Tucker CarlsonLast Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:7 605

Tucker Carlson je obdivován bílými nacionalisty, volenými zástupci i úplně obyčejnými lidmi. Vzhledem k tomu, kolik Američanů mu naslouchá, John Oliver vysvětluje, odkud Tucker pochází, jaká je jeho základní rétorická taktika a co ztělesňuje.

Přepis titulků

S lítostí konstatuju, že se dnešní pořad věnuje Tuckeru Carlsonovi. Muži, co jméno Tuckerů špiní ještě víc, než už je. Ostatně jako každý týden, Tucker i tento týden rozpoutal vášnivou debatu. Takže máme nové účesy, těhotenské letecké kombinézy. Budou za nás bojovat těhotné ženy. To je výsměch americké armádě. Zatímco díky největšímu námořnictvu světa je čínská armáda maskulinnější, podle Bidena má ta naše být ženštější.

Ať už ženský znamená cokoli, když muži a ženy neexistují. O čem to mluvíš, ty naoko pobouřený saláte? Namíchal tam toho hodně: od transfobie, divné chvály maskulinity čínského námořnictva až po zcela nemístnou kritiku Joe Bidena za letecké kombinézy, což byla iniciativa spuštěná za Trumpa. Ta měla za cíl zajistit, aby výstroj ženám v armádě opravdu seděla.

Což je zjevně dobrý nápad. Tím komentářem začal koloběh odsuzování, obhajování se a mediálního humbuku a zdá se, že Tucker přichází s těmito kontroverzemi týden co týden. Minule ta blbost o Dr. Seussovi. A já bych byl neskutečně rád, kdybych se nemusel věnovat jeho urážkám. Možná si zrovna říkáte: „Proč mu dopřát pozornost, kterou chce?“ Nicméně je to tak, že Tuckerovi nevěnujeme víc pozornosti, než kolik jí už má.

Když komentoval ty kombinézy, byl v nejsledovanějším televizním pořadu. Průměrně má přes tři miliony zhlédnutí a je populární u věkových skupin 25 až 54 let. Takže ho sledují nejen mladí, ale i průměrní diváci Foxu. Tedy důchodci se svými nebohými mazlíčky. Pro tu televizi je tak důležitý, že mu poskytnou víc prostoru.

Spouští videopodcast a sérii celovečerních dokumentů. K tomu všemu byl Tucker označen za potenciálního kandidáta na prezidenta. Vážně znepokojivé. Přes to všechno, čím Tucker je – zastánce konspiračních teorií, nepřítel žen, islamofob a troll – k tomu nejhoršímu patří, že je hlásnou troubou příznivců hnutí nadřazenosti bělochů. Je jasné, co by na to Tucker řekl.

Kdykoli se tohle téma otevře, reaguje stejně: „Co je to bílý nacionalismus?“ Bílý nacionalismus. Podívejme se na to zblízka. Co to přesně je? Já nevím, co bílý nacionalismus je, a nebudu to tu řešit. Proč nikdo nedefinuje bílý… Co je to nadřazenost bělochů? Ať někdo přesně vysvětlí, co to ta nadřazenost bělochů je. Tak jo.

„Přesně popsat“ mi přijde jako velký požadavek od někoho, kdo se 85 % času tváří jako farmář ze 13. století, co zjišťuje, co je to bitcoin. Slibuju, že Tuckerovi za chvíli poskytneme přesnou definici nadřazenosti bělochů. Zdá se, že ji potřebuje, protože když s definicí přijde on, tak bývá účelově úzká.

Náš pořad se vysílal necelý půlrok, když se spustila cílená a agresivní kampaň prominentních demokratů, co nás označili za bílé šovinisty. Potom se mnoho lidí včetně dětí, co na pořadu pracují, nad tím pohoršovalo a byli zděšení. Bílí šovinisté? Existuje něco horšího? Vyvolává to představy hořících křížů a lynčování. Hrozné. Tak jo.

Tuckere, upřímně se omlouvám. Já si neuvědomil, že na tom pořadu pracují jen děti. Rozhodně nebylo mým záměrem mířit na ně. Ze srdce se těm malým zlobidlům omlouvám. Nicméně „nepálím kříže a nelynčuju lidi, takže nejsem bílý šovinista“ je pěkně slabý argument. Neříkáte „nejsem antisemita, nepodílel jsem se na holocaustu“ nebo „nejsem sexuální predátor, já Dobrého Willa Huntinga netočil“.

Hrozným člověkem můžete být ve více ohledech. A Tucker, jak příhodné pro něj, nezapadá do většinového vnímání bílého šovinisty. Obzvlášť pokud si myslí, že to vyžaduje pálení křížů, bílou kuklu a cedulku s textem „Ahoj, jsem rasista“. Třeba si i vaši přátelé myslí: „Tucker není rasista.

Nepoužívá to slovo na N.“ Jako by to bylo to hlavní. Ale pro zajímavost, sami bílí nacionalisté jsou Tuckerovými velkými příznivci. Třeba bývalý nacionalista Derek Black, jehož otec založil Stormfront, největší a nejstarší nadřazenecký web, vylíčil, jak jeho rodina Tuckerův pořad ráda sleduje. Má rodina se podívá na Tucker Carlson Show poprvé a pak si to pustí znova. Mají totiž pocit, že bílý nacionalismus vysvětluje lépe než oni, a snaží se tak získat inspiraci, kam to dále posouvat.

Jo. První zhlédnutí si užívají a z druhého se snaží poučit. Sledují Tuckera jako já pořad Drew Barrymore. Poprvé pro zábavu, podruhé abych zjistil, jak natočit záběr, kde si dítě spořádaně hraje, zatímco Stanley Tucci si na pozadí v klidu popíjí víno. Drew, nevím, jak to děláš, ale chci to zjistit.

Posouváš hranice umění. Když Tucker sklízí obdiv bílých nacionalistů a milionů vašich příbuzných, spolupracovníků a volených zástupců, zaměřili jsme se dnes na něj. Odkud pochází, na jeho taktiku a proč je nebezpečné to, co symbolizuje. Vezměme to od začátku. Vyrůstal v Kalifornii, kde si jeho otec vzal dědičku Swansonových TV večeří.

Už toto je zajímavé. Pokud se Tucker dostal k prachům za jídlo zoufalců ze 70. let, tak dělal pořady, jako třeba „zahýbání je, když zoufalec sleduje poměr své ženy“, jen tak, ze srandy. Tucker nám tvrdí, že „vyrůstal v prostší, lepší době“, o níž říká: „V mém rodném městě rasová solidarita nefungovala.

Většina lidí měla stěží příjmení, natožpak etnickou identitu.“ Což je divné tvrzení, když jste celým jménem Tucker Swanson McNair Carlson a vaše etnikum se dá popsat jako „můj bratr se jmenuje Buckley Swanson Peck Carlson“. Etnicky bělejší by mohl být, jen pokud by kýchal majonézu. V dětství Tuckera poslali na internát, kde ihned dosáhl dvou věcí: nezaujal žádnou z prestižních univerzit a začal chodit s dcerou ředitele, který ho za to dostal na Trinity College.

Stal se reportérem poté, co mu otec řekl, že na žurnalistiku vezmou kohokoli. Uznejme, že v tom se jeho otec nezmýlil. Tuckerovo angažmá v TV začalo díky náhodě. V 90. letech volali z nějakého TV pořadu do časopisu, kde pracoval, a chtěli rozhovor o soudu s O. J. Jejich recepční mu řekla: „Všichni jsou na obědě.

Skočíš tam?“ Což může být nejbělejší historka ze začátků, jakou jsem slyšel. Hej! Ty! Ty s tou kůží a obličejem! Válí se nám tu kariéra navíc. Zajímá tě to? Navzdory nedostatku přípravy Tucker ihned zabředl do témat, která opakuje dalších 25 let. Zde je po soudu s O.

J. jedno z jeho prvních vystoupení v TV. Táži se, pane Carlsone, jsou k sobě rasy upřímné? Jistěže ne. Víte, všichni mají obavy… z něčeho. Běloši se bojí být označení za rasistu, černoši se zase obávají znevažování. Vlastně se domnívám, že potřebujeme o rasách hovořit méně. Bylo by dobré to téma mírně ignorovat a chovat se k druhým tak, jako by nebyla barva něco, co nás odlišuje. Myslím, že by to bylo užitečné a že o tom hovoříme až moc.

Zaprvé, černoši se podle mě obávají znevažování méně než zabití, vězení, ekonomického útlaku nebo špatného přístupu ke zdravotní péči, když puknou po vyslechnutí tvrzení chlapa v motýlku a kostkovaném saku o tom, že označit někoho za rasistu je stejně zlé jako rasismus zažít. Krátce se vrátím k tomu motýlku. Já neodsuzuji motýlky jako takové. Hodí se pro děti na svaté přijímání a pro animátory, co neumí nakreslit krk.

Ale tento motýlek je prostě příliš malý. Buď pořádný, nebo nic, Tuckere. Neberte si malého motýlka s tím, že si ho nikdo nevšimne. Tucker pak měnil svá působiště po zrušených pořadech na CNN a MSNBC. Ačkoli v CNN dokázal vyprodukovat, neříká se mi to snadno, nejkurióznější klip roku 2003. S Pepsi spolupracujete dlouho.

Upřímně a mezi námi dvěma, odhadem kolik Pepsi denně vypijete? - Pepsi mám ráda. - Jakou máte nejradši? Jakou? Prostě Pepsi od Pepsi. - Nepijete dietní Pepsi nebo… - Prostě normální Pepsi. Nevím, jak to dostatečně zdůraznit. Prostě nechte Britney na pokoji! Zkoušet ji nachytat na konzumaci Pepsi?

Nejenže má hodně zkušeností, ale je legendou a primadonou roku 2000! Garantuju vám, že neexistuje člověk, kterému by nezvedlo náladu to kvílení houslí z Toxic. Přesně tak! Trochu respektu k tomu jménu, Tuckere, a samozřejmě… #OsvoboďteBritney V roce 2016 se Tucker dostal do hlavního vysílacího času na Foxu. Fascinující na tom je, že když se podíváte na ty prvotiny, vidíte, že se tam učí všechny svoje triky.

Vzal si Pata Buchanana, republikánského buřiče, zastánce antiimigrace, a rozebral Buchananův trik s pečlivostí premianta. Pat otevírá témata, která jsou podle mě… důležitá. Bohužel to Pat Buchanan dělá způsobem, který je zdiskreditovaný.

Když je napadený, tak vždy může reagovat hláškou: „Znáte tu kliku, co má americkou politiku pod palcem. Nesnáší mě, protože říkám pravdu.“ Je to vlastně skoro doslova to, co pronesl onehdy. Že urážím plutokracii, že po mně jdou lidi z Washingtonu. A v mnoha ohledech se staví do role oběti, která je Karen Silkwoodovou politiky.

Někým, kdo je tak pravdomluvný, že se ho snaží odstranit konspirátoři ovládající Washington. Trošku přehnané. Jo, máš pravdu, Tuckere. To je. A to je celkem podstatný bod. Je ale těžké ho přijmout s ohledem na to, kdo ho říká. Stejně jako poslouchat o zbraních a bezpečnosti od Takashi69. Je mi fuk, jak dobrá tvoje rada je, ale od tebe ji nepřijmu.

Protože „ta malá klika, co hýbe americkou politiku, mě nesnáší, protože říkám pravdu“ je teď Tuckerovou mantrou. Používá ji pokaždé, kdykoli ho kritizují. Před lety ztratil inzerenty po prohlášení, cituji: „Kvůli imigrantům naše země chudne, je špinavější a víc rozdělená.“ Odpověděl na to takto: Ti, co nemlčí, jsou umlčení.

Viděli jste to milionkrát, děje se to pořád. Pohůnci na Twitteru křičí „rasista“, dokud všechny nezastraší. Je to osvědčená taktika. Nikdo to nepovažuje za pravdu. Ale na náš pořad to nezabere. Nás nezastrašili. Až do posledního dne chceme říkat pravdu a pravdou je, že neregulovaná masová imigrace poškodila přirozený vzhled této země.

Běž se vycpat, Tuckere, ty věčně pobouřený maloměšťáku. Jak ses dostal od kritizování taktiky Pata Buchanana až k jejímu napodobování? To je, jeho vlastními slovy, „trošku přehnané“. Ta technika tvoří absolutní základ Tuckerova pořadu. Dělá ze sebe člověka, co pokládá těžké otázky. Ty, o kterých „oni“ nechtějí hovořit.

Otázky typu: „Je afirmativní akce rasistická?“ „Má Amerika imigranty selektovat?“ „Stali se demokrati antibělošskou a antimužskou stranou?“ Jen kladu otázky, zatímco významně naznačuju, že odpovědí na ně je „ano“. Ale když naopak někdo klade otázky jemu, tak omezuje svobodu slova a navíc útočí na základy naší demokracie a rozsáhlou dělnickou třídu, kterou toto skromné princátko najednou zastupuje.

Na tom, jak se Tucker staví do pozice hrobníka elit a hrdiny obyčejných lidí, mě nejvíc zaráží to, že pro Tuckera je definice obyčejných lidí velmi selektivní. Tak třeba Ilhan Omar. Sledujte, jak se rozohní u klipu o tom, co řekla. Jestli má někdo milovat Ameriku, tak Ilhan Omar. Tato země ji vysvobodila z uprchlického tábora a udělala z ní celebritu.

To je ale osud. Ale Ilhan Omar za to vděčná není. Nenávidí nás. Sledujte, jak nám Omar doporučuje zrušit naši zemi. Dokud naše ekonomika a politický systém upřednostňují zisk bez ohledu na to, kdo z toho těží, koho to poškozuje, tuto nerovnost budeme uchovávat. Nemůžeme se zastavit u soudního systému.

Musíme začít pracovat na zrušení celého systému útlaku, kdekoli na něj narazíme. Zrušení americké ekonomiky a amerického systému vlády. Instituce po staletí budované generacemi Američanů. Dobře. Je to plné blahosklonné povýšenosti, že má navždy mlčet a být vděčná, protože jako dítě obdržela azyl. Jen si povšimněte rozdílu mezi tím, co řekla ona, a tím, co on slyšel.

Protože podle Tuckera zrušení systému útlaku znamená zrušení celé americké ekonomiky a systému vlády. Neúmyslně zde poukázal na to, že systematický útlak je vetkán do každé vrstvy a součásti tohoto systému? Ano, to udělal. Udělím mu za to pochvalu? Ani náhodou! Hlavně kvůli tomu, co řekl dál: Problém je v tom, že mnozí z nás tuto zemi mají rádi.

Žijeme zde. Nechceme, aby byla zničena. Máme právo bojovat za zachování našeho národa, našeho dědictví a naší kultury. No teda! Zachování našeho dědictví a kultury. To je na rovinu. Je to i na připraveném titulku: „Musíme bojovat za zachování národa a dědictví.“ Mnoho z toho se shoduje se 14 slovy, proslulým sloganem bílých nacionalistů: „Musíme zajistit existenci našich lidí a budoucnost pro bílé děti.“ A když obojí srovnáte, tak je tam…

mírná podobnost. Vložte jeho hlášky do nového dokumentu a v 90 % případů se vás sponka zeptá: „Zkoušíte napsat 14 slov?“ Sponka se na to ptá víc od doby, kdy začala trávit hodně času na YouTube. Pozor na to, kolik času se Sponkou trávíte.

Promění vás v hlupáka. Jestli si říkáte, že je to přitažené za vlasy, nemůžete vědět, jak Tucker chápe dědictví a kulturu, tak vězte, že ve svých sděleních nebyl vždy tak ukázněný. Před dekádou volával do vysílání kontroverzního Bubíka Mazlíka a v těch hovorech závoj, kterým zastírá svůj rasismus, v podobných okamžicích občas odložil: Irák je všivá díra plná primitivních, skoro negramotných opic. Nemám žádné pochopení pro ně nebo pro jejich kulturu, která nezná toaletní papír a vidličku.

Tak jo. Je to nejenom neskutečná urážka, je to kulturní míchanice bez faktů, což je základem všeho od Tuckera Carlsona. A ačkoli to není na tom tvrzení to nejdůležitější, jezení vidličkou bylo vynalezeno na Blízkém východě a v Byzanci a po mnoho staletí v Evropě zřetelně chybělo, zatímco si je do Benátek v 11.

století dovezla neteř byzantského císaře na svou svatbu a byla za to duchovními odsuzována kvůli přesvědčení, že „Bůh dal ve své moudrosti lidem přirozené vidličky, a to prsty. Proto ho musí urážet, pokud jsou při jídle nahrazeny kovovými vidličkami.“ Což je fascinující, protože to nejen zcela vyvrací Tuckerův líný rasismus, ale je to i zajímavý fakt o vidličkách. Fakta o vidličkách jsou zábava. Když víte, jak Tucker hovoří, když se neomezuje, ukáže se filtr, přes který ukazuje svět svým divákům, v celé své kráse.

Je totiž dost chytrý na to, aby neříkal přímo do kamery, že jisté rasy si zaslouží víc pohrdání nebo jsou méně hodné respektu, jen to nepřímo naznačí s ohledem na to, ke komu hovoří. Třeba nepokoje ve Washingtonu. Tucker řekl, že odsuzuje násilí, ale opakovaně přesvědčoval diváky, ať se pokouší pochopit, co k tomu protestující vede. Ve Washingtonu došlo 6.

ledna k nepokojům. Proč? Protože miliony amerických voličů nabyly dojmu, že poslední volby nebyly spravedlivé. Proč je to napadlo? Ne proto, že jim to minulý prezident řekl. Říká se to teď. Jako by to byla cvičená zvířata, ale zvířata to nejsou. Jsou to američtí občané, kteří vidí, co se děje, a mají na to vlastní názor.

Viděli ohromný nárůst hlasování na dálku. Tak volily miliony. Nahlodalo to důvěru jejich i veřejnosti. A to v náš volební systém. Zadržte, prosím. Volby za zfalšované nepovažovali proto, že vzrostla míra hlasování na dálku, ale proto, že jim lidé jako vy opakovaně tvrdili, že jsou zfalšované. Ta výzva k porozumění se tráví hodně těžko, když si ji porovnáte s jeho reakcí na letní protesty Black Lives Matter.

Tito lidé nehodlají pracovat, nevěnují se dobrovolnictví, neplatí daně, aby pomohli ostatním. Žijí jen sami pro sebe. Dělají jen to, na co mají chuť. Říkají to, co jim přijde na jazyk. Své názory sprejují na budovy. Každou hodinu v televizi vidíme, jak tyto kriminální živly ničí to, co jsme my ostatní vytvořili.

Nemají na to právo. Nepřispívají ke společnému dobru. Nikdy. Přesto najednou mají veškerou moc. Tak to je trochu jiný tón. A je zajímavé pátrat po tom, kdo jsou američtí občané s vlastními názory a kdo kriminální živly ničící to, co vytvořili všichni ostatní.

Zdá se, že pro Tuckera dělicí čáru tvoří to, jak snadno se spálíte. Já neříkám, že je Tucker nedůsledný a že se k těm protestům staví naprosto odlišně. Je vlastně neuvěřitelně konzistentní, protože v obou případech říká, že by se běloši měli bát jakékoli ideje nebo situace, kdy nejsou u moci. Tuckerův pořad se točí okolo toho, že vy, jeho diváci, jste obíráni o moc a že je třeba se tomu vzepřít.

Natáčel o tom, tedy jen kladl otázky, zda je diverzita naší silnou stránkou, a tvrdil nejen, že není, ale že je hrozbou pro existenci jednotné země. A často vyzýval k odporu vůči této hrozbě pomocí zajímavých frází. Západní civilizace je naše přirozené právo. Přináší nám jen samé dobré věci.

Bez obrany se zhroutí. Musíme bojovat za její zachování. Jde o válku, v níž se jedna strana zcela snaží vyhladit svého oponenta. Tedy západní civilizaci. Je to kultura, do které vstupují. Bavíme se o západní civilizaci, která je nadřazená kulturám, které si s sebou tito imigranti nesou. Považujete přesun velké muslimské populace na Západ a úspěšnou integraci do západní kultury za možné?

Viděl jste to někde? Jo. Pro Tuckera je západní civilizace mocný, základní kámen, na němž stojí moderní lidská existence, ale zároveň i křehký dům z karet, co se zřítí, když do něj fouknete. A znova. Bude si dávat pozor, aby verbálně nepropojil rasu s civilizací tak, jak to dělá roku 2006 v Mazlíkově vysílání.

Ale občas okolo toho našlapuje neskutečně blízko. Potvrzuji, že jsem za soužití, přehlížení barvy, pro toleranci, ale taky pokud dojde v zemi k velké změně, tak se můžete ptát: „O co jde?“ Třeba nechci žít v zemi, která se nepodobá té, kde jsem vyrůstal. Je to úzkoprsé? No… Jo! Jo, je. Je to jako říct: Mám deset prstů, špičatý nos, růžovou hubu, dlouhý ocas a žeru odpadky.

Dělá to ze mě vačici? Ano, dělá. Je to doslovná definice věci, kterou jsme tady popsali. Tak to prostě Tucker dělá. Neříká černý nebo bílý. Bude trvat na tom, že na barvě mu nesejde. Tím, že věci postaví jako otázku, je může popřít. Třeba: „Jak vypadá rasismus?“ Tím pak předjímá odpověď.

Ale když to poskládáte dohromady, vzorec je jasný. Děsí ho země, co vypadá jinak než ta, ve které vyrůstal, protože diverzita není silnou stránkou, kvůli imigrantům jsme chudší, špinavější a rozdělenější a snaha o změnu té kultury je útokem na západní civilizaci. Což všechno dohromady ukazuje, že když se Tucker ptá, co je nadřazenost bělochů, odpovědí je přesně tohle.

Přesvědčení, že země, v níž dominují běloši, je plodem jejich přirozených a vrozených vlastností a jakákoli snaha o změnu je pohanou přirozeného řádu. Takže vlastně není divu, že se rodina toho muže na Tuckera dívá. Samozřejmě že Tuckera bílí nacionalisté uznávají. James Allsup, pravicový aktivista z pochodu v Charlottesville, pronesl na konferenci plné bílých nacionalistů toto: Ukázkou velmi účinné rétoriky je, samozřejmě, Tucker Carlson.

Tucker mění způsob vnímání politiky mainstreamovými konzervativci a mnohé Trumpovy voliče nutí k hlubším úvahám nad věcmi, o kterých mluvíme. Levice ví, co dělá, i on ví, co dělá. Funguje to skvěle.

Fuj. To bylo to nejodpornější pousmání, co jsem kdy slyšel. A to říkám jako člověk, co si skoro nepamatuje, jak smích zní. V Casperově zadku vězím už 12 měsíců a zoufale toužím po reakci živého publika, ale ten neonacistický úsměšek, co se odráží od stěn hotelového sálu, tak bez toho se obejdu. A pokud vám stále nestačí všechno to, co jsem vám dnes ukázal, poslechněme si to z úst bývalého vůdce bílých nacionalistů, Davida Dukea.

Nejenže kdysi o Tuckerovi pochvalně tweetnul: „Tucker má pravdu a Tucka podvést nemůžete.“ Což, jak Tuckerovi diváci ví, odkazuje na ponížení muže, který ví o románku své ženy. Duke má i podcast, kde občas rekapituluje úryvky z Tuckerova pořadu. Loni, když chválil Trumpovu vládu, Duke navrhl, ať mu Tucker dělá viceprezidenta, když popsal Tuckerův přínos pro bílý nacionalismus takto: „Slovo ‚bílý‘ často nepoužívá, ale jde o zprávu skrytou pod povrchem.

A demonstruje, že rasismus vůči bělochům v Americe existuje, ale říká i to, že systémový rasismus neexistuje. Ale lidi to chápou. Jo, lidi to opravdu chápou.

Upřímně, není to zašifrované složitým kódem. Je to chodící jachtový klub. Hodinu denně zírá do kamery a konzervativním divákům říká, že „oni“ jdou po „vás“, hlasem v různých polohách. Nejde o tajuplné hádanky od sfingy. Cílem toho všeho, ač je lákavé odmítnout spory, které každý týden vyvolává, jako prvek naší bouřlivé kultury, je důležité mít na paměti, že to, co Tucker říká, je sakra nehorázné.

Příčetný člověk si totiž nesedne se sluchátkama v uších, nepustí si Dukeův podcast a neřekne si: Hej, nejsem bílý nacionalista. Ale miliony lidí každý večer sledují Tuckera v televizi, jak vypouští ven učesanou verzi v podstatě toho samého. A to je skutečně škodlivé. Bílý nacionalismus je očividně nebezpečný, když je propagován samozvanými nacionalisty. Nicméně ještě nebezpečnější může být, když není. A to, co Tucker Carlson Show prodává, kromě otřesných polštářů, je velmi lákavé.

Je to představa, že tato země je zásadně barvoslepá, že kdo zmíní rasu, tak chce jen vyvolávat potíže, že historický útlak již není relevantní a že vy, jeho diváci, jste ti, kdo je v současnosti utlačován. Pokud dokáže svým divákům prodat svou politiku bílé identity, pokud je přesvědčí, že hlavní hrozbou pro Ameriku je nyní diverzita, nesejde na tom, pokud řekne, co je podle něj tím nejlepším řešením, a ač je hrozné slyšet, jak si rodiny bílých nacionalistů Tuckerův pořad pouštějí dvakrát, faktem je, že miliony diváků ho sledují jednou.

A jednou je víc než dost. Překlad: kacaba www.videacesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přiležitostný demagog a obávaný debílek J. Oliver je hin z toho že na Carlsona čumí víc amíků než na něj zřejmě je taky dost vyndanej z toho že už ani to obvinování z rasismu nezabírá...

04

Odpovědět

Zkáza celého světa budou nakonec blbci, co si myslí, že mají pravdu. Možná to tak má být a bude z vyššího principu lepší, když lidstvo celé vyhyne.

10

Odpovědět

"Být označen za rasistu není to samé, jako rasismus zažít".
Dobře, není ;-) Ale je to v něčem podobné. Minimálně v tom smyslu, že takový člověk je vyloučený ze společnosti, nebo je v krajním případě vystaven i fyzickému násilí (sledoval tu někdo v posledních dnech fotbal, jak nám hrála Slavie? Nikdo neřeší že černoch kopnul bělocha do ksichtu až skončil na marodce, o tom se skoro nemluví. Ale za údajný rasistický výrok lynčuje každý novinář v Británii Kúdelu a jeho napadení schvalují) . Když někoho označí za rasistu, tak v dnešní hypekorektní době v podstatě není možnost se efektivně bránit.

2121

Odpovědět

Sorry, ten jediný minus je proto, ze sem se ukliknul a nelze to zvratit. Mas samozrejme pravdu.

P.s pokud vidis tento prispevek a nebyl na nej aplikovan shadowban lokalnich quasi liberalnich adminu, reaguj na nej. Ciste ze zvedavosti. Dik

1011

Odpovědět

+ShdhrVidím tě. Však v pořádku, omluva se přijímá ;-) Ba ani nebylo potřeba se omlouvat, já tu karmu až tak neřeším :)

57

Odpovědět

A vidíte, já mám zase pocit, že na sítích je tolik lidí, kteří se vyjadřují naprosto odporně a krutě o lidech, co jen mají „tu smůlu“, že se narodili do jinak vypadajícího těla než má většinová společnost. A v podstatě není možnost se efektivně bránit proti šíření jejich nesmyslné a zbytečné nenávisti (protože bany i shadow bany to možná smáznou z komentářů, ale ti lidé mezi námi s těmi názory chodí dál). A to už vůbec nemluvím o tom, jak se jen těžko dá ubránit těm, co napadají druhé kvůli rase/etniku/náboženství/orientaci ve skutečném životě. Já nevím, z mého pohledu to pohoršení nad hyperkorektností (která upřímně existuje možná na internetu, ale už ne tolik v reálném světě) akorát bagatelizuje to, co by minimálně z mého pohledu mělo být stěžejní, a odvrací pozornost od skutečného násilí, které je na lidech pácháno.

1419

Odpovědět

+ElTigreTak to Vás možná překvapím, ale já s Vámi vlastně souhlasím, alespoň částečně.
To co popisujete jsou dva extrémy a oba jsou špatné. A nezlobte se za můj názor; říkat, že ty extrémy neexistují ten problém nevyřeší :( Proti banům a shadowbanům já tady nic nenamítám, sám jsem na VČ nikdy žádný nedostal, takže nemám důvod vás pomlouvat, že je dáváte zbytečně. Ono když tu někdo pálí jeden N-word za druhým a šíří nenávist, tak to je přesně ten extrém o kterém mluvíte a takového člověka zabanovat je na místě.
A co se obsahu internetu týče, tak ten tvoří reální lidé se svými názory, internet je tedy součást reálného světa. Je známo celkem dost případů, kdy někdo něco řekl, ani to rasistické nebo jinak nenávistné nebylo a zvedla se proti němu vlna nevole, protože se to někomu (většinou levicový aktivista) zdálo nějak závadné a ten člověk následně přišel o práci (teď mě napadá třeba Gina Carano, herečka ze seriálu Mandalorian. Tam opravdu rozum zůstává stát, za co jí vlastně vyhodili). Mohl bych takových případů vyjmenovat víc a stejně tak Vy můžete vyjmenovávat případy, kdy někomu ublížili rasisté apod. Pravdu bychom měli oba, svět není černobílý.
Ať je to jak chce, o problémech je potřeba mluvit, neříkat, že neexistují.

113

Odpovědět

+Calybos4391Jo, určitě netvrdím, že ty extrémy neexistují. Samotnou mě pohoršují případy, kdy člověk udělá chybu, ale nedostane ani šanci svou chybu uznat / napravit / omluvit se / obhájit se / cokoliv a místo toho je z něj hned persona non grata číslo jedna jen kvůli pár lidem na Twitteru, co nejvíce křičí. Ale to právě myslím i tou hyperkorektností na internetu: když diskutujete mezi lidmi v reálu z očí do očí a řeknete něco nevhodného, nedokážu si představit, že vás hned vyhodí z kroužku a poplivají. Sociální sítě a internet tohle hrozně vyhrocují, člověk ztrácí anonymitu, mluví ostřeji, radikálněji. Viz komentáře zde, které reagují na můj první komentář, ve kterém vyjadřuji pouze to, že mi je líto, když se lidé napadají a šíří nenávist. A škoda, že v tom vidí levičáckou agendu, mě doma učili, že chovat se k sobě hezky a s respektem je zkrátka slušnost a lidskost (a tyhle poslední věty už samozřejmě nejsou mířené na vás, moc si vážím vašeho komentáře a tónu, s kterým je podaný, i když se nutně na všem neshodujeme :)).

95

Odpovědět

+ElTigreTak to co se tu rozjelo je určitě "krásný" příklad lidí, o kterých jste mluvila, tady mi nezbývá, než Vám dát za pravdu, že se to vyhrotilo úplně zbytečně :) Někteří lidé opravdu nejsou schopní vést normální diskuzi bez nálepkování a urážek. Vážně jste nic tak extrémního nenapsala, co by si zasloužilo takové reakce. Pod rouškou anonymity se však trolí o stošest...

92

Odpovědět

+Calybos4391Nejsem si jistá, zda zrovna Ginu Carano házet do té druhé skupiny. Dávat rovnítko mezi židy za holokaustu a "chudáky" republikány, které lidé nesnáší kvůli podpoře Trumpa, to není moc inteligentní názor. A už vůbec to není něco, co by měl veřejně hlásat člověk, který svou imidží na sociálních sítích (v tomto případě na Twitteru) reprezentuje i projekty, jejichž je součástí. A zrovna Disney si tohle dost hlídá. Navíc to nebyl první takto kontroverzní tweet, který napsala.

59

Odpovědět

+AnonyMařkaTohle se celkem sáhodlouze probíralo v diskuzích na Edně, u seriálu Mandalorian. Omlouvám se, nechci utíkaz z diskuze, ale spíš už nemám sílu řešit to dál...
Tak jen ve zkratce, v Disney určitě měli právo jí vyhodit, protože je to soukromá společnost. ale na tom příspěvku nebylo nic antisemitistického (z toho jí totiž začali obviňovat ti, co volali po jejím propuštění). Gina teď spolupracuje s Benem Shapirem (republikán, velký odpůrce "cancel culture" a také žid... Ne že by na tom za normálních okolností záleželo, ale toliko k jejímu antisemitismu). Navíc celá ta kauza s jejím propuštěním byla jen záminka. Bylo to vyústění toho, že Gina veřejně podpořila Trumpa ve volbách (už tenkrát začli volat demokratičtí "fanoušci" seriálu po jejím propuštění a studio Disney pak hledalo jen záminku, což v Disney i potvrdili, že čekali na záminku jí vyhodit). Navíc je to dvojí metr, Pedro Pascal (sám představitel Mandaloriana) udělal pár let zpátky to samé a přirovnal republikány k nacistům.
Opravdu je to téma, které už nechci znovu otvírat. Na Edně se dozvíte v článcích a v diskuzích víc.

68

Odpovědět

+ElTigreJak klasicke.
Mensivi muslimove rvou hemzy o sva prava do doby, nez sou vetsina. Pak je uspesne potlacuji.

Cernosi volaji policii, kdyz j3 jeden z jejich komunity vykrade nebi uboda a pak za 2 dny chtěji defund police.
Nadhera. What an opinion 😁😁😁 levicackej joke

812

Odpovědět

+ShsueuOno se stačí podívat právě do zemí, kde jsou muslimové většina - třeba Saúdská Arábie, či Spojené arabské emiráty.

Koho chtějí ve svých hotelech a na svých plážích? Bohaté "zápaďáky", nebo spoluvěrce ( - právě jejich spoluvěrci z Bengálska tvoří námezní sílu, díky které si šejkové mohou dovolit ty své paláce a mrakodrapy, 6 dní v týdnu pracuje 14 hodin denně)?

41

Odpovědět

+ElTigreMožná kdyby jsi to nebrala tak vážně tak se ti uleví, zatím jsem se nesetkal s nějakými hony na .......

36

Odpovědět

+Komentáře (28)Tak misto tvych tecek by sli doplnit niggas nebo fags a oboje by bylo v souladu s tvym tvrzenim. Ale levicacka spina tohle nepochopi, komentare smaze a naprosto fiktivni agendu si vytvoří. Ano, vy zumpy levé, ukazte mi pogromy na homosexualy nebo BEZDUVODNOU nenavist cernych gangsteru za sousedy. Jste mimo a ve vasi utopii by jste byli vy temi mrtvymi

610

Odpovědět

Vyborne, muj shadowban na IP z osobniho PC stale trva. Takze fasouni admini si muzou dal polibit jejich leve p****e a jit s tou jejich cenzurou do kravskyho genitalu. Viedersehen Auf, nuly levicacky. Africkou kulturu na vas. A čert vam zehnej

313

Odpovědět

+HdjdjejeBer to tak, že doména "videacesky.cz" jako součást mediálního domu Mladá Fronta už jednou kvůli chování svých zaměstnanců zkrachovala (Každá akce - třeba i shadowban - znamená minimálně minus jednoho zákazníka, který mohl vidět danou reklamu - vyvolá reakci - nedostatek inzerentů ). Takže může zkrachovat i podruhé než si vedení najme kvalitnější zaměstnance.

21

Odpovědět

Dobrej shitstorm se tu rozjel pod mým nevinným příspěvkem. Bejt někdo z adminů a muset tohle denně číst, tak si vlajku konfederace změním na vlajku duhovou a začnu vyřvávat na náměstí hesla BLM tvl :D Tak už tě chápu o trochu líp elcharvatova. Jenom nikdy nepochopím, proč se zrovna na tomhle dřív skvělym webu začla scházet taková spodina.

64

Odpovědět

+Calybos4391Jde o princip, ne o nekaky xy-fob něco. Oni cenzurujou, ale jen nejake informace a nazory. Podle jejich sveta, cerny jsou best, nepachaji nejvic kriminalnich cinu, v africe nezapaluji pneumatiky na podezrelych a ani jim za živa nesekaji ruce a nohy. Dle zdejších adminu je bílý konzervativec horsi nez clen hitlerjugend. A proto me tvuj post zklamal. Jsi na stejnem dne jako ti, kteri se omlouvaji za otroctvi, aniz by s tim měli cokoliv spolecneho. White guilt rules

410

Odpovědět

+Eehruru4Tak já sem asi ten poslední, co se bude omlouvat za otroctví. Ale mít názor někde blíž ke středu, bez extrémů, to je pro někoho těžký co, neumíš si mě zaškatulkovat viď? :) Bílý konzervativec neznamená hned bejt násilnický hovado, co si oblíkne roucho KKK a jde věšet černochy.

72

Odpovědět

+Eehruru4Bohužel si nemůžu zobrazit historii banů, ale tipuju, že bany chodí především za vulgární, agresivní a nebo násilí podněcující komentáře. Asi takové, za které bys naživo dostal pěstí.

Pokud tomu tak není, tak se omlouvám a byl bych velmi zvědav, jak smazaný komentář vypadal.

52

Odpovědět

+MužTento tip je naprosto správný, jen tak z plezíru tady nikdo bany nerozdává. A samozřejmě to není za jedno neškodné sprosté slovo (to stejně většinou vypípá samotný systém). Nás to taky mrzí, chtěli bychom tu mít diskuzi zcela „bez cenzury“, ale prostě jsou určité hranice tolerovatelného chování a vyjadřování. A jejich překročení má jisté důsledky (stejně jako mimo online svět).

83

Odpovědět

+Calybos4391Taky by mě to zajímalo. Kromě toho si myslím, že manuální banování je zbytečné, když se dá jednodušše obejít VPN. Spíš bych automaticky skrýval obsah komentáře s negativním hodnocením (-5 a víc). Pokud by někoho obsah zajímal, tak by ho vždy mohl rozkliknout tlačítkem..

62

Odpovědět

Tak pokud se budeme bavit o současnosti v USA nebo západní Evropě, tak rozhodně zažít ,,dnešní" rasismus je nic proti tomu když vás např. media začnou otevřena označovat za rasistu...Dám aktuální příklad Kudela pošeptal Kamarovi, že je opice to tvrdí Kamara, Kudela to popírá čili slovo proti slovu a důsledky: Kůdela označen za rasistu, Slavie skoro hodinu po zapase nesměla do šaten, Kudela potom co po zápase dostavil aby se dořešila aféra kolem rasistické nadávky dostal od Kamary děla a Kamara prchl a nakonec UEFA objektivně bez jediného důkazu vypotila stopku na 10 zápasů pro Kůdelu...Jiný příklad ze Švédska, 4 imigranti od 14 - 17 let, unesli holku které bylo 16, dva dny jí drželi v bytě a znásilnovali, poté co se to provalilo byl z toho obrovský skandál, následoval soud, odsouzení na několik let a potom obvinění z rasismu, následně se trest pro všechny 4 sráče snížil na 4 měsíce, pohoda..A nakonec jeden příběh z natáčení, Angličan který měl už delší dobu problém s compem v tom, že vypínací proces trval nestandartně dlouho, napsal na sociální sít status: ,,Mému počítači trvá tak dlouho než se vypne, že jsem ho pojmenoval Nelson Mandela" za dvě hodiny, u jeho dveří zvonila policia, dostal klepeta odvezli ho na stanici, kde mu byl odebrán biologický vzorek za účelem identifikace DNA a několikahodinový výslech, po 12 hodinách ho propustili...

21

Odpovědět

Tucker je fajn. Napriklad jeho rozhovory s ultra liberaly jako je Cathy Areu nebo ten plesoun co tvrdil, ze pohlavi si kazdej muze rozhodnout jak chce, to byla vylozene kvalitni komedie.

108

Odpovědět

Pokud se chceš dívat na komedii proč ne, ale tohle jsou dost okrajová témata->osobně mě pohlaví toho druhého zajímá jen když ho chci osobně využít, jinak a't si říkaj klidně "opičky na špejli", ale stavět to jako hlavní politickej spor.. jako vážně?

77

Odpovědět

+SasJa jen rikam, ze Tucker pokládá spravne otazky ujetym levicakum a progresivnim liberalum a ta videa jsou vtipna. Hlavne proto, ze on se pta spravne a odpovedi jsou vzdy z kategorie lehke demence. Viz. to co sem napsal o post vyse.
Naproti tomu oliver je levej radikal, bez prehaneni. Ten popře i kriminalitu cernych nebo krizi na hranici s mexikem

98

Odpovědět

+ShhdsSledoval jsem jeho videa o obojim pokud si vzpomínám a tam netvrdil, že neexistuje, ale že když jdete po městě s pár gramy trávy jako černoch, tak nejen, že je xkrát větší pravděpodobnost, že vás prohledaj, ale taky, že vás zaznamenají/potrestají, a to i v systému 3x a dost(vězení na tvrdo)..
Náš český příklad - na základě vlivu/ne rasy
pokud nemáte respirátor může vám měš'ták dát 0-10.000kč čistě na jeho uvážení (1/3jeho platu) - žádné 1, 0-500 2, 500-2500 3,2500-10000
Ale v dnešní krizi vás může pokud máte minimální příjem nebo nemáte práci dostat do exekuce na poprvé Nebo 100x nechat jít
+ ač ojediněle zaznamená "skákání" strážníků na lidi za neuposlechutí, ale třeba Exprezident Klaus bez imunity(právní) se tak veřejně producíruje měsíce, ale jako by to nikdo neviděl Nebo https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3261828-detektivove-vysetruji-proc-policie-neodhalila-oslavu-podnikatele-bendy

To je nerovnost před zákonem +korupce

+Já na rozdíl o Olivera neříkám abyste se na to nedívali - konec konců nás všech se to týká jen okrajově(já v americe nežiju) a i na tohle se dívám někdy pro zábavu někdy pro část infa o usa (nemyslím si že dokážu pochopit takový mýchání kultur, když u nás jsou nejvýraznější menšina asi vietnamci)

53

Odpovědět

+SasDopnění - https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/3284300-za-schvalovani-teroristickeho-utoku-v-internetovem-komentari-soud-vymeril-muzi-sest
Tohleto považuju za nepřiměřenej nesmysl vzhledem k tomu, že se to obvykle trestá podmínkou( ačkoliv pro Ssmana klidně i vězení), ale rozsudek není pravomocný(A to jsem znával člověka co prošel Terezínem a Osvětimí)

51

Odpovědět

+SasVoe co jsi mel z matematiky, to je jako kdyby si rekl, ze pedofilove by se meli hledat mezi detmi. Policie jede podle statistiky, nemuze prohledat vsechny, tak se zameruje na cile kde je nejvetsi pravdepodobnost uspechu. V USA je kolik 20% n***u, ale ve veznicich je cca polovina n***u. Tak koho jineho by meli prohledavat, bilou/asiatku s detmi, nebo n***a s kalhotama u kolen ?

85

Odpovědět

+The GGgNeprustrelny argument, který levicacka zumpa smaze nebo shadowbanuje.
15% populace, tj. 40M lidi je zododpovedno za 50% vsech nasilnych cinu v US. Ale kde je levicacky argument, ktery tohlr vyvraci? Vzdyt vsechny stats ukazuji, ze kde je black, tam je dekadence

64

Odpovědět

+JdjdjdjNezabilo by žě sem dát okaz na tvoje data a't už si levá nebo prává žumpa, avšak nedůsledná :-D
https://www.ojjdp.gov/ojstatbb/crime/ucr.asp?table_in=2&selYrs=2019&rdoGroups=1&rdoData=c
To jsem našel a dost mě zarazilo Murder and nonnegligent manslaughter, kde je jedinné, kde to co říkáš platí a jestli najdes socio-ekonomický data + kdo byl obě't (jestli se nestřílej mezi sebou) + jakou mají objasněnost a dáš to dohromady rád se podívám a třeba změním názor .-*
Ale, když se podíváš tak to absolutní číslo není na usa moc velké(+nevím kde jsou ty masové střelby) - očekávám, že ty máš spolehlivé a detailní zdroje. :-)
A odhaduju, že za naši dekadenci nemohou ty svině co tu vládnou pro vlastní zisk a lidi kteří jen nadávají na politiku a pak ani nejdou k volbám/nekandidují ani do obecního zastupitelstva, ale za všechno můžou 3% romů+pár stovek black :-D

34

Odpovědět

+The GGg:-D :-D :-D Celý život 1 , 2x co jsem se účasnil okres mat. olympiády a byl jsem 1-2. a 3-.(ale pak jsem pravda projel celoprašskej nevim kde jsem skončil), Ale upřímně nechápu kdo by měl bejt pedofil a kdo dítě v tom tvém přirovnání pokud mělo jít o naši policii tak to je něco co se děje.
Máš pravdu nemůže, takže
1, si vybere jednu rasu/soc.eko. skupinu, o který jí ta statistika říká, že páchá nejvíc(ani ne největší) = nejvíc ve věznicí za pravidla 3x a dost(https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/v-usa-dostavaji-dozivotni-trest-i-drobni-zlodeji-napriklad-za-kradez-bundy.A131113_145737_zahranicni_ipl)
2, A hurá věznice jsou plnější těch na které se zaměřily a to díky banálním přečinům, je jedno jestli trávu kouří všichni, ale tyhlety kontrolujeme více a nemají dostatečně velké soukromé prostory, takže se schází venku, ale to je jedno, prostá statiska z věznic nám říká kontrolujme je ještě více díky čemuž se ještě zhorší jejich situace (+ náš známý sociolog pracující se statistikou https://www.novinky.cz/kultura/salon/clanek/uvod-do-prakticke-sociologie-temne-stiny-americkeho-vezenstvi-40045043)
loop= GOTO:1, a můžeme to celé opakovat až nikdy nebudou kontrolovat nikoho jiného(nejvyšší pravděpodobnost maj tam) - jestli ovládáš matematiku spočítej si to. ačkoliv upřímně netuším jestlli používají nějaký by't i takhle vágní model, problém je spíš v neúměrnosti, že za takhle málo společenský nebezpečné ač bezpochyby nepříjemné činy můžeš cpát lidi do věznic, zátímco ti kteří kradou miliony nejen, že spíš nebudou chyceni, ale tak dostanou v porovnání zanedbatelné tresty.-( Radši bych aby byli náklady na policii, respektive čím se zabývá, dle toho jaká škoda skutečně vznikne, byly by tam problémy s ocenováním lidského života a braním drog, ale dobrej matematickej modelář s dalšími odborníky by to dal).

42

Odpovědět

+Saskua matiku vzládam, ale už neumím číst já to četl, že by pedofilové měli hledat děti... ale jinak to platí a problém je, že lidi s matikou obvykle skončej na úrovni počtů, ale matematický modelování běžnejch problémů. To je jak ten náš ústavní sou co po nějakejch 20 letech zjistil, že je náš volební zákon protiústavní. Kdyby si sedli a spočítali pár krajních možností, třeba malý kraj a dhontovu metodu, tak nemuselo vůbec dojít k tomu, že měli až 1/2volební sílu.

00

Odpovědět

levicak

63

Odpovědět

Oba přehání, ať už víc nebo míň.

153

Odpovědět

Ne.

Oba znají své "cílovky". Liberální levičáci potřebují cílit na "spravedlivé progresivní elity" (elitní školka, elitní privátní škola, elitní přípravka, elitní univerzita a plná ústa inkluze), zatímco liberální pravičáci cílí na "fachmana ze sousedství" (pouze průměrná "high school"; veřejná vysoká škola a plná ústa exkluzivity).

19

Odpovědět

+LČili přehání, pane.

32

Odpovědět

+vlasy98Znovu ne.

Vybírají si témata, která je prezentují výše uvedeném způsobem.

Chtějí opravdu liberální levičáci inkluzi. Ne, chtějí inkluzi ve veřejném školství. (A sami mají své děti na výběrovém lyceu.)

Obdobně liberální pravice.

33

Odpovědět

.

05

Odpovědět

Tucker je kus vola, to je pravda. Ale argumentovať tým, že ho pozerajú pomätenci mi príde fail. To je ako keby som povedal, že na LWT sa pozerá antifa, ktorá vytvára násilie na uliciach a tým pádom je John Oliver radikálny ľavičiar. Naschval som to pozeral a čakal som jednu vec a to uniknutý neodvysielaný rozhovor s Carlsonom, kde mu to holandský historik naložil tak, že vybuchol. Tucker Carlson Blows Up at Rutger Bregman in Unaired Fox News Interview | NowThis
Ako vraví klasik: "Follow the money" John vie koho nemá dráždiť bosou nohou. A to sú presne tí, ktorých menuje ten holanďan vo videu.

184

Odpovědět

Nedokážu přesvědčivě říci, že to není fake. Ale všechny ty da'nové ráje, tající info, bez ekonomického významu bych vykopnul a přerušil ekonomické vztahy jinak se snadné vysoké korupce nezbavíme. Takže i tak jsem tomu ochoten věřit(ačkoliv nejsem expert na audio) Tak palec nahoru.

11

Odpovědět

Zajímavé je videjko od Voxu.
Why Tucker Carlson pretends to hate elites

43

Odpovědět

+Delimôj point bol skôr o tom, že rovnako ako Carlson a iní aj John si vyberá témy, ktoré "rozpracuje". Je rovnako milionár platený miliardármi. Nepríjemné témy buď ignoruje, alebo si len povyberá časť faktov a tie "spochybní". Funguje to tak, aby sa "stredná trieda" napádala medzi sebou s vymyslenými rasovými a neviamakými nepokojmi, a vládnucej elite nech dajú pokoj, šak oni vládnu, nie?

30

Odpovědět

1Western civ. is our 2birthright + it makes 3all good posible.
1, asi by socialistickou evropu nebral za west. civ(máme odbory, sociální i zdravorní veřejné pojištění)
2,birthright - to si nejspíš mysleli i indiáni než přišli naše nemoci a evropští imigranti do ameriky a téměř je vyhladili-> nic takového neexistuje - jestli budeme věřit, že jsme od narození lepší než ostatní jen se z nás stanou rozbředlí exkrementy a tupý volové (kéž by se ze všech bílejch nacionalistů stali geniální vědci a filosofové, o kterých bych nemohl říci, že jsou uřvaný tlupy opic)
3,wtf- sorry ale to je vážně s****a, od občana "federace", kde pravidelně přijde student do školy a začně střílet..,.rovnost před zákonem..,...,...,....,.....,....,....,.... kdyby to byl ráj tak držim hubu, ale to ani z daleka.
PS:asimilace imigrantů se nedaří, na tom je bez pochyby co zlepšit, státy je přijmou a pak je jim jedno co se s nimi děje.
PPS:Lidi se obvykle chovaj jako opice(bez ohledu na rasu)- podívejte se na výzkumu o opicích zkratka: Jak opičky pochopily smysl peněz - Proč to řešíme? #665 nebo kniha ostrov doktora Moreaua

81

Odpovědět

o Bidenovi nič? on je dokonalý ?

1313

Odpovědět

Jo, je.

68

Odpovědět

+Hudry hudrySpíš to není komentátor- mohl by ho srovnat leda sám se sebou .-*

61

Odpovědět

Jen hádám než se kouknu. Tucker je blé protože Trump a tak ho bude tenhle ubohý pokrytecký betasameček rádobyvtipně rozebírat, parodovat, šťourat se v malichernostech a banalitách, zevšeobecňovat a házet všechny jeho fanoušky do jednoho pytle, přičemž bude obviňovat jiné z téhož a kňourat.

2130

Odpovědět

Když ti to tak vadí, tak se na to nekoukej ne?

1614

Odpovědět

+Desperadose vzdycky najde dement co takhle okomentuje. kdyz ti ten komentar tak vadi tak to nekomentuj ne? muzu rict taky. kdyz uz tak staci dat palec dolu ty vocase levicackej

147

Odpovědět

+xdOooo, tak teď jsi mi to nandal, úplně jsem z toho rozbranej levičáckej dementní vocas.
Kritizuješ mě za něco, co sám děláš? :D Tak mě to nekomentuj ne? Vždyť přece stačí dát palec dolů :D Ale já vím, je těžký nechovat se jako pokrytecký hovado, to umí málokdo...
No a když už jsme u toho urážení, říkají ti něco háčky a čárky? Co je složitýho na používání tý horní řady čudlíků na klávesnici? Po interpunikčním znaménku jako je tečka, nebo otazník, se píše Velké písmeno, je to totiž známka toho, že začíná nová věta.

45

Odpovědět

+DesperadoŠpatně. Mě to nevadí. Jak jste k tomuto závěru dospěl? Máte předsudky k hráčům specifického druhu binga? Super jestli jo, pokud budou vtipné. Dávejte, můžete-li. :*

24

Odpovědět

Tak co je to co si čekala?
Myslím, že to nejsou banality a než abychom se soustředili na problémy vlastní neschopnosti, že stagnujeme tak se cítíme radši ohroženi kýmkoliv cizím... a rozhodně nadřazenost není dědičná, jestli vůbec tak schopnostní, jinak se z každé kultury stane odpad!

41

Odpovědět

Nebyla ta věta v 0:40 spíš myšlena jako oslovení?
Místo "Demonstrativně jsi urazil míchaný salát" spíš něco jako "Ty předstíraně pobouřený saláte" ;)

50

Odpovědět

Nejspíš budete mít pravdu :D. Děkujeme za postřeh, opraveno.

50