemáš zbraň, ale až... Já nemám zbraň? Sam Fisher se vydal zničit teroristy, a nevzal si s sebou zbraň, jenom svůj světélkující svetřík. Pojď za mnou, zajdeme do New Yorkeru pro nový džíny. Teď potřebuješ vyzvednout svýho parťáka. Zmáčkni áčko... - Jdi trochu blíž...

Přesně tak. - Teď to vypadá, že mu očumuju rozkrok. To vypadá nevhodně. Teď jen pobíhám okolo. Jak frustrující je se mnou hrát? Buď upřímný. Jsem jako dvouletej? Spíš jako jeden a půl roční. Charlie, jsme na místě. Stačí jen vypnout napěťový oscilátor a přerušit tak konkurenční signál. Takže oni okrádají kabelovky. Chtějí šlohnout televizní signál. Ahojky.

Co je zač? Anna Grimsdottir. To je hrozný příjmení. Vážně hrozný... Grimsdottir? Měli se Samem vztah? Víme to? - Vyspali se spolu někdy v minulosti? - To nevím, ale podle tý řeči těla... ...a šilhání. Grim? Poslyš, Same... Čeká nás spousta práce, takže bysme měli vyčistit vzduch.

- Ano! - Minulost je minulost. Chrápali spolu. Koukni na to! Koukni na ní! Jak dlouho myslíš, že může trvat trapný ticho? Víš, co teď dělá? Myslí na oběd. Úplně se vidím. Můžu si dát těstoviny, to mě zasytí na celej den.

Nebo si můžu dát salát s ovocem, jenže to už budu mít během odpoledne zase hlad. Kašlem na oběd, jdem na to. Jedem. Benghází, Libye. Dostaneme se do úkrytu a najdeme tohohle chlápka. Jaká je asi šance, že to všechno sám zvládnu? Buď upřímný. Nulová?

Ahoj, chlapci, jak je? - Hádám, že jsme toho chlápka neosvobodili. - Ne. Pokud teda během toho povyku sám nezdrhnul. Vezmi si to, já v tom jsem hroznej. Tentokrát na to jdeš víc plíživěji, to bylo chytrý. Dobře, to bylo výborný. Právě jsi zastřelil tři chlápky... Je tam prádelna, můžeš si vyprat. Nikdy nevíš, kdy narazíš na další pračku.

Jestli tady hodlají bydlet, měli by si trochu poklidit. Narovnání toho koberce by jim zabralo jednu vteřinu. To je Kobin, nebo jde o slavnostní uvedení do vysokoškolskýho spolku? Rozumím. Není to on. Zjistili jsme, že Cole je v téhle hře opravdu dobrý.

Já o trochu méně. Moje hraní se ale vylepší, když budeme hrát společně, takže si dáme kooperativní misi. Kryješ mi záda? Jasně. Já bych ti je taky rád kryl, ale neumím se otáčet. Pojď za mnou. To nás nemohla helikoptéra vysadit až na vrcholu? Cíl zneškodněn.

Ty jsi odvedl všechnu práci, já se za tebou jen táhnu jako smrad. - Panebože... - Jsem v nějakým křoví. Co děláš ty? Ty zabíjíš a já trčím v křoví. - Jak jsi na tom? - Dobře. - "J Cole byl zabit v akci." - Víš co? Já nebyl. A víš proč? Schoval jsem se v křoví. Pomohl jsem ti v té situaci jako parťák?

Buď upřímný. Ne. Mám píseň "Necháváte nás na holičkách". Tys nechal Colea na holičkách, kámo. Nechal jsem Colea na holičkách? Ale vím, že kdybysme byli v té samé situaci znova, což bychom byli, zase bych se schoval v křoví a nezabili by mě. Dobře, Cole, Splinter Cell: Blacklist.

Myslím, že ti to vážně šlo. Co na tu hru říkáš? Moc se mi líbila. - Jak bys ji ohodnotil? - Na jaký stupnici? Kdo je tvůj nejoblíbenější zpěvák? Jsem velkej fanda Tupaca, takže to rozhodně bude na Tupacově stupnici. - Jde o Tupacovu stupnici. - A kdybych to měl přiřadit k albům, - tak je to Me Against The World. - To je hodně dobré hodnocení. Já tomu na mé hudební stupnici dám... Kay Kyserovu Spurs That Jingle Jangle Jingle.

Přeberte si to, jak chcete. Mockrát ti děkuju. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Conan to zas pekne vystih, dnes zacinaj vsechny hry 40ti minutovym videem. ja bych jen doplnil, ze po odklepnuti tlacitka ci splneni drobnyho trivialniho ukolu pokracuji dalsim 40min videem az se takhle behem jednoho odpoledne dopracujeme k finalnimu 40min videu se zaverecnejma titulkama! zlatej pac-man! 8-)

204

Odpovědět

No jo no.. :) Kay Kyser - Spurs That Jingle Jangle Jingle. Klasika.

200

Odpovědět

Já už myslel že James Cole,když jsem četl popisek :D Ten je taky vášnivej hráč her :D

241

Odpovědět

ten z 12ti opic?

230

Odpovědět

Grimsdóttir - severské příjmení...

196

Odpovědět

Ty vole dík, já celou dobu myslel, že je slovenské..

211

Odpovědět

Kdyby dostal do ruky Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast, to by měl teprve remcy.
"Tak já jsem Jedi a nemám laserový meč? Proč bych jinak tu hru kupoval?!"

220

Odpovědět

Myslím, že by bylo dost dobré kdyby udělal recenzi na nějakého Zaklínače(Ale jelikož už to nejsou "novinky" tak velmi pochybuji.). Myslím, že v jedničce by se mu velmi zamlouvaly karty do sbírky, a dvojka by se mu líbila hned od začátku. :D

Doufám, že udělá recenzi na Zaklínače 3 až vyjde.

212

Odpovědět

Spíš bych to viděl, že dříve bude recenze GTA..

180

Odpovědět

Té pidlookosti jsem si všimla jako první věci :) Conan jako vždy nezklamal a Cole byl taky dobrý. Díky :)

211

Odpovědět

Teď jen pobíhám okolo... :D To jsou vzpomínky :D Myslím, že většinu herního času jsem trávila touhle činností :D :D :D

211

Odpovědět

Black Metal v hodnocení mě mile překvapil :D

184

Odpovědět

A do mladýho černocha už se mu moc bouchnout nechce :D

191

Odpovědět

No to ne, ale schoval se do křoví, aby ho nikdo s mladým černochem neviděl. :D

223

Odpovědět

Ten Cole byl hroznej.

1857

Odpovědět

Podľa mňa vôbec nebol, je to len nezvyk. Ale každopádne Aron je Aron :)

192

Odpovědět

Blacklist luxusní hra, jen ten multiplayer mě nebaví

1820

Odpovědět

Ok, tak je to největší s****a, nejhorší stealth hra současnosti a multiplayer je lepší než mají všechny cod dohromady

1914

Odpovědět

Když to říkáš ty tak jsem hned objednal. Jediný díl kromě double agent mi neunikl.

181

Odpovědět

Škoda, že Conan už není, tak arogantní a nekouká na ty hry zkrz prsty jako dříve...To se mi líbilo více...Když na začátku řekl třeba: Jaká to ztráta času pro mě a velká chyba pro ně (What a waste of time for me and a terrible mistake fort them)...nevím zda to bylo přesně takhle, ale zhruba...A nebo ten jeho výraz :) teď ho ty hry nějak baví a to zas nebaví mě :D

188

Odpovědět

Spíš bych řekl že mu začali pořádně platit aby na jejich hry pěl jen chválu :-) dřív měl dost nejistý hodnocení, nikdo nevěděl jestli se mu ta hra líbila nebo ne a teď všechno jen chválí...

182

Odpovědět

Na konci jsem si vzpoměl na Fallout New Vegas :)

182

Odpovědět

Pokud vím, tak u předchozích her vždy hodnotil tak, že nehodnotil... Jen řekl blábol a nikdo nevěděl jaké hodnocení té hře dal. Myslel jsem si, že to tak dělají, kvůli autorským právům nebo něčemu, aby nekazili té hře pověst, nebo tu hru naopak nevychvalovali a ostatní si nemohli stěžovat.
Ale tady vidím, že ta stupnice úplně svítí, takže jí oba dali 100% ?
Má to nějaký důvod? Mají zrovna tady podepsanou nějakou smlouvu, že můžou nebo je to úplně jinak? Nevíte?

1851

Odpovědět

Ty bláboly měl pouze, aby byl vtipný. Hodnotit ani nechtěl.
I tentokrát to byl jen vtípek s tou stupnicí.

190

Odpovědět

Sám řekl ať si to přebereme sami..... stupnice byla plná, ale slyšel jsi někdy tu písničku ke které to přirovnal? Né že by byla špatná, ale...

190

Odpovědět

+BagrovJá ty písničky právě vůbec neznám, takže jsem nevěděl. Pokud jsou nějak hodně špatné, tak už je to jasné.
Prostě mě zmátla ta stupnice.

188

Odpovědět

Borcovi se hra líbila ale Conan byl podle mě s hodnocením zase neutrální.

191
Další