Justin Bieber - Baby parodie

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 207
Počet zobrazení:14 906

Jestli posloucháte Evropu 2 nebo jiné české rádio, které hraje ty "největší hity," tak určitě jméno z nadpisu moc dobře znáte. Justin Bieber je další mladou hvězdičkou hudebního průmyslu a kdo ho nezná, není cool. Ale nezoufejte. Já jsem taky nebyl cool, dokud jsem si nepustil tuhle parodii od uživatele davedays a následně i Justinův klip. Vám doporučuji postup opačný. Pusťte si jeho originální, stylovou a ukňouranou píseň pro masy (227 milionů zhlédnutí na YouTube hovoří jasně) třeba zde, pak si užijte tuhle parodii a napište, která verze se vám líbí víc. ;-) Pozn.: V klipu se objeví i Tay Zonday, který se proslavil především svým hlubokým hlasem, kterým na YouTube nazpíval píseň jménem Chocolate Rain.

Přepis titulků

Vím, že mě miluješ. Nejsi výjimkou. Přidej se na seznam, zlato. Třeba si tě vyberu. Už jsem se zamiloval mnohokrát. Srdce jsem měl zlomené už v devíti letech. Ta holka mě podváděla.

Moc mi tím ublížila. Na dětském hřišti s nějakým debilem. Vím, co je to láska. Už jsem leccos zažil. Ale hluboko uvnitř... jsem ještě dítě, dítě, dítě. Dítě, dítě, dítě... Nesahej na mě!

Dítě, dítě, dítě... Puberta je pěkně na houby. Vydělávám prachy, kde se dá. V pokoji mám všude spodní prádlo. Ale nechci tvé peníze. Nechci ani tvé oblečení.

Chci prostě holku, která ví... jak udržet stabilní vztah s dobrou komunikací. Postaráš se o děcka? Protože už mám vybraná jména a řidičák budu mít už za pět měsíců. Vím, že to zní děsivě. Zlato, pojďme se vzít. Neustále zapomínám, že jsem...

Jsem ještě dítě, dítě, dítě. Dítě, dítě, dítě... Nesahej na mě! Dítě, dítě, dítě... Oddálím se od mikrofonu, abych se nadechnul. Když mi bylo asi dvanáct, pořádně jsem se zamiloval. Tehdy mi došlo, že bez tebe nedokážu žít, zlato.

V březnu se vezmeme. Tak popadni pastelky. Jdeme do sedmé třídy. Sice začínám mutovat, ale stejně v jednom kuse pr... ...ocházím čísla holek na pevnou, abych mohl říct jejich mámě, aby se zeptala mé mámy, jestli bych nemohl u té holky pár hodin pobýt, - než se její máma vrátí z práce. - Hej, Tayi! Tayi... Chápu, jak to myslíš.

Chytrý, ale nemůžeš zpívat o prcání. - To video uviděj i malý děti. - Dave, nebuď takový... Dítě, dítě, dítě... Dítě, dítě, dítě... Nesahej na mě! Dítě, dítě, dítě... Puberta je pěkně na houby. - Jsem ještě dítě, dítě, dítě.

- Jsem ještě dítě. - Jsem ještě dítě, dítě, dítě. - Neustále zapomínám, že jsem... Jsem ještě dítě, dítě, dítě. Puberta je pěkně na houby. V téhle části písničky už nehodlám nic zpívat. Ne, Dave, udělal jsi tu písničku moc dlouhou. Tay Zonday! Co tady mám asi teď říkat? Tahle píseň je u konce.

Když vás nenapadají slova, tak zpívejte "wauohou." Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (226)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vis justin neni alholik blbce on je hvezda

18

Odpovědět

Naprostá špica! :D Přesně tohle, co zpívá Dave, jsem si říkal, když jsem si pustil to originální video od J. Biebera (jak může být takové děcko tak slavné a zpívat o takových věcech)...

"I'm just a baby..." :D :D :D Tohle mě fakt dostalo.

241

Odpovědět

goood!

191

Odpovědět

Justina Biebera jsem do teď neslyšel, ale myslel sem si o něm svoje a po poslechnutí týhle písničky se to vyplnilo na 250%. Jinak prvně sem se díval na parodii a pak až na originál, ale stejně sem se u parodie válel smíchy!!!! :-) :-) :-) Do toho Davedays!!!
P.S.:Justin Bieber je ve skutečnosti holka převlečená za hermafrodita a fakt nevim co bude dělat, až začne mutovat :-D :-D :-D

201

Odpovědět

je sice hezký že se takový díťátko stane slavný ale nemyslím si že by zatím dokázal něco světobornýho....uvidíme jak dlouho mu ta jeho hvězdička bude svítit protože dostat se do showbyznisu je věc jedna a udržet se v reflektorech je věc druhá. To první totiž může být jen a pouze náhoda, ne talent. Navíc takových jako je on jsou tucty - jen nedostali příležitost takže kdyby jste hledali, našli by jste někoho kdo ho suprově nahradí až zhasne. Ale zkuste si najít kupříkladu druhý Beatles, pohoříte. :-)

201

Odpovědět

mě teda ten original klip rozesml víc než ta parodie... :D by mě zajímalo kdo mu ty úchylný gesta vymejšlí :D:D

202

Odpovědět

Já osobně bych teda radši zůstal navždycky sám, než se ponížit k něčemu takovýmu jako on.

221

Odpovědět

lepší je rozhodně parodie nez opravdovy justin bieber

190

Odpovědět

Souhlasím s rayem, já ho pokládám za borce, dostal se tam, kam by se všichni co jej uráží nedostali za sto let. Já jeho hudbu neposlouchám,ale taky nepomlouvám. Je to jako se zmrzlinou. Když vám ta vanilková nechutná, tak ji prostě nebudete jíst nebo budete stát před stánkem a stěžovat si? :) ;)

207

Odpovědět

Každopádne Justin dokázal to čo večšina z nás nie ;) .. očariť dav dievčat .. a nehovor že ty by si to nechcel :)

1910

Odpovědět

Rozhodně ne tímto způsobem. Zpívat takhle taky můžeš, jen trochu šikovnosti. Jemu to dělají už nějací lidi, co s tím mají zkušenosti (ta editace videa, zvuku etc.)

00

Odpovědět

+Shadowhackermas pravdu

00

Odpovědět

Justin stojí za hovno. Je to jenom teplej blbeček, takže cokoli jinýho je lepší.

181

Odpovědět

tak ta se povedla :D:D:D

180

Odpovědět

no to je síla dá se to stáhnout ??

180

Odpovědět

justin je lepšííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1827

Odpovědět

Justina Biebera netřeba parodovat. On už je ze svý podstaty parodií sám na sebe...

190

Další