Fascinating Aïda - Levné lety

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:369
Počet zobrazení:6 879

Fascinating Aïda je britské komediální pěvecké trio, které vystupuje se satirickým kabaretem. Od svého vzniku v roce 1983 získalo několik ocenění a širokou fanouškovskou základnu po celém světě.

Slovníček nejbritštější britské angličtiny:
morn - zkáceně morning - ráno
the do - společenská akce / večírek / party
frugal - skromný, hospodárný, šetrný
to trawl - lovit ryby sítí
bedad - překvapivě / k našemu překvapení
bargain - výhodný obchod / výhodná koupě
begorrah - irský slangový výraz pro "Sure and by God." - dalo by se přeložit jako propána nebo u všech svatých
abreast - bok po boku
feck - slangová verze fuck
iddle - ošidit
crap - hovno / blbost / kecy
underground - metro (v am. angličtině subway)
arse - slangová verze ass - prdel
ack - irský slang pro záchod
gobshite - naprostý a dokonalý idiot (pobavil mě Urban Dictionary, když jako příklad uvedl Liama Gallaghera)
shite - slangová verze shit - hovno
hark - naslouchat
eejit - další irský slangový výraz pro debila

Přepis titulků

Dorazila nám pozvánka poštou pondělního rána, do rodného města na svatbu bratránka. Akce konala se v Kerry, proto šetřit bylo nutné. Tak lovily jsme slevy naším kamarádem Googlem. Levné lety, ty nejlevnější snad, překvapivě jsme tam našly lístky za pencí padesát. Po kliknutí na tu stránku přišlo překvapení další, protože konečná cena se od té reklamní liší.

Zapomněly jsme totiž na poplatky letištní, ale pořád je to výhodné, páni, jaké nadšení. Levné lety ze Stansteadu do Tralee, ne všechny aerolinky létají za padesát pencí. Po přečtení stránky nám přišlo nejlepší, ať sedíme vedle sebe, zaplatit přednostní odbavení. Samozřejmě máme kufry, čili další placení, a kdyby se nám ztratily, tak koupíme pojištění.

Naše levné lety, už musíme znát, že budou extra poplatky u letů za pencí padesát. Změna tóniny... Konečně byl let rezervován se všemi příplatky a přečetly jsme malým písmem psané pravidla a podmínky. Pak chtěli další přirážku za to, že užijem kartu! Jak má člověk kurva platit, když ne zkurveným kusem plastu? Levný lety, poplatky zkurvený, nezbývá nám než využít let za padesát pencí.

Někoho ošulili a byly jsme to my. Nevím, jestli jste zkoušeli hledat Standstead na mapě, ale odbavení v pět ráno je pěkně o hovně. Všude plno, když se snažíte chytit vlak nebo metro, a taxík do prdele světa byl víc než za kilo. Levné lety, měly jsme jet lodí, protože kurva neexistují lety za zkurvených padesát pencí.

Do prdele, prdele, prdele, prdele, kurva, kurva drát. Dorazily jsme na letiště a platily pokutu, ti zasraní zmetci nás zkásli, že jsme se neodbavily po netu. A konečně na palubě jsme málem omdlely, protože ti zkurvysyni chcou poplatek za hajzly! Levné lety, kdo s námi souhlasí, že jenom idioti věří v lety za padesát pencí. Kurva, hovno, kurva, hovno, kurva, hovno, prdel.

Kurva, hovno, hovno, kurva, kurva, hovno, prdel. Smutná sloka... Konečně jsme přistáli a chtěly se procpat uličkou, ale steward nás poslal dozadu, aniž by hnul brvičkou. Když jsme uslyšely jeho pokyn, srdce nám stihla poskočit, kdo si nepřiplatil za schody, musí kurva vyskočit! Levné lety, zkuste mi naslouchat, jste naprostý imbecil, když myslíte, že se dá letět za pencí padesát! KURVA!

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po probuzeni domraziveho rana....SUPER naboj -diky

00

Odpovědět

Naprosto boží, díky jim i vám.

00

Odpovědět

Díky za překlad, jen připomínka: "Stansted" (2:13)? Jiný UK letiště se stejným názvem neznám =)

00

Odpovědět

Bude dogging? :D Pokud ano, tak prosím i s anglickými titulky.

40

Odpovědět

Tohle by měli používat EasyJet a RyanAir jako reklamní video :D

140

Odpovědět

Ti to snad nevideli... poplatek za schody xD

10

Odpovědět

Smekám před překladatelem..! kulometná palba slangových britských slov.. musela to být sakra prácička to přeložit :-) každopádně velice povedené a vtipné

360

Odpovědět

Tohle ze začátku prvních 30 sekund vypadalo nesmírně nudně a potom... xD Víííííííc... Upřímně když video má 6:12... a skončí 4:15... cítím se podveden, obzvláště když to bylo takto dobré... To je sebrat psovi pamlsek před nosem to se nedělá... :-D

320

Odpovědět

Víc, víc víc ! :D Super :)

1316