Problémy s doručováním a nedostatek pracovních silheute show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:32
Počet zobrazení:2 396
Spousta lidí lobovalo pro brexit, jak je to ale ve skutečnosti? Boris Johnson má docela máslo na hlavě, protože Velká Británie teď nemá pracovní síly z EU a vázne i doručování. A jako by problémů nebylo dost, Trump sbírá síly a spojence na příští prezidentské volby. Některé přešlapy Bidena tomu zrovna nepomáhají. Ale jsme jen lidi, ne? Každému sem tam něco vyklouzne.

Přepis titulků

Máme za sebou rok tvrdého brexitu. Tak dlouho jsou Britové venku z celní unie a vnitřního trhu. I tak ale Boris Johnson nemá důvod k oslavě. Jeho kámoši ze strany mu teď láskyplně říkají hlupák, hlupák Boris. To láskyplně byla lež, teď ho vlastní strana zradila ohledně opatření. Je pod neskutečným tlakem, protože jeho tým měl vánoční večírek, zatímco byl v Británii přísný lockdown.

Dalo by se říct, že brexit je pro Borise zatím jako takový ten deštník, který se dá sice docela rychle otevřít, pak ti ale dojde, že by ses ho radši zbavil, ale nikdo ho nechce. Tak to zkusíš znovu a je to v háji, stejně jako tvoje strategie proti koronaviru. Boris Johnson ve své nejlepší roli jako Mr. Bean. Britští hospodářští experti tvrdí, že brexit přinesl ještě horší následky než koronavirus. Vlastně se stalo všechno, před čím dřív varovali.

Na benzínkách je teď chaos kvůli nedostatku benzínu a jsou prázdné regály kvůli problémům s doručováním a nedostatku pracovních sil. Zvláštní. Když vyhodili všechny Rumunce a Poláky, nechce tam teď nikdo řídit kamiony. Aktuálně to s kamiony zkoušeli řidiči autobusů, ale pak zjistili, že nemá kdo řídit ty autobusy. Záhada. Ale někdo to přece odřídit musí. Tak to je.

Stejný problém se týká britských chovatelů prasat. Ani oni nemůžou najít řezníky. Proto Johnsonova vláda udělala tuto velkorysou nabídku: Downing Street chce pracovní síly ze zahraničí nalákat omezenými vízy. Háček je ale v tom, že všichni budou muset ještě před Vánoci zemi opustit. Proč háček? Pro otroky z východu je to přece obrovská šance! Zachránit Britům Vánoce a pak zase táhnout domů.

To nikdo neudělá a mně to přijde super. Boris Johnson je ale lidsky zklamaný a tak šokovaný, až musíme konstatovat, že jeho řeči zní poněkud zmateně. Včera jsem byl, přesně jak musíme my všichni… ve světě prasátka Peppy. Nevím, jestli jste tam už byli, ruku nahoru, kdo tam byl! Svět prasátka Peppy je místo opravdu pro mě. Jsou tam…

velmi bezpečné ulice. Po téhle řeči si i praví fanoušci Borise přiznali, že mu šplouchá na maják. Ale vážně, co je to s ním? Dělá všem starosti. Teď úplně nový pořad, nazvali jsme ho Peppa Wutz. Rodina Wutzových slaví Prasnoce. „Jó! Dárečky, konečně dostaneme dárky,“ radují se Peppa a George. „Dárky?

Zbláznili jste se?“ povídá mamka Wutzová. Rok brexit, všechny dárky jsou ještě na celnici ve Francii. Peppa a George pláčou. „Nesnáším ten blbý brexit,“ naříká Peppa. - Já taky, mami! Nesnáším ho! - Já za to nemůžu. To hloupé prase Boris Johnson nás dostalo do téhle situace. Někdo zvoní! Je to Boris Johnson. Říká: „Ahojky, prasátka, věc se má následovně: Anglie má letos málo krocanů a moc prasat, takže vás všechny musíme porazit.“ A na té nelegální party v Downing Street přeci jen měli výborné pohoštění.

Konec. Klasický happy end. Zatímco Putin ohrožuje východní Ukrajinu a Čína Taiwan, klademe si otázku, jaká je odpověď tzv. svobodného Západu po ročním úřadování Joa Bidena. Především my Němci jsme si mysleli, že bez Trumpa automaticky vítězí dobro. Ale část euforie z Bidena zmizela, jakmile se američtí vojáci stáhli z Afghánistánu.

I jeho vláda by ráda zabásla Juliana Assange, protože zveřejnil americké válečné zločiny, a to na 175 let. Děsivý signál. Ani nemluvě o porušení protokolu. Na klimatickém sněmu v Glasgow si po všem tom zachraňování dáchnul, než ho potom jeho asistent nestydatě probudil. Kruté.

Krátce nato přišlo mnohem horší faux pas. Při rozhovoru zrovna s Camillou Parker-Bowles panu prezidentovi… prostě něco vyklouzlo. V přítomnosti vévodkyně z Cornwallu! Média šokovaně informují o hlasitém zvuku, který nešlo ignorovat. I takhle se bezpochyby dá psát historie. Reagoval už dokonce i Netflix.

KORUNA VÁŽENÁ NÁVŠTĚVA KORUNA VÁŽENÁ NÁVŠTĚVA Poznámka pro mě: Dobrovolně odevzdat Grimmeho cenu. Přitom bychom teď fakt potřebovali super fit Joa Bidena, protože jeho předchůdce zase chňape po moci svými oranžovými tlapami.

The return of the Donald. Když vychází najevo stále více informací o pokusu o puč z 6. ledna, kdy Trumpovi fanoušci vtrhli do Kapitolu a napadali policisty pepřovým sprejem a železnými tyčemi. To byl pokus o převrat jasný jako facka, který podnítil a řídil Donald Trump. Říká se tomu velezrada. 78 % jeho voličů ale stále věří, že mu bylo vítězství ukradeno, a všichni experti bohužel tvrdí, že Trump 2024 znovu nastoupí.

Kolega Klaus von Wagner jde ještě o kousek dál, nově pracuje v Trumpově golfovém resortu Mar-a-Lago jako caddy. Takže u bývalého a možná budoucího prezidenta. To by chtělo vysvětlení. Nemyslím si, je to realistické. Nebo pořád ještě věříte, že svět zachrání kabaret? Já ne. Zbývá jen jediná naděje, tedy když Trump hraje golf, nemůže pracovat na dalším puči, proto jsem vzal tuhle práci.

Zkouším mu teď neustále lichotit. Fantastické, pane prezidente! Naprosto nejlepší švih! A v těch kraťasech vám to fakt sekne. Nenávidím se za to, ale jinak to nejde. - Příště přece taky může prohrát. - Nemůže! Trump už dlouho pracuje na Slow Moving Coup, na takovém zpomaleném puči.

Jeho republikáni dnem i nocí podkopávají důvěru k americkému volebnímu systému a už teď podnikají opatření pro menší volební účast menšin a mladých lidí. Au! Donnie, super střela. Ty jsi ale charakter! Jeho lidé už nic nenechají náhodě. Například v Georgii je mnohem méně míst pro volbu s předstihem.

Když se vytvoří fronta, je zakázané čekající oslovit nebo jim nabídnout svačinu. V Texasu mají zástupci stran neomezený přístup do volebních místností a mohou bránit sčítání hlasů. A víte, co je nejhorší? Trump už má nový prázdný slogan. Make America great again again! Protože už jsme to jednou dokázali.

Znovu uděláme Ameriku znovu skvělou. Pomlčka, lomeno, čárka, znovu. Znovu uděláme Ameriku znovu skvělou! Já nevím. Já nevím. Představte si to u nás. Tak lidi, jsem zpátky, uděláme velké Německo znovu velké zase. Co s tím? Jasně, Trump má svoje fanoušky, fanoušky.

Ale polovina Američanů ho záměrně nezvolila. Vy jste to furt nepochopili, že? Read my lips! Většiny tu žádné volby nevyhrávají, jde jen o swing states. A loni to taky bylo… jak byl ten terminus technicus? Jo! Zatraceně těsný! Slavný hovor Trumpa vedoucímu voleb v Georgii: Všechno, co chci, je najít 11 780 hlasů.

To je o jeden víc, než máme. V demokracii přece musí být možné najít hlasy, když se pořádně hledá. Ten vedoucí voleb tenkrát odmítl a určitě ho vyhodili, stejně jako všechny ostatní odpůrce. A protože ho Facebook a Twitter zablokovaly, zakládá teď Trump svojí vlastní sociální síť. Jmenuje se Truth Social.

Což je vlastně legrační, protože pravda a sociální… dvě slova, která se k němu nejmíň hodí. To je prvních sto dní s tvrzeními Donalda Trumpa. Sestavujeme katalog jeho nepravdivých řečí, a jak vidíte, zatím byly jen tři dny, kdy neřekl žádnou lež, a dva z nich strávil hraním golfu. Chápete.

Proto musí hrát golf o sto šest. Problém ale je, že to neumí! Jste prostě nejlepší, pane prezidente! Fakt, v golfu se… zase zlepšujete… znovu. Klaus von Wagner, děkujeme!

Ahoj lidi, já jsem… tvůrce memů této show. Pokud chcete víc žhavých novinek a memů, odebírejte náš kanál. Kdo je sakra tvůrce memů? překlad: losenka www. videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Britové si Vánoce nezaslouží. Co by chtěli příště? Špinavé prasečí bílkoviny ve stravě po celý rok?

Kim Jong Un vs. Christmas

11

Odpovědět

První a půl!

07