Kandee Johnson: Jak aplikovat umělé řasy

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:373
Počet zobrazení:4 772

Dneškem bohužel rušíme Herní okénko, protože Karasman, který toto okénko založil, byl v práci zapojen do nějakého nového projektu a nemá téměř vůbec žádný čas na překlad.

I přes smíšené ohlasy na první video Kandee Johnson (Jak navlnit vlasy žehličkou) jsem se nenechala odradit a s chutí přeložila další. Protože je období maturitních plesů a vy jistě budete chtít zazářit, mám tu pro vás, slečny, další video, které vám poradí, jak aplikovat umělé řasy.

Pokud vás toto téma nezajímá, video s klidem ignorujte a odpusťte si prosím komentáře.

Přepis titulků

JAK APLIKOVAT UMĚLÉ ŘASY Ahoj, všichni. Několik z vás mě žádalo, abych vám ukázala, jak na umělé řasy. Jsou skvělé. Jejich aplikace se sice může zdát obtížná, ale když víte, jak na to, jsou opravdu skvělé. Budete potřebovat umělé řasy a lepidlo na řasy. Já používám voděodolné lepidlo Lash Grip. Pak mám řasy Demi Wisp.

Jsou to normální, klasické řasy. Můžete je koupit kdekoliv. Určitě je seženete ve Walmartu. Stojí 3 dolary a jsou stejné jako ty od Macu, které jsou o dost dražší. Tak... když se podíváte na řasy, jsou už připravené tak, jak je budete aplikovat na víčka. Takže tyhle přijdou na tuhle stranu, tyhle na tu druhou, je to opravdu snadné. Vidíte, v koutku jsou kratší a směrem do strany se prodlužují. Tyhle půjdou na levé oko. Jen je odlepte, jsou trochu lepkavé. Potom chytněte takhle konce řas a ohněte je do oblouku tak, jak přijdou na vaše víčko.

Vlastně je tak trochu poválíte. Děláte to proto, aby se přizpůsobily tvaru víček, jinak by se mohly v koutku odlepit. Takže je prostě rozhýbejte. Potom si vezměte lepidlo a na řasy naneste trochu lepidla. Můžete na to použít vatovou tyčinku. Já jsem v tom docela dobrá, takže lepidlo aplikuju přímo z tuby, ale klidně použijte párátko.

Opravdu stačí jen malá kapička lepidla. Je to docela těžké... To lepidlo je bílé, ale po uschnutí není vůbec vidět, takže žádný strach. Jen prostě trochu zmáčknete tubu s lepidlem a vymáčkněte malou kapičku na řasy. Přesně takhle. Ujistěte se, že jste aplikovali lepidlo až do koutku, protože nedostatek lepidla je většinou ta největší chyba. Řasy se pak začnou od koutků odlepovat.

A to vypadá hrozně. Takže malou vrstvu lepidla pěkně po celé délce řas. Přesně takhle. A rovnoměrně. Teď to musíte nechat oschnout, nikdy řasy neaplikujte hned na víčko. Nechte to pěkně oschnout, můžete na to třeba foukat. Většinou to trvá tak 30 sekund, ale já vás nechci nechat tak dlouho čekat, takže to jen na víčku pořádně přidržím. Potom vezměte koutek. Když se na řasy podíváte, je to ten nejkratší kus. A to je přesně...

No tak, dělej. Takže ta nejkratší strana přijde sem do koutku. Začněte tak, že řasu budete držet ohnutou přesně tak, jak přijde na víčko. Přivřete oko, ale ne úplně a umístěte řasu do koutku oka. Vnitřní, nebo vnější koutek, je to jedno. Snažím se to udělat tak, abyste to mohli vidět, je to docela těžké. Přivřete oko a přimáčkněte to dolů na vaše řasy.

Je to docela vidět. Jen řasy pořádně umístěte pěkně dolů k vašim řasám. Pořádně je přidržte. Přidržujte je, dokud lepidlo neoschne. Umím je lépe aplikovat někomu jinému než sama sobě, protože je přidělávám častěji někomu jinému. Nezavírejte oko úplně, protože jinak byste si mohli přilepit i spodní řasy k vašim horním řasám.

A to fakt nevypadá hezky. Tak... a první řasy máte nalepené. Už teď je vidět rozdíl. Teď si vezměte druhé řasy, odlepte je. Budete mít chvilku pocit, jako by vám na řasách přistál obří motýl... Tak, vidíte, jsou docela rovné, takže je zase trochu rozlámete, ohnete, poválíte...

Moje kamera mi opravdu nepomáhá, abych vám ukázala, jak na to... Pak si zase vezměte lepidlo. Vymáčkněte ho trochu na řasy. Prodává se i průhledné lepidlo, ale já mám radši tohle, protože opravdu vydrží. Hodně dívek, kterým jsem dělala make-up, mi říkalo, že se druhý den probudily a jejich make-up vypadal stejně dobře. To je vždycky pořádná zkouška... Zase je můžete pofoukat, nechte lepidlo trochu oschnout.

Možná to teď půjde lépe a pořádně vám to ukážu. Chytněte obě strany, začněte tady a přitlačte to tam, kde vám začínají vaše řasy. Přesně je umístěte na vaše víčko, přitlačte je v koutcích. Teď můžete vidět trochu lepidla. Přitlačte to dobře na obou stranách. Můžete cítit, jak lepidlo tuhne, že se řasy začínají přilepovat.

Hodně hollywoodských hereček nosí dva páry umělých řas. Ani to na nich není poznat. Třeba Pamela Anderson nosí dvojité řasy. Obvykle má pár Demi Wisp jako tyhle a pak další pár dlouhých řas navrchu. Proto má tak černé kočičí oči - protože má na víčku asi tak 2 kila umělých řas... Když lepidlo pořádně zaschne, potřebujete, aby vaše řasy splynuly s umělými. Takže si vezměte řasenku a naneste vrstvu tak, aby se vaše a umělé řasy trochu promíchaly.

Díky tomu vydrží o dost déle. Jak můžete vidět, vypadají jako řasy mrkací panenky a ani nepoznáte, že je máte. Asi po pěti minutách odletí i ten motýl, co si vám sednul na řasy. Klíčem úspěchu je řasy dobře přilepit v obou koutcích oka. Někdy se stane, že je pořád vidět linie umělých řas. Co uděláte, je, že si vezmete šikmý štětec s linkou a přejedete jím přes linii řas. Výborně tak zamaskujete linku umělých řas, že není vůbec vidět. Můžete i o kousek linku přetáhnout.

Tady jsou vaše řasy. Budete chtít na každého pomrkávat, protože vaše řasy vypadají krásně. Utíkejte si je hned koupit a bavte se mrkáním na lidi. Mějte se! Překlad: Foxii www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

yes tohle jsem KURVA POTŘEBOVAL VĚDĚT děkuji ti Foxii děkuji ti ! ...

183

Odpovědět

A milí pánové, když se vám to nelíbí, tak se na to nedívejte, my se vás neprosili.

181

Odpovědět

Stručné a hezky popsaný postup. Ikdyž já raději dávám přednost Erice, kdžy chci vědět jak nalepit umělé řasy http://www.youtube.com/watch?v=t5ot7j3zFsY

180

Odpovědět


Odpovědět

Moc díky za další video .... už jsem se bála že nebudou...jen tak dál. Kandee nemá jen videa na líčení má i pár vtipný jen tak pro zábavu kdyby kluci remcali...Ale za líčení atd moc díky

180

Odpovědět

Když se tu objeví video s dvouma polonahýma holkama o první pomoci, nikdo žádný řeči nemá. Ale hned co se tu objeví něco pro holky, s tím má polovina kluků problém. Zajímavý...
Jinak video je to dobrý, díky za překlad, nikdy jsem umělé řasy nezkoušela, ale po tomhle videu to přece jen asi zkusím. Moc díky.

180

Odpovědět

Videa s Kandee jsou super, já se na ni kouknu i jen tak pro zábavu, je to veselá holka, hned spraví náladu

180

Odpovědět

Taky - moc děkuji a ocením víc videí :)

180

Odpovědět

Fantastický! :) Mám hodně krátké řasy, takže jsem nad tím už fakt několikrát přemýšlela, že zkusím někdy umělé, ale nevěděla jsem právě, jak se to přilepuje :) Moc díky a rozhodně překládej další! :)

180

Odpovědět

Velmi užitečný návod!! :o) Budu hrozně ráda, když takových videí, tady bude víc. Díky moc, jen tak dál! :P

180

Odpovědět

joo tak za tohle moc děkuju, nikdy jsem umělý řasy neměla, ale jak koukám, vypadá to fakt přirozeně... myslím, že to vyzkouším... takže prosím o víc a víc takových návodů...

180

Odpovědět

Já si myslím, že i mužská část publika si na tom může najít něco zajímavýho
1) Předvádí to hezká a příjemná slečínka
2) Je to poučné zejména v tom, co jsou slečny ochotny kvůli nám podstoupit. Jediný s čím se musíme sr*t my jsou zuby, nehty, vlasy a případně se oholit.... takže jako úcta ke všem holkám, který se podobným způsobem připravují na rande a ještě na ně nemusíme čekat
3) A pro ty, kteří na slečnu museli někdy čekat, tak už vědí proč :D

181

Odpovědět

Není člověk ten, co zavděčil by se lidem všem...podle mě se tady objevily i horší videa, tak proč ne nalepovací řasy...praktické téma a na překlad tam toho bylo dost - a o tom to přece celé je, ne? Oceňuji záměr a hodnotím 7 (dobré video)

180

Odpovědět

suhlasim je to fajn aj ked som chalan je to dost zaujimave. a dokonca aj licenie a ine vecy. nie nejsom homosexual :D suhlasim nenechaj sa odradit a ty co komentuju ze taketo vide nemusia nik vas nenuti na to cumet. vzdy mate moznost volby je tu kvantum videi. vela stastia a drzim palce :D

180

Odpovědět

Taková kravina pro holky......sledoval jsem, ale poctivě až do konce :D

181

Další