Conan ve filmu Sharktopus vs. PteracudaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:643
Počet zobrazení:7 755

Conan O'Brien je nejen moderátor talk show na kabelové televizní stanici TBS, ale také herec. Už v minulosti se objevil v několika menších rolích v různých filmech a seriálech (Arrested Development, Studio 30 Rock, Jak jsem poznal vaši matku), přičemž hrál povětšinou sám sebe. A jinak tomu není ani v jeho poslední a bezpochyby zatím největší herecké etudě. Conan si totiž zahrál ve velkofilmu Sharktopus vs. Pteracuda, který odvysílala 2. srpna tohoto roku americká televizní stanice Syfy. Ne, neděláme si legraci. Tento film opravdu existuje a Conan v němo pravdu hraje (viz jeho profil na IMDB). Jelikož ale bere svou roli spíš jako recesi, udělal si z ní srandu i ve svém vlastním pořadu. Co myslíte, bude to na Oscara? ;-)

Přepis titulků

Pusťte, prosím, ukázku mé scény... z filmu Sharktopus vs. Pteracuda. Lizzie, broučku, proč pořád zíráš do mobilu? Radši věnuj pozornost svému krásnému šéfovi. Promiňte. Jsem sice vaše asistentka, ale nejmenuju se Lizzie. Platím ti víc než dost. Můžu ti říkat, jak budu chtít. Slyšel jste o Sharktopusovi?

Prý plave tady v okolí. Jejda, Sharktopus. Sharktopus! Už se bojím! Hej! Dávej si bacha! - Já jsem Conan O'Brien! - A co jako? Jsem hvězda! Moderuju pořad na kabelovce! Zavolám agentovi a budeš...

Všem vám moc děkuju. Díky! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přeložte Sharktopus vs. Pteracuda :D

120

Odpovědět

Víc Olivera na úkor Conana, díky.

1537

Odpovědět

Hi Lizzie,i love you Lizzie*muck* :D

51

Odpovědět

To low budget CGI je boží ! :D

314

Odpovědět

Ale choďte už niekam aj s Conanom a jeho týmom štatistických scenáristov. Radšej Olivera, alebo Fergusna

4193

Odpovědět

choďte už někam věční hejtři! Radši nějaký normální inteligetní lidi tady!

259

Odpovědět

+lenaciaOk. Video se mi nelíbí už z novodobého trendu dělat z násilí nesmírnou zábavu. Hnus, nechutné, krvavé, v dřívější době nepřístupné scény jsou teďka #1 zábava. Nevím, jestli tím děti a ostatní připravují na válku, že ukážou, jak je násilí v pohodě a lidi si na to podvědomě zvyknou, nebo je to bez hlubší myšlenky a prostě je to p******a. Vybrat je celkem těžký, nepřijdou mi jako uplně hloupý lidi.

A.k.a jak se nastavujou trendy díky médiím.

aneb. mít vlastní názor? LOL

818

Odpovědět

+lenaciaNení třeba v tom hledat nic složitého. Lidé jsou od přírody agresivní. Civilizace to potlačuje, ale pořád je to náš pud. A zábava nejlépe funguje cílená na základní pudy - tedy především sex a násilí. Takže ot není o dělání zábavy z násilí ale využívání násilí k pobavení a není to novodobý trend, ale používá se to odnepaměti (třeba takoví gladiátoři)

131

Odpovědět

+lenacianeříkám akce, napětí, bojování nebo tak.... ale tohle je už prostě jen a pouze hnus.

24

Odpovědět

+lenacialenacia jenom projevil svůj názor. To hned neznamená, že není inteligentní ;-)

02

Odpovědět

Filmy jako Sharknado nebo Sharktopus vs. Pterakuda nenávidím.

Je totiž rozdíl mezi filmy které jsou vážně myšlené a skončí špatné až jsou dobré a tvoří perfektní guilty pleasure (The Room, První Birdemic) a filmy které se už od začátku snaží být co nejhorší a schválně míří pro guilty pleasure status jenže ve výsledku jsou prostě a jenom špatné a trapné (Sharknado, Druhý Birdemic)

3610

Odpovědět

You're tearing me apart, Lisa. Tearing me apart!

193

Odpovědět

+BarfilmOh hi Barfilm! Anyway how's your sex life?

54

Odpovědět

Nechápu co máš za problém. Režisér a studio holt rádi točí "kraviny" , tak proč by si je nenatočili když můžou? A Sharknado 2 mělo na SyFy historickej úspěch ve sledování takže lidi to baví a koukaj na to. Tak proč by to netočili. A jiný filmy to nijak neovlivňuje.

913

Odpovědět

Guilty pleasure, skvělej pojem, obvzlášť v češtině.

42

Odpovědět

Ten Conan to je hrozný satan :D

365

Odpovědět

To je uber vul :-D

253

Odpovědět

Jak ale Gary Oldman reagoval na Conanovo cameo... to nemělo chybu. :D

http://teamcoco.com/video/gary-oldman-sharktopus-vs-pteracuda

623

Odpovědět

Jsou dvě otázky, které mi stále vrtaj hlavou.. Jaký je smysl života a jestli lidi v Asylum dávají do filmu žraloky, protože je mají rádi a nebo je nesnáší.. Vážně, proč ? :D

292

Odpovědět

Smyslem života je zřejmě reprodukce, nebo spíš zachování a vývoj života samotného. A ta druhá otázka, no to je těžší, řekl bych že z ekonomických důvodů, již mají v točení filmů se žraloky zkušenost a mají na to rekvizity-tedy ušetří.

237

Odpovědět

42

894

Odpovědět

+GikyA jaká je otázka?

86

Odpovědět

+GikyKolik je 21+21

418