Daniel Radcliffe si hraje se štěňátky a odpovídá na dotazy

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:3 913
Daniel Radcliffe odpovídá pro BuzzFeed na otázky fanoušků. Jaký nejšílenější drb sám o sobě kdy slyšel? Proč nepoužívá sociální sítě? A jaké to je, stát se součástí ansámblu na Brodwayi? To a ještě mnohem víc se dozvíte ve videu.

Přepis titulků

Čau, jsem Daniel Radcliffe a BuzzFeed mě pozval, abych odpověděl na otázky a hrál si při tom se štěňaty. Sem se štěňaty! Ten je tak bezva a chlupatý. Jo! Jo! Pěkně ty zadní natáhni. Tématem hry Lifespan of a Fact je realita vs. fikce. Jaký nejšílenější drb jsi o sobě kdy slyšel? Slyšel jsem, že jsem si najal SAS, elitní jednotku britské armády, aby mi venčila psy.

Taky jsem slyšel, že mi v Belgii v klášteře vaří mniši speciální pivo, protože mám na pivo vytříbený vkus. V té době už jsem roky nepil, takže… Tak to bylo. Máš něco z natáčení Harryho Pottera? Ano. Nechal jsem si brýle Harryho Pottera. Jedny.

A tuším, že i další maličkosti, které jsem… postupně nakradl. Můžeš říct, proč vůbec nepoužíváš sociální sítě? Protože je to stresující. Nezažil jsem, že by někdo řekl: „Koukal jsem na Twitter, stalo se něco super!“ Nebo: „Už se těším večer na Facebook.“ A byla by to další povinnost. Sotva stíhám sledovat e-maily. Jsem rád, když se vidím s kamarády osobně, a radši se dozvídám novinky od nich, než abych o tom někde četl.

Jak bys pojmenoval štěňata? To se nesmí uspěchat. Špička! Má bílou špičku na ocasu. A… Prostě proto. Jakou písničku máš v záloze na karaoke? Real Slim Shady. Asi bych to neměl říkat, lidi teď budou na YT to video hledat, ale existuje, nakonec byste ho beztak našli.

Čí smrt v Harrym Potterovi byla pro tebe nejhorší? Siriusova, rozhodně jeho. Protože to taky znamenalo… Tehdy jsem netušil, jestli budu ještě pracovat s Garym Oldmanem, to bylo smutné. Garyho zbožňuju. Pracovat s ním byla neuvěřitelně poučná lekce. Jeho postava taky umře zčistajasna, což byl pěkný šok. Kdy konečně s Elijahem Woodem natočíte film o bratrech nebo záměně identit? Co to je za tanečky?

Je to bezva! Nevím. Rád bych si zahrál bratra Elijaha Wooda. Nevím, jestli by byl pro, ale za sebe jsem pro všema deseti. Ať už je autor otázky kdokoli: Napiš scénář. Co je nejlepší na Brodwayi? Asi to bude znít jako klišé, ale lidi, ta přátelská atmosféra. Prostě tě přijmou mezi sebe a snaží se, aby ses tam cítil dobře. Kdy jsi naposledy viděl Harryho Pottera? No, asi na premiéře.

Asi na premiéře posledního dílu? Občas vidím nějaké scény a útržky… Co se děje? Proč vrčíš? Jasně, jen si kousni. Měl jsi nějaký hvězdný idol? Měl jsem jich víc. Na prvním plakátu, co jsem si pověsil na zeď, byla Cameron Diaz. Taky jsem byl paf z Kirsten Dunst, když jsem viděl Holku jako lusk a pak Spider-Mana. Tyhle dva filmy.

Ten polibek vzhůru nohama bylo něco extra pro spoustu z nás. Jakého magického tvora by sis vybral k interview místo pejsků, kdybys mohl? Draky. Chtěl bych odpovídat na otázky fanoušků a hrát si při tom s draky. Ptát se na to před těmi pejsky je pěkně hrubé. Kdybys mohl mít z čarodějného světa jeden předmět, co by to bylo? Možná hologram sebe sama. Přijde mi to docela děsivé. Radši bych ho ovládal sám, než aby ho měl celý svět. Jakou nejlepší osobní či profesní radu jsi kdy dostal? Táta mi dal skvělou radu.

Když se s někým potkáš, nabídni ruku jako první. Působí to tak, že lidi potkáváš rád, a otevírá ti to dveře. A… Vždycky jsem se tím řídil a dělám to tak. Zatím to funguje. Dobrá rada. Tento měsíc patří adopci psů z útulku. Všechna tahle úžasná, roztomilá štěňata, která mi nechtějí sedět v klíně, jsou z ASPCA. Pokud chcete pomoct při hledání domova pro jedno z těchto úžasných, neposedných, ale fakt roztomilých štěňat, navštivte: aspca.org/findyourfido, a poskytněte těm báječným stvořením domov.

Můžete si je klidně přejmenovat. Náramně jsem si to tu užil. Díky, že se díváte. A taky za otázky. Jestli máte chuť, přijďte se podívat na The Lifespan of a Fact do Studia 54. Moc děkuju. Zase někdy příště. S vlky. Příště to uděláme s vlky.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já jsem před více než deseti lety četla článek, že ho musí hlídat SAS, protože mu vyhrožují, že ho zabíjí. Pod článkem bylo spoustu (nadšených) komentářů, které hlásaly: "Voldemort se vrátil!" :)

70