Thumbnail play icon

Justin Bieber - Baby parodie

92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 178
Počet zobrazení:8 571

Jestli posloucháte Evropu 2 nebo jiné české rádio, které hraje ty "největší hity," tak určitě jméno z nadpisu moc dobře znáte. Justin Bieber je další mladou hvězdičkou hudebního průmyslu a kdo ho nezná, není cool. Ale nezoufejte. Já jsem taky nebyl cool, dokud jsem si nepustil tuhle parodii od uživatele davedays a následně i Justinův klip. Vám doporučuji postup opačný. Pusťte si jeho originální, stylovou a ukňouranou píseň pro masy (227 milionů zhlédnutí na YouTube hovoří jasně) třeba zde, pak si užijte tuhle parodii a napište, která verze se vám líbí víc. ;-) Pozn.: V klipu se objeví i Tay Zonday, který se proslavil především svým hlubokým hlasem, kterým na YouTube nazpíval píseň jménem Chocolate Rain.

Komentáře (226)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vis justin neni alholik blbce on je hvezda

13

Odpovědět

Naprostá špica! :D Přesně tohle, co zpívá Dave, jsem si říkal, když jsem si pustil to originální video od J. Biebera (jak může být takové děcko tak slavné a zpívat o takových věcech)...

"I'm just a baby..." :D :D :D Tohle mě fakt dostalo.

231

Odpovědět

goood!

191

Odpovědět

Justina Biebera jsem do teď neslyšel, ale myslel sem si o něm svoje a po poslechnutí týhle písničky se to vyplnilo na 250%. Jinak prvně sem se díval na parodii a pak až na originál, ale stejně sem se u parodie válel smíchy!!!! :-) :-) :-) Do toho Davedays!!!
P.S.:Justin Bieber je ve skutečnosti holka převlečená za hermafrodita a fakt nevim co bude dělat, až začne mutovat :-D :-D :-D

191

Odpovědět

je sice hezký že se takový díťátko stane slavný ale nemyslím si že by zatím dokázal něco světobornýho....uvidíme jak dlouho mu ta jeho hvězdička bude svítit protože dostat se do showbyznisu je věc jedna a udržet se v reflektorech je věc druhá. To první totiž může být jen a pouze náhoda, ne talent. Navíc takových jako je on jsou tucty - jen nedostali příležitost takže kdyby jste hledali, našli by jste někoho kdo ho suprově nahradí až zhasne. Ale zkuste si najít kupříkladu druhý Beatles, pohoříte. :-)

201

Odpovědět

mě teda ten original klip rozesml víc než ta parodie... :D by mě zajímalo kdo mu ty úchylný gesta vymejšlí :D:D

202

Odpovědět

Já osobně bych teda radši zůstal navždycky sám, než se ponížit k něčemu takovýmu jako on.

211

Odpovědět

lepší je rozhodně parodie nez opravdovy justin bieber

190

Odpovědět

Souhlasím s rayem, já ho pokládám za borce, dostal se tam, kam by se všichni co jej uráží nedostali za sto let. Já jeho hudbu neposlouchám,ale taky nepomlouvám. Je to jako se zmrzlinou. Když vám ta vanilková nechutná, tak ji prostě nebudete jíst nebo budete stát před stánkem a stěžovat si? :) ;)

197

Odpovědět

Každopádne Justin dokázal to čo večšina z nás nie ;) .. očariť dav dievčat .. a nehovor že ty by si to nechcel :)

1910

Odpovědět

Rozhodně ne tímto způsobem. Zpívat takhle taky můžeš, jen trochu šikovnosti. Jemu to dělají už nějací lidi, co s tím mají zkušenosti (ta editace videa, zvuku etc.)

00

Odpovědět

+Shadowhackermas pravdu

00

Odpovědět

Justin stojí za hovno. Je to jenom teplej blbeček, takže cokoli jinýho je lepší.

181

Odpovědět

tak ta se povedla :D:D:D

180

Odpovědět

no to je síla dá se to stáhnout ??

180

Odpovědět

justin je lepšííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1827

Odpovědět

Justina Biebera netřeba parodovat. On už je ze svý podstaty parodií sám na sebe...

190

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)