Roxette – It Must Have Been LoveHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:5 329
V pondělí 9. prosince 2019 zemřela švédská zpěvačka Marie Fredriksson, která společně se skladatelem a kytaristou Perem Gesslem tvořila úspěšnou pop-rockovou kapelu Roxette. O jejím úmrtí informoval švédský deník Expressen, podle něhož zpěvačka podlehla následkům svého dřívějšího závažného onemocnění. V roce 2002 jí byl diagnostikován nádor na mozku, absolvovala náročné operace a kapela poté na čas přerušila svou úspěšnou kariéru. Skupina Roxette vznikla v roce 1986 a proslavily ji hity jako The Look, Listen to your heart, Joyride nebo It Must Have Been Love, který zazněl ve slavném filmu Pretty Woman.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Musela to být láska, ale už je konec... Zašeptej do mého polštáře, zimu necháme na zemi. Vzbudím se sama, vzduch plný ticha, v ložnici i všude kolem. Dotkni se mě, zavřu oči a budu snít...

Musela to být láska, ale už je konec, muselo to být pěkné, ale pak jsem to ztratila. Musela to být láska, ale už je konec, od chvíle, kdy jsme se dotkli, až dokud nevypršel čas. Předstírám, že jsme spolu, že mě chrání tvé srdce. Ale ve skutečnosti se rozpouštím jako slza ve tvé dlani.

A je to krutý zimní den, zatímco sním... Musela to být láska, ale už je konec, bylo to vše, co jsem chtěla a bez čeho teď musím žít. Musela to být láska, ale už je konec, odešla tam, kam plyne voda... Tam, kam fouká vítr...

Musela to být láska, ale už je konec, muselo to být pěkné, ale pak jsem to ztratila. Musela to být láska, ale už je konec, od chvíle, kdy jsme se dotkli, až dokud nevypršel čas. Musela to být láska, ale už je konec, bylo to vše, co jsem chtěla a bez čeho teď musím žít. Musela to být láska, ale už je konec, odešla tam, kam plyne voda...

Tam, kam fouká vítr...

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já jsem rád, že jsem Roxette stihl v Ostravě v roce 2015. Byl to super koncert a já alespoň jednou mohl vidět mojí oblíbenou skupinu naživo. Škoda že už nikdy více, ale o to cennější vzpomínky jsou. Nj, stárneme všichni :)

00

Odpovědět

Odporně patriarchální písnička, stejně jako Pretty Woman film. Naštěstí tahle generace pomalu, ale jistě vymírá.

011

Odpovědět

Neboj, tvoje odporně kritická generace kamkoli vejde jednou taky pomalu, ale jistě vymře..

100

Odpovědět

Měla ale opravdu naprosto nádhernej hlas..styl taky. Tohle je škoda

30

Odpovědět

Ty prsa by si mohla nechat aspon trochu zvětšit, ale i tak je to půvabná a sexy ženská. Jj holt Švétsko

219

Odpovědět

COŽE TO JE HOLT??

64

Odpovědět

+witty+nevím za co máš ty palce..Z toho je vidět gramotnost dnešních dětí. Holt = prostě

43

Odpovědět

+Martin433443Jediný negramota jsi tu ty (na to taky narážel capslockový expert výše) – jak může někdo napsat "Švétsko"?

20

Odpovědět

+AnonyMařkaA co by nemoch? Ve Švétsku nejsou hezký baby?

05

Odpovědět

Příjemný song. Ještě před mým podlehnutím rockové muzice jsem docela rád točil album Look Sharp. Dokonce jsem si ho štrejknul před rokem a přišlo mi pořád dobrý. Dobrá zpěvačka s dobrým skladatelem. Minulost, co by se měla občas připomínat, myslím, že to za to stojí.

60

Odpovědět

Roxette sice dělali v zásadě jen jednoduchou muziku s chytlavými melodiemi, ale dělali to neskutečně skvěle a spoustu jejich písniček mám moc rád. Díky za tuhle vůbec nejoblíbenější.

91

Odpovědět

Predvčerom som na nich myslel,že si ešte pamatám na ich mená a čo je s nimi.A na druhý deň som už čítal,že Marie nás už navždy opustila.Česť jej pamiatke.

91