Joseph's Puzzle Machines – Kam se skutálí míček?

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:3 794

Dnes představujeme tip od našeho diváka jjk, pořad Joseph's Puzzle Machines, v němž Joseph Herscher pomocí běžných předmětů a fyzikálních zákonů staví nejrůznější dráhy. Doporučujeme před každou novou hrou video zastavit, dobře si prohlédnout všechny předměty na ploše a přemýšlet nad jejich funkcí.

Kolik z šesti her se vám podařilo uhádnout?

Poznámka:

  • Herscher sestavuje podle svých slov neužitečné stroje podle karikaturisty Rubeho Goldberga (1883–1970), který podobná zařízení kreslil i sestavoval a podle něhož se jim dnes říká stroje Rubeho Goldberga.

Přepis titulků

KAM SE SKUTÁLÍ MÍČEK? KLEPNUTÍM MYŠÍ SI VIDEO ZASTAVÍTE Tři, dva, jedna. HURÁ! KAM SE SKUTÁLÍ MÍČEK? Tři, dva jedna.

DOBŘE TY! KTERÝ DÁREK SE ROZVÁŽE? Tři, dva, jedna. HEZKY! KAM SE SKUTÁLÍ MÍČEK? Tři, dva, jedna.

PANEBOŽE! KTERÝ SPOTŘEBIČ SE ZAPNE? Tři, dva, jedna. DO KTERÉ JAMKY SE SKUTÁLÍ SKLENĚNÁ KOULE? Do jamky č. 1? Do jamky č. 2, nebo do jamky č.

3? Tři, dva, jedna. DĚKUJEME, ŽE JSTE HRÁLI! Chci moc poděkovat těm, co mě podporují na Patreonu, hlavně těm, co pomohli při zkoušení těchto hádanek. Přečtu pár jmen, omluvte hroznou výslovnost. Další velké díky patří: Jestli se chcete přidat a získat exkluzivní přístup k videím, kde uvidíte záběry za scénou, můžete se stát patronem na stránkách: Paráda!

www.videacesky.cz Překlad: Lukkul

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Všechno kromě spotřebičů - věděl jsem, že se lahev skutálí na mixér, ale myslel jsem, že tim to skončí.

21

Odpovědět

Až na křišťálovou kouli jsem tipnul vše správně. Netušil jsem, že se rozjede tak rychle. Předpokládal jsem, že se došourá k bílému svahu a zpět do jedničky......mno chyba lávky.

21

Odpovědět

To není míček, ale kulička. 🙄

01

Odpovědět

Ha! Polovina dobře. Starý dobrý dosovský The incredible machine! :)

31