Jimmy Fallon a úvod Zlatých glóbů 2017

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:241
Počet zobrazení:8 713

Letos se bohužel nedočkáme břitkého urážlivého humoru Rickyho Gervaise (loňský úvod zde), neboť moderátorem 74. Zlatých glóbů se stal Jimmy Fallon. Jeho parketou jsou hudební skeče s celebritami, a tak vznikla scénka parodující muzikálový hit La La Land. Mimo jiné uvidíte Nicole Kidman, Amy Adams, dítka ze Stranger Things, Johna Travoltu... a jak už bývá u Jimmyho zvykem, možná přijde i Justin Timberlake.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Vítejte na v pořadí 74. Zlatých glóbech. Jak vidíte, řada aut, mířících k červenému koberci, je nekonečná. Sice jsem na západě, Zlaté glóby začínají, ale já trčím v zácpě! Všichni s nominací na mě uvnitř čekají, kolik hvězd tam uvidím? Dnes nastal ten velký den, kamery v záři světel jen, Pásek mám moc utažen...

skoro nedýchám! Za chvíli to vypukne, snad se dovnitř dostanem, zatím tady trčíme za bílým Fordem! Dnes Zlaté glóby rozdávám, ne každý herec bílou barvu má! Já se na dálnici zasekla... Show za chvíli začíná! A já tvůj harddisk zhackoval...

Jestli se tyhle fotky dostanou ven, jsi mrtvej. Zlaté glóby začínají! Jedenáctka mi říkaj, nikdy se nezadýchám a vafle Eggo baštím na kila. Budu rapovat o divných věcech, co se dějou ve světě "vzhůru nohama". Mám nej kámoše Dustina, Mika a Lucase, spolu všechno přežijem. Řeknem ti tajemství, když ho zachováš: Barb taky žije! - Máš mentolový dech. - Jo. Sál plný hvězd, z filmu i televize.

Sál plný hvězd, pijí už od odpoledne. Kdo ví, koho novináři z Hollywoodu vyberou? V tuto zlatou noc... pro radost mou i tvou. Na tuhle chvíli jsem čekala 20 let- Támhle je... - Už je čas, Jimmy. - Jsem nervózní. Nebuď, to zvládneš!

Běž tam a buď sám sebou! Však víš: "Týjo, kámo, jsem v Hollywoodu na Zlatých glóbech! To je boží! Všichni by měli vyhrát! - Ty jsi vítěz! Ty taky!" - Jasný, už chápu. Takže? Utíkej moderovat. Vždyť ani nevím, kde jsme... VYSÍLÁME

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky moc za přeložení tohoto videa :)

10

Odpovědět

Zlatej Ricky

10

Odpovědět

John Snow a Dolores z Westworld potesili :)

20

Odpovědět

Fallona moc nemusím, ale toto bylo super. Obzvlášť když jste viděli La la land.

92

Odpovědět

Radši bych tu viděl projev Meryl Streep, než tohle. Ale je to taky dobrý.

14

Odpovědět

Osobne Meryl prekladat nebudu, protoze ta rec byla z pulky politicka a v komentarich by zas bylo nablito. Zda se toho ujme nekdo z kolegu, nevim.

81

Odpovědět

+hAnkoTa její řeč je na internetu s českými titulky, tak je překlad i dost zbytečný....

20

Odpovědět

+TerriRichardsonto jsou i jiný video přeložený a tady je přeloží znova

00

Odpovědět

Takový průměrný, na Rickyho to nemá :)

70

Odpovědět

Normálně se mi zde překlady líbí a děláte dobrou práci, ale tady mi trochu vadí vynechávání slov. Např. wigs are on and Spanks are tight - o tom, že má nasazenou paruku, nepadla ani zmínka. Pak jen drobnost: but everyone is stuck behind that white Ford Bronco. Chybí mi tam to Bronco, je to sice detail, ale je to přesně narážka na bílý ford bronco, v kterém jezdil O. J. Simpson (ACS - People v. O. J. Simpson), z kterého jsou v dané části herci. Golden Globes will be given out tonight - víc by mi tam sedělo ZG budou dnes rozdány, než dnes rozdávám (taky trochu významově mimo). A nakonec, když Dolores z Westworld říká Stuck on the 405, tak tím podle mě naráží na to, že se zasekla na známé 405. silnici v L. A. Překlad - Já se na podiu vypínám, je podle mě úplně mimo. Asi bych radši upřednostnila doslovnější překlad, než aby se to víc rýmovalo, pak jsou tam nepřesnosti. Není to myšleno zle, za překlad jsem ráda už kvůli třeba sestře, která tomu nerozumí. Takže i tak dík.

50

Odpovědět

Bohužel se tolik neorientuju v amerických reáliích, abych přesně tyhle drobnosti vychytala. Takže díky za doplnění. :)
V případě, že původní písnička/mluvení je moc rychlé, těžko se do titulků vejde všechno, aby to divák stihl přečíst. Proto je potřeba zkracovat a vynechávat a třeba ta paruka není nic důležitého. A jestli kvůli zachování rýmu udělám z trpného rodu činný už je myslím taky detail. :)

80

Odpovědět

Až na toho Fallona povedený video! :D

12

Odpovědět

Nemám rád Fallona. Vím, že z něho holky vlhnou, protože vypadá jako metrosexuál, co si to denně rozdává s plyšovými medvídky, ale je prostě nudnej, trapnej a debilní.

2310

Odpovědět

Když vynechám to, jak kdo vypadá, tak si můžete podat ruce, tak proč ten hate z tvé strany?

68

Odpovědět

+Kafka TamuraA proč ne? Ty jsi tady mravnostní policie nebo si prosímtě hraješ na co?

53

Odpovědět

+LovecCour42Co proč ne? To ti musím napsat polopaticky? Ok...

,,...je prostě nudnej, trapnej a debilní.“ a já na to, proč ten hate, když si spolu můžete podat ruce = jsi taky nudnej, trapnej a debilní.

Už??

11

Odpovědět

Je pravda, že bych radši viděl další díl Gervaise než Fallona :D snad za rok :D

20

Odpovědět

Další video rádoby komika s autistickým smíchem

133

Odpovědět

Víc z Globů prosím!

54

Odpovědět

SPAM: konkurence tam má taky jedno video. Doufám že to neni na ban

00

Odpovědět

ÁÁÁ pozor!! Fallon na videacesky. To zde zase bude nahejtováno.
Za mě povedený opening.

2510

Odpovědět

Za mě s****a, nikdo z těch lidí co tam zpívali neumí zpívat a ta písnička je tak obyčejná, že obyčejnější být nemůže. Tak jsme si to řekli.

612

Odpovědět

2:00 ta pipka v jehlách na střeše Skovýho mergla pěkně řádí :) to nebude levný shot

00

Odpovědět

Ta holka, co hraje ve stranger thinks, až vyroste, bude neuvěřitelně krásná :D něco jak Emma Watson :D

42

Odpovědět

Emma Watson už vyrostla, jo? Mně příjde spíš jak mokrý sen všech pedofilů. :)

Z “té holky“ Millie Bobby Brown vyroste snad žena, ne další zaprdnutá malá holka... ale spíš jsem zvědavý na její následující filmové role a její her. výkony.

412

Odpovědět

+Kafka TamuraEmma Watson pro mě byla k ošukání už v prvním díle Harryho Pottera ;)

40

Odpovědět


Odpovědět

Vždyť už je krásná, proč vyrůstat?

60