Kandee Johnson - Jak navlnit vlasy žehličkou

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:506
Počet zobrazení:5 933

Pánské publikum promine, ale teď je tu něco pro dámy. Uvědomila jsem si, že tu nemáme ještě žádná videa, která by radila, jak se správně nalíčit, učesat, obléknout... Proto jsem pro vás vybrala videa profesionální kosmetičky Kandee Johnsonové, jejíž YouTube kanál sama přes rok odebírám, a postupně vám budu překládat videa, ve kterých vysvětluje různé způsoby líčení. Pokud byste měly přednostně o některé z videí zájem, neváhejte se ozvat. Pro začátek jsem vybrala video, kde Kandee radí, jak vytvořit kudrlinky pomocí vlasové žehličky.

Přepis titulků

JAK NAVLNIT VLASY ŽEHLIČKOU KANDEE JOHNSON VRAH ŠPATNÝCH DNŮ VAŠICH VLASŮ PRO VYSTŘIŽENÉ SCÉNY SLEDUJTE AŽ DO KONCE Ahoj, všichni! Jsem tu, abych vám ukázala skvělý vlasový trik. Ukážu vám, jak navlnit vlasy s vlasovou žehličkou. Budete potřebovat jen tehnle přístroj k narovnání a navlnění vlasů. Budete mít bláznivé vlnky.

Je to perfektní, opravdu rychlé a já vám ukážu, jak na to. Věci, které budete potřebovat: žehlička na vlasy, lak na vlasy, sérum pro lesk vlasů je skvělé pro podtržení celkového výsledku. A jestli chcete vypadat trochu jako rocková hvězda, tak si sežeňte vosk. Myslím tím vosk na vlasy.

Tohle je Craft Clay od Sebastiana, pokud to chcete vědět. Tak, první věc, kterou uděláte je, že si oddělíte vrchní díl vlasů a sepnete ho nad ušima. A zbytek rozdělíte do 2 - 5centimetrových částí podle toho, jak husté nebo řídké máte vlasy. Moje vlasy jsou docela řídké, takže si oddělím části, které jsou asi takhle velké. Pak si vezmete vaši žehličku a sevřete je tak, jako když si normálně vlníte vlasy. Pak vlasy obtočíte jednou kolem dokola a klíčem je táhnout velmi, velmi pomalu.

Držte konec vlasů a táhněte velmi pomalu až ke konečkům vlasů. Musíte táhnout o hodně pomaleji, než když si vlasy žehlíte. Na konci se snažte vlasy ještě podtočit, aby se navlnily přesně takhle. Vezměte další část vlasů. Moje vlasy jsou strašně řídké! Vezmu zadní část.

A opět, můžete pramen sevřít u kořínků, nebo pokud chcete vypadat trochu rozcuchaně, tak vlasy chyťte o něco níž. Já chci trochu objemu. Takže zase vezmete část vlasů a obtočíte ho kolem žehličky, přidržte konec a táhněte velmi, velmi pomalu. Nemůžete táhnout tak rychle, jako když vlasy žehlíte. Trochu podtočte koneček... ... a tady je vaše vlnka. Vezmeme poslední část na druhé straně.

Sevřete vlasy jako normálně. Obtočte vlasy, jako když používáte kulmu. Pořád držte zbytek vlasů. A táhněte velmi, velmi pomalu. To je klíč k tomuhle účesu. A zase podtočte koneček. Podívejte se na tu vlnku! Vezměte další část vlasů. Oddělte další zhruba 2 centimetry vlasů na obou stranách, sepněte zbytek vlasů.

A takhle si vyrobíte skvělý plážový účes, krásné prstýnky... A táhněte velmi, velmi pomalu. To je klíč k tomuhle účesu. A zase podtočte koneček. Podívejte se na tu vlnku! Vezměte další část vlasů. Oddělte další zhruba 2 centimetry vlasů na obou stranách, sepněte zbytek vlasů. A tahle si vyrobíte skvělý plážový účes. Přelakujte, aby se vlnky nezačaly narovnávat. Tady začněte asi dva centimetry od kořínků, sevřete vlasy, jako když rovnáte.

Obtočte vlasy kolem žehličky, držte koneček. A velmi, velmi pomalu... táhněte až ke konečkům. Zase podtočte. Podívejte se na tu vlnku! Miluju to! Odepneme další část vlasů. Já vezmu tuhle vrchní část vlasů a podtočím ji. Klíčem je rozdělit si vlasy na části, pokud to neuděláte, budete vypadat rozcuchaně. Tak a zase - sevřete vlasy, obtočte je kolem žehličky.

A klouzejte žehličkou až ke kořínkům. Zase je podtočte. Tak a jdeme na zadní část vlasů. Vezměte tuhle stranu, sevřete žehličkou. Obtočte vlasy tak, aby tahle část zůstala pěkně hladká a velmi pomalu držte koneček, aby vám vlasy nevyklouzly. Podtočte... a tady je vaše vlnka. Pomalu se dostáváme dopředu.

Obtočte, ujistěte se, že jsou vlasy pěkně hladké... a pomalu táhněte. Opět podtočte. Vezměte tuhle část. Tak tak, už se dostáváme do údolí ofiny. Teď už zbývá jen horní část vlasů. Rozděle vlasy do tří částí, vytáhněte vlasy a zase je obtočte... pěkně kolem dokola...

a táhněte dolů. Vidíte, proč musíte držet koneček? Protože dělá přesně tohle. Táhněte dolů... velmi pomalu. Takhle s tím skoncujte. Tohle rozdělím ještě na dvě části. Moje vlasy nejsou ani trochu vlnité. Podtočte. Pořádně držte koneček, obzvlášť pokud máte sestříhané vlasy, protože vrstvy vlasů se rády zacuchávají.

Takhle to podtočte. Začněte tady, obtočte vlasy kolem žehličky Ujistěte se, že tahle část je pěkně plochá a hladká Táhněte. Žehlička je jediná věc, kterou potřebujete k rovnání i k vlnění vlasů. Tohle nechám rovné, protože chci mít rovnou ofinu. A co by to bylo za video o vlasech bez trochy tupírování! Tohle je můj skvělý, přepychový tupírovací hřeben. Jmenuje se "Tupíruji tě", vidíte to?

Už ani nevím, kde jsem ho koupila. Takže teď vezmu celou tuhle zadní část vlasů... a pořádně to celé natupíruju. Zvedněte tuhle část vlasů a tupírujte. Bude to vypadat dost rozcuchaně, dokud vlasy trochu neupravíte. Vždycky tupírujte zezdola, ne shora, protože pak vlasy vypadají rozcuchaně a krepatě. Pokud máte nepoddajné vlasy, během kroucení je lakujte. Tohle jen sčešu ke straně. Během tupírování vlasy trochu přelakujte.

Aby zůstaly, jak mají. Tady vzádu to potřebuje ještě natupírovat. Můj sestřih dělá moje vlasy mimořádně řídké, což je skvělé... pro rockerský účes. Ne už tak skvělé, když chci vytvořit objem. Teď už to vypadá pořádně objemně a rozcuchaně. Já si vždycky ještě ty kudrlinky prohrábnu prsty, takže potom vypadají ještě víc rozcuchaně. Tohle potřebuju ještě nalakovat, aby to zůstalo tam, kde má. A mám to na obličeji...

Jako konečnou úpravu ráda používám arganový olej Inspired od B Beverly. Rozetřete ho v dlaních a vetřete do vlasů až ke konečkům. Vlasy jsou pak zářivé a nevypadají krepatě, ale pěkně a opečovávaně. Můžete použít trochu vosku, abyste vlasy trochu rozpramínkovaly a pocuchaly. Mně se to ale líbí tak, jak to je. Pokud chcete voskovat, naberte trochu vosku prsty.

Ráda používám vosk na ofinu, protože pak zůstane tam, kde má. Pak vezmu konce vlnek... přidržím je a vetřu do nich vosk. Pak nevypadají tak načechraně. Mám ráda svoje vlasy trochu rozpramínkévané a rozcuchané a vosk je na to skvělý. Tak tady jsou - vlnky vytvořené vlasovou žehličkou, jediným potřebným nástrojem. Narovnání a navlnění v jednom. Miluju to! A tady jsou vaše krásné vlnky.

Pokud vás to zajímá, používám žehličku GHD. Je skvělá, narovná jakýkoliv typ vlasů. VYSTŘIŽENÉ SCÉNY Jsem tu, abych vyhnala dny špatných vlasů do země za devatero horami. Budu se ohánět svou mocnou zbraní. Už nemusíte nosit klobouk, abyste skryly to, že mají vaše vlasy špatný den. Jak je? Ty klobouky nejsou moje, jeden je mého syna, jeden mé matky... a ten černý je můj. Mají vaše vlasy špatný den?

Tohle je ona, pokud si chcete koupit stejnou. Narovná všechny typy vlasů. Mluvím vážně. NECHŤ MAJÍ VAŠE VLASY DOBRÝ DEN. NAVŠTIVTE NEJŠŤASTNĚJŠÍ MÍSTO NA INTERNETU: www.kandeej.com Překlad: Foxxi Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (127)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

skvělý =p dala mi super radu do života :D

180

Odpovědět

Nevím jestli je to kulmou nebo rukama :D ale dělám to přesně jako na videu a kudrlinka žádná, úplně rovný vlasy :D

180

Odpovědět

Ta ženská je fakt divná, ale co dokáže s tou žehličkou, to je geniální, to musím zkusit =)

180

Odpovědět

tak asi po hodině snažení se jsem sáhla po staré dobré kulmě :D

180

Odpovědět

Jasné jasné, chlapi sú zasa múdri! :)
Na kolko stupňov treba nahriať žehličku? Keď to dám na 200 a budem postupovať ,,very very slowly" tak možem ,,very very fast" volať hasičov :D

190

Odpovědět

díky za tip, nemám kulmu dneska jedu do divadla tak se mi to hodí :)

180

Odpovědět

Díky za tohle video! Je super, kdyby se mi povedla takováhle uprava za 10 minut byla bych fakt happy :D musím to vyzkoušet.

A chlapy nechápu proč na to koukají :d nj vidí na obrázku pěknou holku a hned klikaj co to asi je aniž si přečtou o co jde OMG :D:D

180

Odpovědět

Jooo tu holu miluju jen dál jen dál jen dál...

180

Odpovědět

vysvětlete mi jedno- když jsou všichni celí hotoví z toho, že se tu objevil návod na Big Mac, v komentářích skoro všichni prosili o další návod a nevadilo, že to není ani zábava, ani geek cosi, bylo to v pořádku. A když se objeví návod "jak si udělat vlasy", je to špatně, protože je to pro holky? :)
Nevim, co komu vadí. Mě to připadá celkem milé zpestření, sice zatím nic nového, ale těším se na další :)

180

Odpovědět

buď mám blbý vlasy, blbou žehličku, nebo to prostě nefuguje

180

Odpovědět

Bude i další takové video?:)

180

Odpovědět

joo překládej dál, ona je prostě hustá ...Díky

180

Odpovědět

Danny: Posli mi link a já ti to přeložím:)

180

Odpovědět

hia..chci se zeptat,potreboval (ano :P ) bych video jak se zbavit kruhu pod ocima,jelikoz jsem muz nechci se licit..spis naky takovy recept...na youtube jsem jedno video videl,ale nedokazal jsem ho prelozit .. takze..prosim :) :D :)

180

Odpovědět

Moc děkuju, přesně takovéhle typy videí tu chybí :) . Určitě se nenech odradit klukama a dál překládej :).

180

Další