Jay Leno a 10 otázek pro Jimmyho Kimmela

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:946
Počet zobrazení:12 000
Pokud pomineme podraz na Conana, udělal před pár lety Jay Leno ještě jednu chybu. Rozhodl se položit 10 otázek Jimmymu Kimmelovi, o kterém se asi domníval, jací jsou kamarádi a že díl, ve kterém se Kimmel převlečený za Lena věnoval kauze Conanova vyhazovu, bylo jen takové nevinné pošťuchování. Stačí už jen dodat, že po vyzpovídání, které teď uvidíte, spolu Leno a Kimmel víckrát nepromluvili. Pozn. edit.: originální video bylo staženo. Doplnil jsem alespoň jeho část (začíná se otázkou 4 - 49. vteřina).

Přepis titulků

Číslo čtyři. Koho na světě bys nejraději vyzpovídal? Tebe a Conana dohromady. Rád bych měl vás dva... A kdyby Conan nechtěl... Rád bych vyzpovídal tebe. Chtěl bych se tě zítra zeptat na 12 otázek. Mám spoustu otázek ohledně celé té věci. Myslím, že lidi nezajímá můj názor... S tím souhlasím. Zítra večer...

Zítra bohužel nemůžu. - Tak pojďme dál. - Nemůžeš? Jsi známý svými žerty. Jaký se ti povedl nejlépe? Když byla moje tetička Chippy v práci, natřel jsem jí dům na oranžovozeleno. To se jí nelíbilo. Celou fasádu měla... Nejlepší vtípek byl ale tenhle. Řekl jsem chlápkovi, že mu za pět let dám svoji show, a když pět let uběhlo, dal jsem mu ji a pak si ji okamžitě vzal zpátky. Velmi dobrý žert.

- Myslím, že teď pracuje u FOXu. - Jo, chápu. Číslo šest. Objednal sis něco z televize? Jako když NBC objednala stáhnutí tvé show z televize? Vlastně něco podobného. Když uvidím reklamu víc než 9x, objednám si cokoliv. Mám přikrývky s rukávy, mám Chia Pets, mám zázračný tmel. Jednou jsem se snažil objednat Ryana Seacresta, ale nepřišel.

Číslo sedm. Vyrůstal jsi v Las Vegas a moderoval The Man Show. Kolik tanečků na klíně jsi za jednu noc zažil? Jayi, moje máma se na to dívá. Vlastně je ta show zrušená, takže se nikdo nedívá. Máma se nedívá. Tvoje máma se nedívá. Nejsem moc na lap dance, spíš na laparoskopii. Nemám všeobecně striptérky moc rád. Máte s nimi tenhle falešný vztah založený na penězích.

Podobně jako když jste si s Conanem v Tonight Show předávali pochodeň. - Víš, o čem mluvím? - Ano, vím. Čeho se nejvíce bojíš? Sopek. Přívalových vln. Když jsem bydlel v Seattlu, bál jsem se Mount Raineru. Vůbec se nehýbal, ale bál jsem se ho. Mívám sny o přívalových vlnách.

Bojím se, že mě televize přesune na desátou večer. Tuhle noční můru jsem taky měl. - Číslo devět. - A jaký to bylo? Je něco, co jsi nemoderoval, ale chtěl bys? - Tohle je trik, kdy mi nabídneš Tonight Show a pak mi ji zas hned vezmeš? - Ne. Poslyš, Lucy, nejsem Charlie Brown, na to ti neskočím. Asi ceny Soul Train pro nejlepší černošskou hudbu. Poslední otázka.

A, B, C. Přijal jsi pozvání k 10 otázkám, protože máš za A) rád inovativní satelitní technologii, B) propaguješ vlastní show, C) chceš mě rozveselit pro případ, že bych se rozhodl přejít k televizi ABC. Vlastně kvůli všem třem. Poslyš, Jayi... My s Conanem máme děti, ty se staráš jen o auta. My si musíme zařizovat svoje životy, ty máš 800 milionů dolarů, prokristapána. Nechej naše show na pokoji. Potlesk pro Jimmyho Kimmela.

Děkuji ti, kamaráde.

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kde jsou titulky?

00

Odpovědět

Viz popisek, původní video bylo staženo, jedná se o reupload a samotné video i s titulky začíná až ve 49. vteřině.

00

Odpovědět

Prosím prosím smutně koukám. Opravit :(

720

Odpovědět

Prosím opravit toto video..:(

310

Odpovědět

Nevim jak ostatním, ale nefunguje mi to. Jen se ukazuje, že se video načítá a nic...

280

Odpovědět

Mám stejnej problém. :/

230

Odpovědět

YouTube praví "Jimmy Kimmel on J..." Toto video již není k dispozici. NBC Universal si nárokuje autorská práva.
Pustit se dá ještě třeba na http://www.dailymotion.com/video/xbvc97_jimmy-kimmel-destroys-jay-leno-as-a_fun (titulky sedí při posunutí o 23 sekund).

210

Odpovědět

+nepoJak tam ty titulky dám?..

210

Odpovědět


Odpovědět

Na video s Jay Lenem jsem se kouknout ani nechtel, ale stalo to za to jimmy je frajer !!!

190

Odpovědět

Tak tohle je pro mě video měsíce ;)

190

Odpovědět

Ještě bych to rád vyjádřil obrázkem:
http://tafeio.com/wp-content/uploads/2012/07/1912-so-much-win.jpg

180

Odpovědět

Super, je znát, že se tahle kauza dotkla asi hodně moderátorů, protože jde přece jen i o jejich jméno a měli by si dávat pozor na prezentaci svých názorů na veřejnosti. Takže pokud už to vytáhnou ve své show (nebo dokonce v Lenově - aspoň o dva body navíc :D) - tak to už fakt něco znamená. Paráda Jimmy :)

180

Odpovědět

Jimmy a Conan jsou prostě nejlepší komici !! :)

194

Odpovědět

Odpověď jaký nejlepší Prank Jimmy udělal mě dorazila :-D

200

Odpovědět

Každopádně velké plus pro Jimmyho

191

Odpovědět

a neni to napsany scenaristama jako vsechno? prijde mi,ze kimmel se vzdycky podiva,co by mel odpovedet a celkove mi jeho odpovedi neprijdou nejak sokujici,ze by spolu nemeli mluvit. Muj nazor je,ze americky moderatori proste nemaji improvizacni talent a "spravny" smysl pro humor,proto je Craig nejlepsi :)

1953

Odpovědět

Že se vždycky podívá? Není to náhodou latence, způsobená tím, že jeden je v Kalifornii a druhý sedí v Los Angeles?

1823

Odpovědět

+TaanLos Angeles je v Kalifornii. :D

220

Odpovědět

+TaanEh, to mi nějak ujelo, chtěl jsem říct jeden v Burbanku a jeden v Los Angeles. A nic to nemění na tom, že tohle je normální zpoždění signálu, zaprvé je to tam prostě vidět, zadruhé je hovadina, že by Kimmel něco četl.

210

Odpovědět

Čožee , tak ten mu dosť dobre naložil . Neviem o čo sa snažil na konci Leno vetou : " Thank you very much MY FRIEND" (toto by nezachránil ani keby sa na hlavu postavil) . Lena vážne nemusím a Kimmel mu to ukázal za všetkých takých podobných. :D

213

Odpovědět

Tak ten ho solidně přežvejkal, a Leno se ani nebránil :D Podle mě si Leno někdy u 3. otázky uvědomil do jakýho průseru se navezl a že si vydláždil cestu hovnama... ALE STEJNĚ DO KAŽDÝHO ŠLÁPL! :D Kdyby jako moderátor za něco stál tak zaimprovizuje a ty otázky změní nebo aspoň upraví tak aby mu je Kimmel hned neomlátil o palici :D Musim říct že jak mě Kimmel běžně nebaví (zastávám ten názor že ty jeho rozhovory táhne host, ne on), tak tady to bylo bez chyby... A jsem docela zvědavej jestli se k tomu Conan (či snad Craig :p) vyjádří... Pokud jo, byl bych moc rád kdyby se to tu objevilo :D DÍKY!

201

Odpovědět

Ten mu dal! :D Jak tam už nervózne chodil Leno :D :D Super, nesral sa s ním to sa mi páči...

180

Odpovědět

Jak vidím, tak Craig se na to vše divá a jen se usmívá :)

211

Další