Blake Shelton u Jaye Lena

Thumbnail play icon
44 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:649
Počet zobrazení:8 247

Od Jaye Lena tady už jeden rozhovor máme, podívat se na něj můžete zde, kde najdete v krátkosti i informace o Jayi Lenovi.

Dnes jsem si pro vás připravila rozhovor s country zpěvákem Blakem Sheltonem, kterého zřejmě moc z vás nezná. V USA ovšem jeho popularita stoupla od doby, kdy se stal koučem v pěvecké soutěži The Voice, jejíž modifikaci - Hlas Československa - nyní máme u nás. 

Pozn.: V poslední minutě se baví o soutěžících z 1. řady The Voice, pokud se na ní někdy chystáte koukat, pak tuto část doporučuji přeskočit kvůli spoileru. 

Přepis titulků

Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz Posaď se. - Díky, žes přišel. - Já myslel... myslel jsem, že Blake je chlapský jméno, ale očividně ne. Myslím, že bysme měli dát zápas o jméno Blake. - Je to i holčičí jméno. - Jo, je. Tak jak se máš? Díky, žes přišel. - Jak jsem se sem sakra dostal?

- Nevím. - Jsem v Tonight Show. - Pověz nám o sobě. Jsi z Oklahomy. Pořád tam bydlím. Tvoje mamka měla salón krásy. - Dávala tě... - Moje mamka je bez sebe. Mimochodem, ahoj, mami. Tohle je její sen. Ne country muzika. Chtěla, abych byl někdy nějak u tebe v show.

- Opravdu? - Přísahám. "Jen doufám, že jednou budeš u Jay Lena. To udělej a... budeš bohatej." No vida, ale nepřihlašovala tě do soutěží krásy, když jsi byl dítě? Co to s tebou sakra je? Proč to vytahuješ? Tohle je moje chvíle. Já se tě jen ptám... Ano, ano. Byl jsem v soutěžích krásy. V takových těch miminkovských?

Pamatuješ si jména těch soutěží? Jak se jmenovaly? Jsem zvědavý. - Ne, nejsi. - Jsem zvědavý. Já nevím, byly to... Ano, byly to... holčičí soutěže krásy, já tam byl... Koukněte, jak byl roztomilý. Koukněte na to. Víš, jaká je moje oblíbená část? - Co to sakra. - Nejvíc se mi líbí tohle... Ještě jsem měl tuhle, tu jsem taky zvládal.

Jo, ta je dobrá. Ty to znáš, ne? Bejvalo to v módě. Modelový... zvládám to. To jsem taky uměl, Blake. A gratuluju, vzal sis nádhernou Mirandu Lambert. - Děkuju. - Gratuluju. Asi před měsícem, ne? Tady jste. A víš co? Jsi hrdina. Jsi hrdina pro muže...

- po celý Americe, víš proč? - Proč? Mohl jsi mít ve svatební den džíny. Jak jsi to udělal? To je pěkný outfit. Jsou to džíny, takže je to denim v kombinaci s denimem? - To je dost... - Jo, já vím. To není moc... A sluší ti to. To byla jediná věc, co mi dovolila. A vím, protože jsem sledoval tvůj módní rozhovor před chvílí, že to asi není...

Vlastně je ti teď asi nevolno. Ale ne, nemáš denim na denimu. Kombinace modrý je dobrá. Ale víš... To říká ze zdvořilosti. - Jo, říká. - Ano. - Má super jméno. - Slyšel jsem, že tvoji příbuzní jsou soukromí detektivové? Mirandini rodiče bývali soukromí detektivové. A stejně jste se vzali? Chlape, nějak jsem zvládnul vyhnout se kulce, že jo?

Není to divný? Mít v rodině detektivy? Jo, víš jak, chci říct... Víš, že jsou ozbrojený. Pořád. A to mluvím o Vánocích, snídani, všem... - Vánoce a snídaně. To je něco. - To jde ruku v ruce. Vánoce a snídaně. - Takže pořád žiješ v Oklahomě? - Bože... Pořád žiju v Oklahomě, s Mirandou bydlíme v Tishomingo v Oklahomě, kde žije zhruba...

Polovina lidí je asi tady - ve studiu. - Takže hodně malý město. Už tam bydlíme nějakou dobu, takže... Moc tam toho není, je tam... - Ale teď kvůli The Voice musíš bydlet tady. - Bydlím tu jen přechodně. - Jen pár měsíců, pak se vracíme zpátky do Tishominga. - Tishomingo? Tishomingo... máme obchod s alkoholem a Dollar General.

- To je tamní sámoška. - A víc toho ani nepotřebuješ. Je to velká změna? Přijedeš do L. A..... - Ježdění autem v malým městě a tady? - Tady vůbec nejezdím. - Vůbec tady nejezdíš? - Ne, pane. Ne, nejezdím, vlastně... ani nevím, kde bydlím. Nevím...

vy se tomu smějete, ale já nemám páru, kde je můj dům. Kdybys teď řekl, že chceš vidět můj dům, tak nevím. - Ty nevíš, kde bydlíš? - Nejel jsem tam, neznám adresu, byl jsem tam - asi tak dva nebo tři týdny. - To tě vozí tam a zpátky? Jo, přesně. A když se tam dostanu, je to jak... - Doufám, že nebudu nic potřebovat. - Co tam vidíš? Vidíš něco... Možná ti pomůžu zjistit, kde bydlíš. Co vidíš z domu? - Jen se směj, Blake, je to vtipný.

- Možná jsi to neměl přiznávat. Teď jsem ženatej, nesnažím se... - Vidíš údolí nebo oceán. Co vidíš? - Obojí. Vidíš... říkají, že je to u Hollywood Bowl. Ať je to kdekoliv. Bydlíš v Hollywood Bowl. Už to zužujeme, dobrý, dobrý. Je to na rovině nebo v kopci? To chceš přijít na návštěvu, nebo co jako? Ne, snažím se ti pomoc dostat se domů. Nikdy jsem to neslyšel...

že by někdo řekl, že neví, kde bydlí. Vím, že neslyšel. A máš pravdu, neměl jsem nic říkat. Pověz mi, jak tě vybrali jako kouče? Je to divný. Protože tam rozhodně vyčnívám, uvědomuju si to. Ale můžou mi políbit prdel, když se jim to nelíbí. Ne... Jednoho dne mi zavolali, říkali, že natáčí takovou show.

Říkal jsem si: "Další talentová show..." Ale když jsem slyšel, co to je a... popravdě, ty křesla vypadaly dost hustě. Mohl bych sedět v tom křesle a točit se dokola. Pak jsem slyšel, že je tam Christina, Adam a Cee Lo... - O těch jsem slyšel. Ty vědí, co dělaj... - Pověz mi o porotcích, vycházíš s nima? Ano, vlastně, slavně. - To je dobrý, slavně? - Byli tam... Myslím, že každý z nich do toho vnáší...

Řekni mi o Cee Lovi. Cee Lo je nejpohodovější... Shrnul bych ho jako nejpohodovější lidskou bytost, co jsem kdy potkal. - Prostě chci být v jeho okolí. - Jo, je to vtipný chlápek. Co Adam? Ten tady byl taky. Adam je skoro takový chytrolín jako já. Rozuměli jsme si... asi ze všech nejlíp. Minule tady byl a překvapivě věděl, kde bydlí.

A Christina? Jak vycházíš s Christinou? Jo, vycházím s ní skvěle. Je to... Vlastně, minulou noc po vysílání jsme měli párty. Všichni jsme se sešli. Mám pár, pro mě osobně, pár super fotek Christiny a... mojí ženy Mirandy. V objetí. Což je pro mě fakt něco, osobně... Myslíš jako fantazii?

- No jasně, že je to fantazie. - Víš, nechci ani... jsi... - Jsi ženatý jen měsíc. - Je to moje žena... - o čem to mluvíš? - O tvým pindíkovi. Popojedeme. Jinak se dostaneme do problémů. Teď, velký překvapení, zachránil si Xenii. - Xenii, ano. - Protože to nikdo nepředpokládal. - Což mě naprosto ohromuje, mimochodem. - Řekni nám, jak jsi přemýšlel. No, tak nějak jsem... Tamhle je. Tak nějak jsem tušil, že to Dia zvládne, už jen protože její vystoupení měla vždycky obrovskou odezvu.

A... když se to stalo, tak mi zbyli, víš... Patrick, Jared a Xenia, kteří tam stáli a... Já nevím, jak vy, jestli to sledujete, ale Xenia je... miluju ji... Vážně jo. Chci ji chránit a... Ale všichni tři mají talent, ale... Takhle přemejšlí chlap z Oklahomy: "Jsou tam dva dospělí chlapi a pak je tam Xenia.

A ať se propadnu, jestli já budu ten, kdo pošle tu holčičku domů." Takže, víš, jak to myslím? Jsem její fanda a tak to je.

Komentáře (88)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

videli ste vcem ta b***a jezdi ? http://www.youtube.com/watch?v=ZhnDOiDKDtk&feature=related :-DDDDDDDDDDDD

183

Odpovědět

Proč to má tak nízký hodnocení? Vždyť to není vůbec špatný. Taky mám radši Conana a Craiga, ale tohle si tak nízký hodnocení fakt nezaslouží. Druhá věc: radši bych měl rozhovor s Blake Lively, i když je fakt, že tam by mě moc titulky asi nezajímaly :-D

183

Odpovědět

Nelibi se mi ze sem pridavate video s Lenem, po tom co udelal Conanovi. Obzvlast kdyz je tady takova velka skupina Conanovcu...

1811

Odpovědět

starejdobrejmobydick: A co třeba zkusit foneticky fó pá. Foo paa je prostě p******a, takže si to přiznej a nazdar :D

183

Odpovědět

Posledný rok mám pocit, že to tu ovládli 13-roční, ktorým sa čoraz viac prispôsobujú videá. Potom sa pridá niečo klasickejšie, kde nikto netrapoší ako v equals three a máme tu pozdvižení. Dospelí si budú musieť čochvíľa hľadať novú stránku.

183

Odpovědět

Jakožto Conanovec (:-P) nechápu, jak někdo muže vyměnit tohle za C.O´B. .

181

Odpovědět

Tak jsem podle hodnocení čekala nějakou příšernou hrůzu, ale je to normální video. Lena taky nemusím, ale Blake byl super - pohotový, vtipný, k tomu sympaťák. Navíc důvěřuju vkusu Cheyenee - její pondělní okýnko mě vážně chybí:-(

182

Odpovědět

to Jay Cutler
Prej nemůžeš psát fonetický přepis fráze. A čůrat bude taky jen, když mu dáš povel viď :D. Jestli sis nevšiml, internet je prolezlý zkratkama, který jsou založený na fonetickým přečtení. To zas někdo rád káže, ale bez rozmyslu ;).

183

Odpovědět

starejdobrejmobydick: Nemůžeš psát fonetický přepis fráze, která má význam jen ve své správně napsané podobě

182

Odpovědět

Chucku, já to psal foneticky, takže ahoj :D

186

Odpovědět

Ty otázky mi přijdou nestrukturovaný a chaotický a vlastně úplně o ničem. Leno se mi zdá takovej divnej, ani jeho ksicht se mi nelíbí. Podle mě, tahle show nepatří mezi nejpovedenější. Ale to je jen můj názor...

181

Odpovědět

Rozhovor zajimavej, ale toho clovek vubec neznam. Leno mi nevadi, ale kdyby jste dali dil s nekym znamejsim, tak by to melo lepsi hodnoceni.

183

Odpovědět

to chuck: Co třeba zkusit nebýt grammartrotl. Ah ta úzkoprsost, rozviň svůj klid a osvoboď v sobě písmenkovou revoluci ;).

183

Odpovědět

Leno je ready na expozici do muzea voskových figurín, tak jak právě je :D. Dát mu Blake pusu na tvář, umře na silnou toxikaci :D.

181

Odpovědět

Leno je suchej

181

Další