Svalnaté myši z NASACONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:7 463
Conanovi se do rukou dostaly exkluzivní záběry myší, kterým NASA ve vesmíru vypěstovala nadměrnou svalovinu a které po návratu na Zemi tropí neplechy.

Přepis titulků

Našel jsem zajímavý pravdivý příběh. Podívejte se. Extrémně svalnaté myši z NASA se z vesmíru vrátily na Zemi. To jsme si nevymysleli, je to pravda. NASA očividně ve vesmíru dělala experimenty na myších, které geneticky upravila tak, že jsou velmi svalnaté. Je to tak. Teď už jsou v bezpečí na Zemi. A představte si, že jsme dokázali získat záběry, kde tyto svalnaté myši jsou. Jo, jsme jediní, kdo ty záběry má.

Prý jsou působivé. Podívejme se na ně. Sledujte to. Co to dělá? Vidíme myš, nevím, co dělá… Ano, už vidím, co dělá. Dělá si proteinový nápoj. Jo, je tam s dalším myším kámošem. Tady vidíme myš, která na benčpres zvedá další myš. To je působivé. Tenhle myšák dělá kdoví co. Zdá se mi, že zatíná svaly. Podívejte, oholil si hrudník a zatíná do zrcadla svaly. Ale ne, zavřely kočku do skříňky.

Tyhle svalnaté myši… Jsou z nich prostě tyrani. A teď té kočce splachují hlavu do záchodu. Nejsou to zrovna myšáci dobráci. A nakonec vidíme, jak té samé kočce dělají zářez. Jedna z myší to celé nahrává na Instagram. To je prostě šikana. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A přitom to vypadalo, že Conan už trapnější bejt nemůže.

67

Odpovědět

Pekny. Neslo by prelozit a nahrat cele dily Conana? Tak jak to delate a Oliverem.

21

Odpovědět

U Olivera se nejedná o celé díly. Jeho pořad: John Oliver: Co týden dal a vzal (Last Week Tonight with John Oliver)
je složen z hlavního tématu (což je většinou to se dostane videacesky.cz )a menších střípků které mají kolem pár minut. Jinak všechny jeho díly jsou k dostání na HBO GO nebo na netu s titulky.

30