Tupci z uliceCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:196
Počet zobrazení:10 873
Conan se po vzoru Jimmyho Kimmela rozhodl poslat do ulic zvídavý mikrofon a vyzkoušet si inteligenci běžných občanů. Výsledky byly dle očekávání katastrofální.

Přepis titulků

Pouliční komedie. Ve večerních pořadech klasika už od padesátých let 20. století. Víte, co myslím. Strčíte před lidi kameru, zeptáte se na historii nebo politiku, oni nedokáží odpovědět, celí znervózní a všichni se jim smějí, protože je úžasné, co všechno lidi neví. Je to pro nás šance mít ze sebe dobrý pocit a vysmát se ostatním. Řekli jsme si, že jsme tohle nikdy moc nedělali, tak bychom teď mohli začít. Takže jsme i začali. Jo, proč ne? Bude to sranda, podívejte se.

TUPCI Z ULICE Jak Kongres schvaluje rozpočet? Tak schválně. Výbor pro prostředky předloží dvoukomorové sladění rozpočtu v souladu se zákonem o rozpočtu z roku 1974. Co zákon o kontrole rozpočtu 2011? Určil limit pro diskreční vyhrazování. A co je Byrdovo pravidlo? Senát nesmí v Zákonu o smíru posuzovat vnější záležitosti.

- Až na výjimky v oddíle… - V oddíle 313b. Špatně! Jde o oddíl 313b-2. Idiot! - Kdy vyhlásily USA Japonsku válku? - Osmého prosince 1941. - V kolik hodin? - Kongres prohlášení schválil ve 13:10 východního času, ale Roosevelt ho podepsal v 16:10. - A jaký dokument formalizoval kapitulaci Japonska? - Kapitulační listina. - A kde ke kapitulaci došlo?

- Na palubě lodi mého dědy, USS Missouri. - Přezdívané… - Mocný Mo. Je to Velký Mo! Dement! - Jak se ratifikují dodatky Ústavy? - Hlasováním nebo státní úmluvou. - Který případ řešil, kolik času bude na ratifikaci? - Coleman versus Miller. - A ten stanovil precedent pro… - 27. dodatek. - A jaké další probíhající? Dodatek o rozdělení Kongresu, dodatek o šlechtickém titulu a… Corwinův dodatek!

Bezmozek! Můj děda s vámi chce mluvit. Naše loď byla Mocný Mo. Tím jsem si jistý, byl jsem tam. Jasně, dědo. Jistá Wikipedie by s vámi nesouhlasila. V té válce jsem viděl zahynout tisíce mých bratrů ve zbrani. Věděli jsme ale, že cenu našich životů vyváží svoboda, kterou tu dnes máte vy. Myslím, že to si zaslouží mi a ostatním veteránům vyjádřit trochu respektu. To je špatně!

Mně a ostatním veteránům! Nasráno v hlavě! TUPCI Z ULICE To je klasika. Klasika. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda, že to bylo jasný od první odpovědi... mohli dát nejdřív pár primitivních otázek.

14

Odpovědět

Trapné. Ale to už je holt takový novodobý Conanův standard. Kdyby to aspoň nebylo tak očividně nahrané.

738

Odpovědět

ty vole to je parodie

345

Odpovědět

akorát lepší "parodií" by bylo, kdyby natočil, jak respondenti, kteří odpověď znají, nikoho nezajímají, a pořad hledá akorát ty, kteří vědí kulový...

201

Odpovědět

A nebo kdyby to aspoň tak očividně nečetli ...

25