Dva roky korony: nikdo to neodnáší víc než naše dětiheute show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:17
Počet zobrazení:2 088

Markus Söder má několik tváří a vypadá to, že jeho hlavním cílem je zviditelnit se. Jak by jinak mohl přeskakovat od jednoho názoru k druhému? Jak to bude s rozvolňováním? A co povinné očkování? Všichni se snaží myslet na staré, ale jsou to děti, kdo přichází o podstatnou část svého života. Karanténa sem, nemožnost se zúčastnit online tam. Kdo ty dva ztracené roky vynahradí jim?

Německá slovíčka z titulků: nicht geimpft = ungeimpft = neočkovaný; Unheil = zlo; Unrat = odpadky; Unwahrheit = nepravda

Přepis titulků

Dámy a pánové, kdo by si pomyslel, že v korona krizi to bude ještě sranda. Od tohoto týdne totiž můžeme Marka Södera označit za výtržníka. Fakt! Tenhle šílený Frank zatím nechce zavádět jím samotným navržené povinné očkování pro ošetřovatele v Bavorsku. Ve Spolkové radě a parlamentu to bylo uzákoněné teprve na konci února. Včetně známého podvodu s pracovním právem s hlasy Evropské unie. Od února klesají hodnoty v průzkumech, a proto…

Proto pracujeme na tom, abychom zavedli velkorysé regulace, které vedou de facto ke zrušení opatření. De facto je latinsky a znamená něco jako: Tě prcám, Semafore. To není nic jiného než čisté self-promo. A pak se diví, že to s důvěrou občanů v covidová opatření jde z kopce. Pořád víc. Je to fakt super znamení. Zákony platí, dokud se nám to hodí.

To je dobrý vědět, takhle to teď u těch dole opravdu je. Dobré zprávy, Bavorsko, odteď je u vás všechno jedno. Už žádná daňová přiznání, prostě do těch formulářů napište to, co jste finančáku vždycky chtěli říct. Berte drogy, prodávejte drogy, zákony patří minulosti. Auto nechte, kde se vám zlíbí, všem to bude fuk. Dělejte podivné kšefty s respirátory jako politici z CSU. Kašlu na to, klidně jezte klobásky i po dvanáctý.

To je anarchie! Bývalý Svobodný stát Bavorsko se teď jmenuje Prostor bez zákonů Bavorsko. Bavorsko, Eldorado všech nezákonných. Nevím, jak to vidíte vy diváci, ale podle mě to jde moc rychle. Söder totiž během chvilky přeběhl z týmu Opatrnost do týmu Odhad, pak do týmu Rozvolňování, odkud plynule přešel do Je mi to u prdele. A skončil v jeho naprostém favoritu, v týmu Já. Některé země, kde vládne CDU, Södera následují, některé ne.

Prostě totální zmatek, gratuluji. Zákon o povinném očkování pro lidi ve službách měl sloužit k lepší ochraně lidí v pečovatelských domech. Tento fakty podložený cíl byl ale zpochybněn kvůli možné negativní reakci neočkovaného personálu, nebo protože Söder pracuje na vlídnější image. Omikronová zeď je sice strmá, ale přeci jen je zeď s dveřmi a okny nadějnější budoucnost.

V této covidové zdi najdeme díru, kterou budeme moct projít. Mírné a kontrolované otevření… …než přejdeme k mírnému otevření. Teď k mírné bavorské cestě… - …mírná cesta okny a dveřmi. - …po které můžeme jít. Čeká na nás mírná zeď. Měkká zeď… Ta je třeba v polstrované cele. Dveře jsou ovšem většinou zamčené. Ale musím říct, že debata o rozvolnění jako taková je rozhodně oprávněná.

Celá Evropa teď rozvolňuje a německé zdravotnictví v dohledné době nepočítá s tím, že se náš zdravotnický systém přetíží. Zabránit přetížení bylo přece cílem všech těch opatření. Lauterbach a spol. ale: „No jo, ale my máme pořád moc neočkovaných lidí přes šedesát.“ Říká se neočkovaný? Zeptáme se Klause Strunze.

Já radši říkám nicht geimpfte než ungeimpfte, protože podle mě má v sobě předpona un- určitou klasifikaci. Unheil, Unrat, Unwahrheit… vše, co začíná na un-, je negativní. Úplně správně, každé slovo začínající na un- je negativní. Strunz nebo Strunz blbec nebo Rada bezpečnosti OSN, všechno negativní. Mě teď nejvíc štve, že kvůli covidovým opatřením dál trpí děti a mladiství.

Jo. Nikdo se nemusí omezovat víc než oni. Nikomu se tak často nešťourají v nose. Ani nemluvě o karanténách a omezené výuce. Berlín je samozřejmě zase napřed. Berlín ruší na přání rodičů povinnou docházku školáků, speciální nárok na distanční výuku ale nevzniká. Jak by taky mohl!

Na to by škola potřebovala internet, v Berlíně! Všechno tohle by děti měly bez keců snášet, aby ochránily staré. Ale oni fakt nemůžou za tři miliony lidí přes šedesát, kteří nejsou očkovaní, nedají si říct a asi touží po smrti. Nemůžeme pořád zastavovat život našich dětí. Už jsou to dva roky! To zavání pomstou, to vám říkám! Jedna rada: Každého neočkovaného dědulu denně navštíví školáčci ze základky a on si od nich bude muset nechat vysvětlovat, jak je hloupý.

Ty mrzoute, u lidí se genom, tedy DNA, nachází uvnitř buněčného jádra, to znamená, že očkování nemůže změnit naše geny. Kromě toho by u tebe ta změna asi byla spíš k lepšímu. A potom bude následovat hodinový flétnový koncert. Dobře! Nechám se naočkovat, hlavně už přestaňte! To bylo zasloužený! Bohužel to ale nyní politici odpůrcům očkování hodně usnadňují. Třeba ten debakl PCR testů, který právě zažíváme.

Musíte vystát nekonečnou frontu a na výsledek čekáte několik dní. Proč! Jinde to jde mnohem líp! Třeba našim sousedům ve Vídni, kde pracují s PCL testy na kloktání a vyplivnutí. No jasně, je to úplně jiný koncept. Chceme udělat co nejvíc testů za co nejvýhodnější cenu. V Německu mají jiný obchodní model, tam dělají co nejmíň testů za co nejvyšší cenu.

Přeloženo: Bla bla bla, jak hloupý může člověk být? Překlad: losenka www.videacesky.cz A sakra! Natáčení!

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč otravují toho důchodce? Školu jim nezakázal on, ale vláda.

20

Odpovědět

Německé děti trpí a já jsem jejich hlasem, i když vlastně nevím, co ony chtějí.

00

Odpovědět

Strašně pozadu je pán. Prakticky ve všem. A ne teď kdy to video vyšlo tady, ale už tehdy, když to pronášel v jejich týví.
Platím celé daně, tak chci kvalitní propagandu!
:)

21