Keanu Reeves si hraje se štěňátky a odpovídá na dotazy

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:5 927
Keanu Reeves odpovídá Buzzfeedu na fanouškovské dotazy ohledně oblíbeného sendviče, své nové postavy v Toy Story 4 a Johna Wicka 3.

Přepis titulků

Jsme v Matrixu? Ne. Ahoj, jsem Keanu Reeves. Jsem tu s BuzzFeedem, abych si hrál se štěňátky a odpověděl na pár otázek. Děkuji. Podívej, jak jsi roztomiloučký. Jsi úplně k nakousnutí.

Jsi k nakousnutí. Pojďme odpovědět na pár otázek. Jakou bys řekl? Tuhle? Tak jo. Díky čemu zůstáváš nohama pevně na zemi? Řekl bych, že díky gravitaci. Ahoj. Tak schválně. Pokud bys mohl cestovat časem do jakékoliv doby, kam by to bylo a proč?

Štěňátko nám tu načůralo. Pojďme si hrát v štěněcích čůránkách. Ne, nebudeme si hrát ve čůránkách. Už jako malý jsem chtěl vědět, kdo opravdu napsal Shakespearovy hry. Takže bych chtěl žít v dobách "Shakespeara". Protože si nemyslím, že to byl William Shakespeare.

Jsem pro Edwarda de Vere, takže... Hrabě z Oxfordu. Takže bych rád byl v 17. století, kdy "Shakespeare" napsal Hamleta. Na jaký kaskadérský kousek jsi nejvíce hrdý? Štěňátka. Nedělám kaskadérské kousky, ale snažím se dělat co nejvíc akce, co to jen jde. Řekl bych, že v Matrixu, v prvním Matrixu...

Buďte na sebe hodní! Pozdravte se, mluvte spolu. Jsme v poho. A teď mi jíte tkaničky. Tak do toho. Snězte mi tkaničky. Co nejšílenějšího se ti stalo během natáčení Johna Wicka? Nejšílenějšího? Přestřelka na koni v ulicích Brookynu.

Ve třetím dílu. To bylo šílené. Jo, s tou tkaničkou nepřestávej. Kdyby sis mohl vybrat superhrdinu nebo padoucha, kterého bys hrál v marvelovském nebo DC univerzu, kdo by to byl a proč? Já nevím, když jsem byl kluk, vždycky jsem chtěl hrát Wolverina. Takže Wolverina. Tak co tu máme dál?

Copak, kamaráde? Jsi známý pro svou lásku k literatuře, jaké knihy bys nám doporučil a jaký je tvůj oblíbený žánr? Vypíchnu knížku, kterou jsem četl nedávno. Overstory od Richarda Powerse. Koukněte na ni. Nemám oblíbený žánr. Myslíš, že by spolu John Wick a Ted Logan vycházeli?

Proč by ne? To by byl zajímavý rozhovor. Mohli by se bavit o hudbě. Sdílíš nějak podobnosti se svou postavou Johna Wicka? Možná máme podobný suchý smysl pro humor. Kromě toho mě nic nenapadá. Jak moc jsi trénoval na bojové scény ve filmech Matrix a John Wick? Trénoval jsem dost. A byla to vážně legrace.

V Matrixu to bylo celé o wire-fu a kung-fu. A to byly měsíce, měsíce, měsíce a měsíce. U Johna Wicka to bylo džudo a džiu-džitsu a hodně zacházení se zbraněmi. A bylo toho hodně, hodně a hodně. Akční filmy dělám moc rád. Ten trénink okolo je úžasný. Rád se do toho ponořím, abych vytvořil vztah mezi postavou a obecenstvem. Štěňata už všechna odešla, zůstal jsem sám.

Kdybys musel žít v jednom filmu, ve kterém jsi hrál, který by sis vybral? Můžu jich navštívit víc? Nechci být jen v jednom období. Je to jako vybrat si štěně. Nakonec si asi musíte vybrat... Nebo si je prostě vezmete všechna. Můžeš nám říct něco o své postavě v Toy Story 4? Ano.

Hraji Dukea Kabooma, nejskvělejšího kanadského kaskadéra. Práce na tom filmu mě moc bavila. Je to senzační postava. Je to nádherný příběh. Pixar je skvělý. Pokud bys po zbytek života mohl jíst jen jeden typ sendviče, jaký by to byl? To je těžká otázka. Tak jo, hezky si hrajte. Do toho. Co si myslíš? Jasně, ta otázka.

Otázka se sendviči. Vyberu si burákové máslo a med. Jakou radu bys dal svému 17letému já? Nerad dávám rády. Jak jsi objevil svou lásku k motocyklům? Jízdou na nich. Jsou nádherné. Jízda na motocyklu je jako být štěnětem. Že ano? To je ono.

Jak to jde, chlapáku? Už nemám žádné otázky, ale mám štěňata. Děkuju moc, že jste tu zůstali. Všechna štěňátka, která jsem dnes potkal a která jste potkali i vy, jsou volná k adopci. Děkuju za strávený čas, a pokud se vydáte na Johna Wicka 3, doufám, že si to užijete.

Děkuju. Překlad: Karolína www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Keanu není zrovna dobrý příklad pro děti :D Děti nechoďte s lidmi jen když vám nabídnou hrátsi se štěňátky :D :D
Ne, Keanu Reeves je jeden z mých oblýbených herců a lidí. Je to fakt super člověk.

23

Odpovědět

keenu jeden z nej hercu sve doby respect

84

Odpovědět

Na tomhle člověku se mi velice libí jeho herecký talent, především ho ale obdivuji jako člověka.
Nechová se a nevyjadřuje se jako většina herců z Hollywoodu, je přirozený a sympatický.
Takže Keanu má u mě velké + za charisma a chovaní. Více takových lidí jako je on :) Děkuji za překlad

273

Odpovědět

Zajímavý rozbor jeho chování je v tomhle videu: How To Be Popular As An Introvert
Poměrně zajímavý kanál, určitě by stálo za překlad :-)

40

Odpovědět

upravím ťa, "nevyjadřuje se jako většina celebrit z Hollywoodu" ;-) on je herec, tá zmeš šaškov v hollywoode sú celebrity ktoré sa snažia byť hercami.

00