Conan recenzuje MinecraftCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:832
Počet zobrazení:12 131

Fanoušci si žádali herní hit Minecraft a tak se Conan do téhle graficky nenáročné hry pustil. Samozřejmě by to ale nebyl Coco, aby se nesnažil i tento konzolový zážitek obohatit o trochu erotiky.

Přepis titulků

BEZRADNÝ PAŘAN S CONANEM O'BRIENEM Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Nedávno jsme zavedli jednu věc, kdy hraji a recenzuji populární hry jako takovou službu pro diváky. Další hru jsme nechali vybrat fanoušky. Zeptali jsme se, co chtějí, abych zrecenzoval. Většina fanoušků jednohlasně řekla, že musím vyzkoušet hit, kterým je Minecraft. S Minecraftem jsem neměl žádnou zkušenost, takže jsem si sehnal pomoc a tady je recenze. Zeptali jsme se, jakou hru chcete ohodnotit a vy jste řekli, že Minecraft.

S kamarádem Aaronem Bleyaertem si zahrajeme Minecraft. Videohry nehraju. Nekecám, o tomhle vůbec nic nevím. Myslel jsem, že je to jeden z těch masážních nástrojů na krk z teleshoppingu. Tahle hra je čistě o těžbě a stavění věcí. - Braní věcí ze země a stavění. - Správně. Takže je to jako být ve Walesu v 19. století a být hrozně chudý. Vážně zábavná hra pro děti. Každá hra začíná v náhodně vygenerovaném světě. Můžeš se procházet, teď jsme v lese. Jdu skrze trávu, snažím se vyhnout praseti.

- Je to prase? - Jo. - Vidíš mě? To jsem já. - Proč mám plédový kalhoty? Tenhle jediný měl oranžový vlasy, takže jsme tě... Takže týpek s oranžovými vlasy má stupidní károvaný šortky. To je diskriminující. I ta ovce se na mě podívala jako: "Co to je za exota?" Ta hranatá ovce si mě furt hlídá. "To je ten týpek, co mě včera zneužil." Zatím jsme nic nevytěžili.

Pojď sem za mnou, vytěžíme nějaký dřevo. Grafiku pěkně odbyli. Vypadá to jako svět, který vidíte se zeleným zákalem. Mělo by se tomu říkat Zákalový svět. Nitrolebeční tlak je tak silný a vy vidíte tak hrozně, že jste si oblíkli károvaný šortky a ani o tom nevíte. Ta ovce mi furt čichá k zadku. Zmiz odsud, ovce! Pojďme něco pokácet, vůbec nic se neděje.

Jsme akorát chudší a starší. - Teď kopeš v zemi. - Mám pokračovat? Z Irska jsem pláchnul, abych tohle už nikdy dělat nemusel. V noci vylézají příšery a zabily by nás. - Příšery vylézají? - Poběž tudy. - To jsou vážně děsivý příšery. I můj šestiletej kluk by nakreslil lepší příšery. Kdo navrhoval tuhle hru? - To je kostlivec, co střílí z luku. - Akorát jsem to chtěl říct. Teď poběžíme k tomuhle domku. Tak dělej, Bleyi!

- Už jsme tam. - Jsme v domku. Není nic trapnějšího než dva chlapi v chatce. Koukáme se na sebe, ty si všimneš mých šortek. Je tady tlačítko "políbit"? Musíme jít k sobě. Je tady někde tlačítko "obdivovat"? Tlačítko, kterým bych mohl říct: "Kdysi na vysoký jsem..." - Jak bys ohodnotil tuhle hru?

- Nebude to hezký. - Minecraft je prý velice populární. - Strašně populární. Mladí lidé, co špatně vidí, tuhle zbožňují hru. Lidé, kteří neví, jak vypadá skutečný dům a mají rádi depresivní podnebí. Pořád nevím, čeho jsme dosáhli a proč uměly ty příšery tak dobře střílet z luku. To mě zmátlo. Příšery vám normálně utrhnou hlavy, proč měly tyhle luk a šípy? Z 88, kdy je 88 celkem dobrý, 110 výtečný, 150 hrozný a 3 slušný, tomu dám řekněme: 26C.

Tvůrci Minecraftu, zajděte prosím k nejbližšímu optikovi, nechte si předepsat brýle a vytvořte svět, co za něco stojí. Doufám, že to bylo nápomocné. Další videoherní recenze můžete zhlédnout na: Mrkněte na ně, než si něco draze koupíte. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (66)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechápu popularitu této hry.

21

Odpovědět

Minecraft je pro blbečky

21

Odpovědět

v minecrafte sa dajú vytvoriť úžastné svety ale na druhú stranu je to neskutočný zabijak času...

292

Odpovědět

Oh jak já s ním souhlasím ...
Nemám ráda Minecraft.. A fakt nechápu jak to mohlo chytit tolik lidí ... Bože, lidi !!

4076

Odpovědět

protoze jsi hloupa :)

lidi to chytlo protoze je to sandbox. Tedy svoboda vtom co chces delat..
Predpokladam ze jsi jenom hloupa barbina :)

26117

Odpovědět

+rodier2Jasně.. Takže já hned musím být hloupá, když mám svůj vlastní názor na počítačovou hru ? Oooh, jak inteligentní od tebe :))
"hloupá barbína" ? :D Děkuju, žes mě rozesmál :D
Narozdíl od tebe se snažím vždycky poznat to, na co si dělám názor.. Minecraft jsem zkusila.. Ty mě nazýváš hloupou, aniž bys věděl kdo doopravdy jsem a já jsem.. Ale tak prosím ... :)

3726

Odpovědět

+rodier2A to tě má ojet, aby to mohl říct? :-O

3023

Odpovědět

2 stupidní věci co mají nezaslouženou pozornost :D (majnkraft a konan)

2297

Odpovědět

Tak na to nekoukej :D

01

Odpovědět

Stejně jako je minecraft hra neomezených možností, tak ten kdo o ní řekne že je to p******* je velmi omezen svou fantazií. Místo aby jste následovali příběh, jako tomu ve většině her bývá, tady si vytváříte svůj vlastní (a to mluvím pouze o možnostech singleplayeru). Hra se nemusí každému líbit, ale nazývat jí kravinou to si nezaslouží. Ostatně o tom mluví i její úspěšnost.

2629

Odpovědět

Jojo, na "kladný" reakce od nerdů jsem čekala :) Ono vám to možná dojde, né teď, teď si budete vesele kostičkovat a myslet si jaká je to strašná zábava.. No v 60ti letech, až budete vyprávět vnoučatum o svym mládí, určitě na vás budou hodně pyšní :)

2263

Odpovědět

+SimonkaNemůžeš vědět kdo jsem, ani co dělám nebo nedělám. Navíc silně pochybuju, že vlastně máš ponětí o tom, kdo je to Nerd :D.

2117

Odpovědět

+SimonkaSimonko, co na to říct..
http://pbs.twimg.com/media/A35BSC8CMAEbVsU.jpg

194

Odpovědět

+Simonkaurcite lepsi nez svejm vnukum rikat ze jsem znasinul simonku nebo byl u hitlerjugend jako aktualni dedci a babky

191

Odpovědět

+SimonkaJo jo, a ty můžeš vyprávět jak se díváš na něco co tě nezajímá a trávit čas psaním otravných příspěvků. No, tak to se máš taky čím chlubit. Mj. já Minecraft pouštím jednou za čtvrt roku, takže u něj moc nestrávím, ale takovýhle kecy nesnesu.

181

Odpovědět

+Simonkasandbox má tu výhodu, že dokáže bavit lidi všeho věku právě tím, že si tam můžeš dělat co chceš, a když ti nestačí možnosti obyčejného Minecraftu tak existujou stovky módů a vylepšováků a to jak na vlastnostech hry tak i na té grafice (např. shader mod, hd texture pack, ...) ... a navíc, co je špatného na tom být "nerd"? aspoň se v dané oblasti vyznáme líp než ostatní lidi :)

191

Odpovědět

Minecraft je taková nehorázná *píp* . Já fakt nechápu lidi, co u toho seděj 24 hodin a hrajou si s kostičkama .. Smysl hry ? Žádnej. Grafika? Příšerná. Výsledek? Kus života v háji díky týhle závislosti :) Opravdu lituju ty, co v tuhle trapárnu propadli. Hawk

2278

Odpovědět

Smysl většiny her je, pokud se nepletu aby bavili a to je dost relativní pojem, jelikož všichni nejsme stejní a nebaví nás stejné věci.. U téhle hry se aspoň hráč může velkým způsobem kreativně vyjádřit a rozvíjet, což se může hodit potom i v reálu. A co se týče závislosti, tak je to vždy jen a jen na lidech... 24 h v kuse hrát cokoliv mi přijde špatné, házet to jen na Minecraft je dost omezené, ostatně jako zbytek komentáře.

225

Odpovědět

Tvůj příspěvek je nehorázný *píp*. Nechápu lidi co seděj u sledovaní něčeho a píšou blbý příspěvky. Smysl - žádný, stylistika hrozná. Výsledek? Kus života v háji čtením těchto pitomostí. Opravdu lituji ty, kteří si to přečetli.

201

Odpovědět

a já zas lituju hatery jako seš ty ... cuz their life is soooo baaaad, so they have to share it with us...

191

Odpovědět

přesně tak bych to řekl

186

Odpovědět

hnahna :DDD ... v bodech.. minecraftění je úžasnéé ... mojang na nás sere :D ... ta java je fakt hrozná :/ ... nevím no, prostě, barevná vlna, barevný obojky pro psy, barevný oblečeníčko, barevný misky pro pejsky, barevní pejsci a dalších milion barviček už není minecraft ://///

186

Odpovědět

To tam teda těch možností Minecraftu prozkoumal :D

204

Odpovědět

Hraju Minecraft na Xboxu a nemůžu si stěžovat, myš mi tam vůbec nechybí.
Každopádně někdy si řikám, proč vlastně ty recenze Conan dělá, když se na konci stejně dozvíme ho***, ale to mi vůbec nevadí, protože mě to zatim pokaždé pobavilo. :D

1822

Odpovědět

Aby bavili lidi přece :D

10

Odpovědět

Hra se nehodnotí dle grafiky ale dle hratelnosti. Mě osobně se Minecraft líbí. A nejlepší je na PC (zkoušelů jsem Xbox i Android verzi). V Minecraftu si můžeš vytvořit vše, nejvíc mě baví hrát adventurní mapy někoho jiného. A komu vadí grafika:
http://www.youtube.com/watch?v=4FHhIfRTXso
:D

1814

Odpovědět

Hmmm, to vypadá dost zajímavě :-) Kostičky alá Minecraft v HD s texturami ve vysokém rozlišení :-) Po tom se někdy mrknu.

184

Odpovědět

Vem si třeba MAFII
Graficky to není žádná slavá, ale atmosféra a příběh - nejlepší hra

194

Odpovědět

+ZlopánPříběh? :D Mluvíš o jakém příběhu? :D

1951

Odpovědět

+ZlopánVailen: Viděls to vůbec někdy? Mafia 1 a podle mne i 2 má ten nejlepší příběh, který jsem kdy u hry viděl. Hrál jsem oba díly několikrát, beru to jako koukat na zábavný interaktivní film.

Zlosyn: Ona i jednička má slušnou grafiku, prostě jen odpovídá době vzniku, dneska je to samozřejmě už slabší. Za to dvojka, když jsem ji poprvé spustil, tak jsem měl po dlouhé době tzv. "wow" efekt. Nejdřív začátek jak Call of Duty, a pak asi nejbáječněji vykreslené večerní město pokryté sněhem. Sice dvojka nemá tak skvělé ohlasy jak jednička, ale pro mne oba díly jsou The Best. Zeptat se, kterou nejlepší hru jsem kdy hrál, jsou to obě Mafie. Doufám, že bude (a doufám že vůbec bude) ve stejném duchu i trojka. Skvělý příběh, atmosféra, grafika, parádní český dabing...to ve mne zazní, když se ozve Mafia.

201

Odpovědět

+ZlopánMafii s Minecraftem snad ani nemůžeš srovnávat.. Mafie je něco tak ohromnýho.. To je naprosto úžasná hra. Na to v jaké době ta hra vyšla, tak je grafika dobrá.. Má to naprosto úžasnej příběh a jestli existuje někdo, kdo Mafii nemá rád, tak je fakt divnej..
V každym případě dám přednost před Mafií než před Minecraftem. Hrála jsem Minecraft a můžu posoudit, že jsem větší blbost nehrála. bohužel hodně lidí to nevidí ...

2510

Odpovědět

Minecraft je děsná ******** ,,ale mám to koupený :D

1939

Odpovědět

Aspoň můžeme posoudit, kdo hodnotí takhle. Sem strašně rád, že se tady takovýhle komentář objevil. Osobně nehraju moc hry, ale když si chci zahrát Minecraft mi přijde jako dobrá volba na odreagování a možnost postavit si, co chci, za něco, co jsem vytěžil je velice zajimavá. Osobně grafiku taky nemám moc rád, ovšem to se vynahradí různýma 512x512 texture packama s SEUS věcičkama, které i grafiku dokážou vytáhnout slušně nahoru, ovšem kostičky zůstanou, tady je ovšem smysl hry.

181

Odpovědět

Ah jak já nesnáším ty kecy ve stylu : Minecraft? Taková blbost? Ta děsná grafika jak pro Windows 98? Jen tam běháš a neděláš nic......
Právě tou grafikou je to originální....a ta hratelnost? Že to je nuda? Copak myslí že všichni hráči hrají single? :D :D

Asi jsem trošku zaujatá, protože jsem hráčka, ale vážně to bylo i tak trochu slabší než ty recenze předtím.... :)

2045

Odpovědět

Neni pravda. Bylo to vtipny. :D

189

Odpovědět

Tyhle Conanovy recenze mám rád, je pravda, že tahle se mi tolik nelíbila, možná proto, že jsem velký fanoušek Minecraftu a ta grafika se mi velmi líbí... Ale stejně je to Conan... :-) Mimochodem si ale neumím představit, tak se Minecraft hraje na konzolích bez myši... :-D

1812

Odpovědět

ne všichni mají autismus

1852

Odpovědět

+rainNeni to o autismu, je to o tom, že prostě některé hry by měly zůstat jen na PC.. ikdyž zrovna Minecraft jednou z nich neni, tam si to dokážu představit..

193

Odpovědět

+rainPřesně, stejně pomalu ani nechápu proč se otravovat s konzolemi, když je PC stejně vždycky rozválcuje a hratelnost je na něm 100*(hlavně díky myši, ale i množství příslušenství)lepší. A úplně nejhorší jsou předělávky z konzolí na PC, proč? proč?!! :/ :D

192
Další