Král Tutanchamon neleží v muzeuCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:542
Počet zobrazení:7 162

Dnes tu máme další vydání Fanouškovských korekcí. Teddy Cho upozorní Conana na chybu, které se údajně dopustil v jednom z komediálních segmentů v jeho pořadu. Jak se z toho Conan vymotá tentokrát? Opět stylově....

Přepis titulků

FANOUŠKOVSKÉ KOREKCE Toto je segment, ve kterém se diváci snaží najít chyby v našem pořadu. Máme oddané diváky, kteří nás pečlivě sledují a snaží se najít sebemenší chybičku. Zatím za sebou máme stovky snaživců, ale žádného vítěze. Nikdo nám nikdy žádnou chybu nedokázal. Jsme totiž bezchybní.

Ale-- Ale tentokrát... Tentokrát si fanoušek Teddy Cho myslí, že chybu našel. Prý jsme se jí dopustili v jednom komediálním segmentu. Tady je jeho video. Čau, Conane. Našel jsem chybu v tvém segmentu BuzzFeedu pomalu dochází seznamy. Třetí ze smyšlených seznamů nesl název 12 egyptských mumií, které by si rády vrzly. Pod nadpisem byla fotka mumie s titulkem "Drž se, kotě, já jsem Tutanchamon." 12 egyptských mumií, které by si rády vrzly.

Mumie na fotce byla v muzejní vitríně. Jenže Tutanchamonova mumie je uložena v původní hrobce. Tuto hrobku opustila jen dvakrát. V roce 1925 kvůli lékařské prohlídce a v roce 2005 kvůli magnetické rezonanci. Ale v obou případech se s mumií hýbalo jen o pár metrů. To se ti fakt nepovedlo. Král Tutanchamon je pecivál. A do muzea by ho dostali jedině přes jeho mrtvolu.

Musím uznat, že odvedl skvělou práci. Nemám pravdu? Podívejte! - Nádhera! - Jo. Od výpravy přes výběr lokace až po přednes, který zakončil vtípkem. Vážně skvělá práce. Má to jedinou chybičku. Drahý Teddy, jsi vedle jak ta jedle.

Smiř se s tím. Tutanchamonova mumie opouští svou hrobku. A dokonce dost často. Mám tu důkaz. Ač vypadá tvé video naprosto impozantně, bylo zjevně upraveno. Je to upravené video. Naštěstí jsme se po vynaložení spousty úsilí dostali k původní verzi, kterou jsi upravil a poslal naší redakci.

Tato originální verze potvrdí, že mám pravdu a ty se pleteš. Pusťte originál! Čau, Conane. Našel jsem chybu v tvém segmentu BuzzFeedu pomalu dochází seznamy. Třetí ze smyšlených seznamů nesl název 12 egyptských mumií, které by si rády vrzly. Pod nadpisem byla fotka mumie s titulkem "Drž se, kotě, já jsem Tutanchamon." Mumie na fotce byla v muzejní vitríně.

Jenže Tutanchamonova mumie je uložena v původní hrobce. Tuto hrobku opustila jen dvakrát. V roce 1925 kvůli lékařské prohlídce a v roce 2005 kvůli magnetické rezonanci. Ale v obou případech se s mumií hýbalo jen o pár metrů. To se ti nepovedlo. Král Tutanchamon je pecivál. A do muzea by ho dostali jedině přes jeho mrtvolu. Páni!

Páni! Nejenže Tutanchamon opouští hrobku. Ještě přitom ukazuje fakáče. - Je to sprosťák! - A visí z helikoptéry. Takže výzva nadále pokračuje. Pokud si myslíte, že jste našli chybu v našem pořadu, nahlaste ji na: teamcoco.com/hahaifoundanerror a my to tady rádi vyřešíme.

Uvidíme, jestli uděláte z mistra hlupáka. Za chvíli jsme zpátky. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

5* za fanouška a za Conanův závěrečný vtípek. Ale tohle měl bejt sakra vítěz! :D

10

Odpovědět

Malá chyba, lepšie povedané dvojchyba - v 1:18 (druhá je v 2:59) je spomínané že Tutanchamónova múmia opustila hrobku kvôli magnetickej rezonancii, v originále je však onou metódou "CT scan" - počítačová tomografia.

10

Odpovědět

Dvě hvězdy za výtečného Teddy Choa.

383

Odpovědět

Čeští archeologové v Egyptě probudí mumii. Mumie se na ně koukne a říká:
"Kdo jste a co chcete?"
"My jsme archeologové z České republiky a přišli jsme prozkoumat tuto hrobku."
"Vy jste z Česka?", ptá se mumie.
"Ano"
"Aha. A co Helenka, ještě zpívá?"

21715

Odpovědět

Přál bych si vidět od tohohle klučiny korekci na korekci.

742

Odpovědět

Myslím, že tohle měl vyhrát, když si Conan nic lepšího nevymyslel. Nejenom, že tohle je dost slabé na Conana, ale udělal tam možná ještě větší chybu. Tutanchamon nebyl pohřben v pyramindě v Gíze, ale v hrobce v údolí králů.

23011

Odpovědět

Přesně tuhle chybu mu psali i na YouTube. ;-)

1432

Odpovědět

Jo proč by Tutanchamon nastupoval do vrtulníku z Chufuovy pyramidy, a pak navíc letěl kamsi do pouště na druhou stranu od vší "zábavy" , když má město za rohem. viz foto: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/94/Giza-pyramids.JPG

77

Odpovědět

Tak to že odletěl z pyramidy nutně neznamená, že tam bydlí. Třeba tam nocoval a teď letěl zpátky ;-)

486

Odpovědět

+AlanisPřesně tak, to že letěl od někud kde nemá být jenom ukazuje jak moc cestuje... :D

502

Odpovědět

+AlanisPaty Night :D :D

32

Odpovědět

+AlanisParty*

51

Odpovědět

Je skutečně šokující, že Tutanchamon není pohřben v Rachefově pyramidě. To Conan (respektive člověk, který to za něj dělal) určitě vůbec netušil. Místo toho měl ten vrtulník autenticky letět tři hodiny do Údolí králů a zpět, abychom se pak mohli realisticky zasmát mumii na provazovém žebříku, která fakuje horlivého Asiata.

655

Odpovědět

Takové korekce by měli točit všichni. Strašně mě irituje ta kvalita u některých videí, které tam posílají. Tato korekce byla po grafické stránce opravdu skvělá. Jinak Conan udělal další chybu. Tutanchamon není pohřben v pyramidě, ale v hrobce. Pokud si pamatuji, tak je to faraón s nejbohatší hrobkou.

873

Odpovědět

Přesněji řečeno s jedinou nevyrabovanou královskou hrobkou. Množství uložených cenností původně nejspíš muselo být ve srovnání s okolními hroby poměrně "skromné".

381

Odpovědět

+GandalfJe to možné, říkám pouze to co si vzpomínám ze základky, takže tam mám mezery.

81

Odpovědět

škoda jenom že Tutanchamon nikdy v pyramidě pohřben nebyl..

475

Odpovědět

Nevím nevím, chlapec to měl docela povedené, tomu bych to i uznal. Byl o kus lepší než Conan (pokud si už v téhle chvíli nedělá spoty o chybách sám, v tom případě má body i za opravné video).

616