Uniklé telefonáty Obamy a TrumpaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:332
Počet zobrazení:16 250

Již zítra bude na TBS odvysílána speciální epizoda zachycující Conanův nedávný výlet do německého Berlína. To znamená, že na příští úterý bude video materiálu zřejmě více než dost. Dnes přidávám v rámci vyčkávání jedno kratší video z Conanovy show, které se opět týká Donalda Trumpa. Sám jsem na videa, která se Trumpovi věnují, už dost vysazený, ale musím uznat, že tohle mě pobavilo, takže doufám, že pobaví i vás a odpustíte mi, že jsem Trumpem infikoval i Conanovo okénko. Za týden už se těšte na vydatnou dávku videí z Německa! Krátký teaser můžete zhlédnout zde.

Poznámka:
Poslední vtípek je založen na zvukové podobnosti anglického slovíčka who a sovího houkání.

Přepis titulků

Mluvčí Bílého domu potvrdil, že si spolu Barack Obama a Donald Trump pravidelně volají. Velká novinka. Bohužel neznáme podrobnosti. Dámy a pánové, tomu neuvěříte. Do ruky se nám totiž dostal audio záznam několika jejich telefonátů. Co se hihňáte?

Je to pravda. Dostaly se k nám jejich telefonické rozhovory. A já se o ně s vámi musím podělit. - Prosím? - Baracku? Tady Trump. Víš, jak rozdáváš takový ty zlatý medaile? Prezidentské Medaile cti? Jo. Můžu je dát, komu chci? No, je to složitější... Rád bych ji dal Guyi Fierimu a všem holkám z reklam na GoDaddy.com.

Možná i Žvejkalovi. - Prosím? - Rychlá otázka: Kazachstán. A na co se ptáš? Co to je? Nějaký masový jídlo? Kazachstán je stát ve střední Asii. Sousedí s Čínou a Ruskem. Jasný, doplňující otázka: potřebujem ho? - Prosím? - Hele, jakej máš v Bílým domě toaleťák? Cottonelle?

Charmin? Angel Soft? - Netuším. - Quilted Northern je parádní. Tohle jde asi mimo mě. Vždyť je to vlastně jedno. Na velkou si když tak zaletím do New Yorku. Prosím? Jak udělám z návrhu zákona zákon? No, nejdřív ho musí schválit Kongres. A kdo je Kongres? Já? - Ne.

- Tak Ivanka? Ne, Ivanka je tvá dcera. Ale je sexy, viď? Je to velmi atraktivní mladá žena. Ty prasáku. Počkej, až to povím Michelle. Dej mi ji na ucho. Měl bys zavolat německé kancléřce Angele Merkelové. Angele? Děláš si srandu? Tý zavolám, až se budu potřebovat akutně zbavit erekce. - Prosím?

- Baracku? Tady Trump. Mám další otázku. Ti chlápci v černých hábitech... Členové Nejvyššího soudu? Jo. To jsou moji Snapeové? Můžou pro mě kouzlit? - Ťuk, ťuk. - Kdo tam? - Kdó. - Kdo kdó? Obamo, myslím, že nás odposlouchává nějaká slepice. To se ti povedlo. Pšššt!

Nekecám. Fakt si myslím, že tu máme špiónskou slepici. Donalde, to ty jsi začal s tím vtipem. Radši už nemluv, Obamo. Zavolám ti z bezpečnější linky. Jdu po tobě, slepice! Zázrak. Zázrak, že jsme ty nahrávky získali. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Děkuji všem slavným osobnostem, že díky jejich omezenosti se USA zase stanou světovou mocností. :)

20

Odpovědět

členové Nejvyššího soudu v podstatě jsou parta takovejch Snapeů...to Trump celkem trefil... kouzlit pro něj v rámci legislativy můžou, ale často to hrajou na obě strany, v kolektivu ne vždy bývají oblíbení a jejich smrti jsou dramatickou událostí... nakonec ale vždycky na Harryho...teda Donalda...dávají pozor

00

Odpovědět

Já jsem Donaldův fanoušek a zasmál jsem se hodně. ((:

104

Odpovědět

Nebyl jsem sice ani pro jednoho kandidáta, ale tohle musí připadat vtipné i fanouškům Donalde ne? :)

180

Odpovědět

Další zesměšňování Trumpa. Ty videa sem den co den očividně dává někdo z Pražské kavárny.

1246

Odpovědět

…která neexistuje. To je jako říct, že se mi ztratila ponožka, takže ji museli ukrást skřítci.

434

Odpovědět

+DialAha, tak neexistuje. No, že jsem jich 28. října na Václaváku, když vyznamenávali Bradyho, viděl požehnaně. Ale podle hodnocení příspěvků je mi jasné, že je to tu samý sluníčkář, co si doma honí nad tibetskou vlajkou.

826

Odpovědět

+Karel OlcheckýxD miluju tohle někdo se mnou nesouhlasí tak je to sluníčkář :-D to je stejné jako by lidi s jiným pohledem psali nemá rád sluníčkáře => má rád Ortel => je to nácek => tvrdí že židi patří do plynu :-) vidíš jde to použít oběma směry a v obou je to stejně stupidní :)

131

Odpovědět

+Karel OlcheckýSprávně, neexistuje. Jedná se o dehonestující termín, do které par vrchní imperátor Zeman háže všechny své odpůrce. Je to pohodlnější než argumentovat, zvláště když leckdy argumentovat nelze. Na Václaváku jsi nic neviděl, protože jsi tam nebyl, ale pokud máš na mysli těch 15 000 slušných lidí, kteří šli vyjádřit nesouhlas s ostudnými skandály prezidenta ČR v ten jeden konkrétní týden (protivítr, spiknutí dispečerů, submisivní lezení komoušům z Číny do p****e, Dalajláma, Brady), pak jsi viděl zcela legitimní názory občanů, nikoliv libovolnou kavárnu, kterou zajímá především to, aby je obsluha obsloužila.

Pokud takovýto názorový proud hodláš dehonestovat jako "sluníčkářský", pak jsem nesmírně vděčný. Pokračuj, prosím. Imperátor Zeman již podobnými sračkoidními a zcela vyfabulovanými termíny zapříčinil, že důvěra v něj klesla pod 50 %. Pevně doufám, že bude v podobném duchu pokračovat a užiteční idioti tvého ražení budou přebírat jeho stupidní termíny, kterým nerozumí a ani rozumět nemohou, protože jsou umělé a neexistují.

114

Odpovědět

BugHer0, stále je tu enormne málo videí o vesmíre alebo o zvieratách a celkovo prírode z náučného pohľadu. Na webe je to tu celkom pestré, chválim, ale tieto dve veci totálne chýbajú.

150

Odpovědět


Odpovědět

Trumpa som volil a vtipy na jeho účet sú proste vtipné :)
-Z Reagana si tiež každý uťahoval a nakoniec to bol jeden z najlepších prezidentov US...

1816

Odpovědět

Videa o tom jak má Trump inteligenci průměrného černocha, jaký je satan, bigot, sexista atd., ohýbání pravdy okolo jeho osoby pod záštitou "komedie" je v USA forma nenápadné propagandy a pak vyleze takovéhle, které je celkem vtipné, pravda hloupé, ale vtipné a přesto mě nechává chladným, když si vzpomenu, když Conan nedávno nechal v jedné scénce vykreslit Trumpovy voliče jako nejhloupější zlé vidláky a pak je nechal jakoby zplynovat. USA má 100+1 závažnějších problémů než jejich nový prezident, ale oni je budou raději ignorovat a bavit se na úkor nového fackovacího panáka s tupé na hlavě. Jsem z tohoto faktu velice rozmrzelý a pozoruji na sobě negativní dopady. Překládejte si co chcete, pokud se vám na to lidi dívaj a věřte si čemu chcete, každopádně já si příště budu hledat zábavu mimo VČ.

1629

Odpovědět

Už od založení webu se tu snažíme překládat od všeho něco a samozřejmě se počítá s tím, že žádný divák nesleduje všechno, co zde přeložíme. Každý má rád jiný humor, jiné osobnosti, jiný typ videí nebo webseriály a ty, co se mu nelíbí, obvykle vynechává. Proto se nabízí jednoduché řešení: videa o Trumpovi si prostě nepouštět. Chápu, že ti může vadit, že se tu objevilo dost videí, která Trumpa zesměšňovala, ale ruku na srdce, o Hillary těch zábavných a povedených vyšlo vážně jen málo. Trump je prostě mnohem snadnější a vtipnější cíl, i když chápu, že to spoustě lidí není po chuti.

Pokud nejsi ochoten ta videa ignorovat a radši to budeš řešit odchodem z našeho webu, mrzí mě to, ale bránit ti v tom samozřejmě nemůžu. Nicméně musím upřímně říct, že tomu stejně moc nevěřím. Člověk, co chce odněkud odejít, prostě odejde a nepotřebuje to veřejně oznamovat v komentářích.

584

Odpovědět

nieje dôvod sa rozčulovať :) Trump je prezident a vybral skvelí team...
Progres komédia nezastaví, žiadny strach :)

68

Odpovědět

+ehmehm... to malo byť asi opačne :)
Komédia progres nezastaví :)

03

Odpovědět

+ehmskvelý*

01

Odpovědět

+ehmNezastaví komédia Kongres.

21

Odpovědět

John Cleese nebude?

14

Odpovědět

Asi začínám chápat kouzlo Donalda T. ... Stejně dřív nebo později přijde válka, krize a smrt, tak proč se u toho aspoň nezasmát. Tohle by s Hillary nešlo. Kazachstan...do we need it? :-)

331

Odpovědět

Am I Congress ? Is Ivanka Congress ? Parádne to bolo, fest.

170

Odpovědět

Spy owl nema chybu :D +1

90

Odpovědět

A překlad jako slepice už vůbec ne :D:D

70

Odpovědět

Docela bych i věřil, že jsou to reálné záznamy.

294

Odpovědět

Tak to seš hloupější než voliči Trumpa. ♪ Ba-dam čink ♪

133

Odpovědět

Já taky, obzvlášť po tom, co jsem četl přepis jeho telefonátu do Pákistánu.
http://www.vox.com/world/2016/11/30/13797178/donald-trump-call-nawaz-sharif
Z toho si člověk ani nemusí dělat srandu, to už vtipné je samo o sobě.

23

Odpovědět

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄ Bob buduje armádu.
▂▄▅████卐████▅▄▃▂ ☻/ Tenhle tank a Bob jsou proti googlu+
Il███████████████████]. / ▌ Kopírujte to všude na internetu a přidejte se v boji proti
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙ | | proti kapitalismu!

1236

Odpovědět

LOL, ten hakenkreuz :-D

02

Odpovědět

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅████ ♥ ████▅▄▃▂ ☻
Il███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙ |

363

Odpovědět

+Alenn

40

Odpovědět

"Odesláno v roce 2013 z Internet Exploreru"

11

Odpovědět

To je naprosto debilní :-D (v dobrým smyslu) Tohle je můj typ satiry, ne přehnaně angažovanej Noah.

BTW, owl = slepice?

287

Odpovědět

Beru zpět, už jsem důvod použití tý slepice pochopil :-)

103

Odpovědět

+MoggsVím, že to není ideální, ale přece jen sova by tam v češtině nedávala smysl vůbec...

71
Další