Bonnie Tyler ‒ Holding Out For A HeroHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:5 319

Holding Out for a Hero nahrála velšská zpěvačka Bonnie Tyler pro soundtrack k filmu Footloose (1984). Později se píseň objevila na jejím šestém studiovém albu Secret Dreams and Forbidden Fire (1986). Singl bodoval v top 40 v mnoha evropských zemích, v Kanadě i USA. Hudbu složil Jim Steinman, který jako zpěvačku doporučil právě Bonnie. Autorem textu je scenárista filmu Footloose Dean Pitchford. Bonnie byla pozvána do Los Angeles do studií Paramount, aby se podívala na předtáčky filmu a mohla vstřebat atmosféru scény, ve které song zazní.

Titulní píseň filmu u nás najdete taky ‒ Footloose.

Přepis titulků

Překlad: ISNS www.videacesky.cz Kam zmizeli dobří chlapi a kde jsou všichni bohové? Kde je mazaný Herkules, co si poradí s nebezpečím? Copak tu není rytíř na bílém koni? V noci nemám klidné spaní a sním o tom, co potřebuji. Potřebuji hrdinu! Toužím po hrdinovi celou noc. Musí být silný a rychlý a v boji se neunavit. Potřebuji hrdinu!

Toužím po hrdinovi až do božího rána. Musí si být jistý a musí to být brzy a musí být velkolepý. Velkolepý… Někde po půlnoci v mých divokých představách, tak blízko a přece tak daleko někdo touží i po mně. Přijíždí na blesku a vychází se sluncem. Pro mě bude dobrý snad jedině Superman. Potřebuji hrdinu! Toužím po hrdinovi celou noc. Musí být silný a rychlý a v boji se neunavit.

Potřebuji hrdinu! Toužím po hrdinovi až do božího rána. Musí si být jistý a musí to být brzy a musí být velkolepý. Potřebuji hrdinu! Toužím po hrdinovi celou noc… Tam, kde hory potkávají nebe, kde blesky roztínají moře. Přísahám, že mě někdo někde sleduje. Bojuje s větrem, chladem a deštěm, s bouří i potopou.

Cítím, že se blíží, jako horko v mých žilách. Potřebuji hrdinu! Toužím po hrdinovi celou noc. Musí být silný a rychlý a v boji se neunavit. Potřebuji hrdinu! Toužím po hrdinovi až do božího rána. Musí si být jistý a musí to být brzy a musí být velkolepý. Potřebuji hrdinu! Toužím po hrdinovi celou noc…

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

omlouvam se, zda se pletu, ale nezpiva v 0:57 "i dream of what i need"? nemelo by to tedy spis byt "snim o tom, co potrebuji" misto chci?

20

Odpovědět

potřebuje m***t

23

Odpovědět

Máte pravdu, děkujeme za upozornění!

10