Být bílejNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:671
Počet zobrazení:12 721

V dnešním mediálním prostředí ještě stále slýcháme o rasově cílených projevech především vůči osobám tmavší pleti. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, že i být běloch má své zásadní nevýhody? Pokud ne, zamyslete se znova. A pokud vám ani to nepomůže k dobrání se alespoň několika málo nevýhod, poté přichází na řadu sám velký běloch par excellence, aby vás o pár z nich přesdvědčil – Norman. 

Přepis titulků

Já jsem bílej. Velkej bílej řízek. A mezi bílejma jsem vážně hodně, hodně bílej. Tak moc, že když se fotím v noci s bleskem, odrážím světlo. Hotová dopravní značka. Občas když se fotím na Instagram a nastavím tam filtr, zmizím z fotky. Je to otravný. Vždyť mně jdou vidět i žíly skrz kůži. Když zatnu sval, vypadám jako čínský ravioli.

No tak jsem bílej, no. A když někomu posílám zprávu, tak použiju smajlík "bílý palec". Vždycky ten nejbělejší, co jde. Se svojí kůží se nikdy neopálím. A i kdybych se někdy náhodou opálil, a to po tisícovce hodin na slunci, skoro to nejde vidět. Dobrá, takže co se týče doručení... Ahoj kluci!

- Normane! Ty jedeš na prázdniny? - Kam jedeš? Ale já jsem se právě vrátil. Měsíc jsem se pražil na karibským slunci. To doručení není jistý. V úterý máme... Jelikož moc dobře nesnáším sluneční paprsky, musím ve venkovním bazénu nosit tričko. Takže jsem jedinej blboun, kterej si dělá tempa v tričku. On se tam snad topí!

- Nebojte se! Zachráním vás! - Ale já si chci jenom dát pár bazénů! - No tak, plavte ke břehu! - To je jenom moje tričko! Já umím plavat, kurva! Taky by se mělo přestat s některýma vtípkama, co můžou bejt fakt otravný. Jakožto bílej blonďák s modrýma očima třeba často slýchám: Hej, ty jseš blonďák s modrýma očima, takže Árijec... jako Nácek. Díky!

To je vážně sympatický být asociovanej s tím nejvražednějším hnutím na světě. Fakt mi to lichotí. Některý věci sedí bílejm míň, než ostatním. Třeba černoch nebo mulat s vyholenou hlavou, to je vždycky trochu hip-hop. Já bych si nikdy hlavu oholit nemohl, to je jasný. - Ahoj Normane! - Zdar kámo! Jak to jde? Ty vole, vůbec jsem o té tvojí rakovině nevěděl. Já nemám rakovinu.

To je novej styl, co teď jedu. Jsem teď trochu hip-hop. I přes tu chemoterapii máš pořád smysl pro humor. To je fakt hezký. Nemel pitomosti. Není žádná chemoterapie. To je můj novej styl, jasný?! Užívej poslední dny! Navíc jsem teď u kožního zjistil vážně děsivou věc. Mám totiž hromadu znamínek úplně všude, jako ostatně hodně bílých. Až na to, že ten doktor mi vysvětlil pravou podstatu znamínek.

Tak Normane, počítal jsem a máte celkem 341 znamínek. 341? Geniální! Přesně tak. Takže vlasně 341 neinvazivních mini-rakovin. Tak dál... Aha. Tak já už asi půjdu. Půjdu na bazén. Zaplavat si. Samozřejmě s tričkem. My bílí jsme taky často obětí klišé. Třeba to strašný klišé, že bílí neumí tancovat. Pěkná kravina.

No dobře, je to pravda. Tak možná neumíme tancovat. Hlavně... hlavně já. Je to nuda, tyhle klišé. Třeba když zaslechnu, že černoši jsou lepší v posteli. Pěkná blbost. Já jsem třeba bílej, a netajím se tím, že už mi párkrát složily komplimenty, jestli chápeš, co tím myslím. Sakra!

Nevím, co to do tebe dneska vjelo, ale bylo to úžasný! Díky moc. Já mám třeba štěstí, že mám hodně barevnejch kamarádů, a mám takovej pocit, že některý etnika jsou daleko přívětivější než jiný. Když třeba někdy černoch potká cizího černocha, člověk by řekl, že jsou mega kámoši už celý roky. Promiň. Nevíš prosím tě, kudma se dostanu na St. Dénis? Jo, támhle doleva. Díky vole, zachránils mě.

Díky. Ale když běloch potká cizího bělocha, není to úplně stejný. - Dobrý den. - Dobrý den. Máš se dobře? Takže si jako tykáme. Jenom tak. Rovnou. Tak počkej, přece si můžeme potykat... Prosím vás, obtěžování na třetím podlaží. Prosím vás! - Prosím vás!

Prosím vás! - Tak počkej, přece... Je to velmi naléhavé! Pospěště si! Takže tak. Jsem bílej. Hodně bílej. Je to prostě tak. Ale nikdo a nic mi nezabrání, abych si užíval života. Ani úžeh. Ale pane, ničeho se nebojte. Vždyť už ani nesvítí. Nikdy nevíš! Palec řízka.

Komentáře (59)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výborné video, Norman jako obvykle nezklamal. :) Stejně tak nezklamali místní frustrovaní diskutéři. Svět je v pořádku. :)

203

Odpovědět

Ten Norman uz taky uplne zblbnul, takovy kretensky video jak je tezky byt bilej ve Francii...

729

Odpovědět

Poslední dobou, pokud není člověk černá muslimská lesbička, co podporuje veganství a všechny možné i nemožné fetky z antify, tak má útrum.

7635

Odpovědět

Jou, spíš to vypadá, že je to úplně na opak podle toho, že takových kreténů jako ty je většina.

2843

Odpovědět

+AutoOn má ale pravdu a to je dá se říct nejhorší :) , dneska nikde nemůžete říct svůj názor a jakmile jste proti něčemu ať je to cokoliv, hned jste xenofob a blázen. Cenzurou internetu, jako už třeba Facebooku a dalších to začíná :)

4512

Odpovědět

+Paulie88škoda reči... Autíčko je pojebaná homokláda, čo má rada násilnícke moslimké ?****y... Nevie sa ich nabažiť :)

23

Odpovědět

+AutoTak pokud řekneš něco xenofobního, tak jsi logicky označen za xenofoba, stejně jako když kouříš chlapy, tak jsi označen za homosexuála. Nevím proč tě to uráží, buď hrdý xenofob k***a. Já když jedu šalinou, tak slyším dementy vyjadřovat svoje názory na uprchlíky pořád, a nikdo jim nic neříká. Vrchní představitelé státu ČR označují imigranty za parazity a zároveň ze sebe dělají lovnenou zvěř. Whats wrong with this world. JE to úplně naopak než říkáš ty, to lidé kteří si myslí, že by jsme měli být k uprchlíkům solidární jsou dnes umlčováni. To je Dientsbier kterému je vyhrožováno smrtí, ne Babiš se Zemanem, tak už se vzpamatujte kreténi.

1636

Odpovědět

+AutoAk sa ti nepáči, môžeš sa odsťahovať do UAE a tie zasrané púštne opice si môžeš u seba ubytovať :) Uži si :)

22

Odpovědět

+AutoZrovna dneska se objevila pěkná kauza s Hrou o trůny, kde křiklouni zase začali podrážděně reagovat, i když vůbec neví o co jde.

54

Odpovědět

+AutoV této zemi se nic jako politická korektnost nenosí, vrchní státní představitelé si pičují jak chtějí, ale stejně si všichni pořád stěžují. Se odstěhujte pičusové.

518

Odpovědět

další levičácké video... až vymřeme tak to tu bude vypadat jak v indii... samý stejný hnědoch, sice budeme mít raketový program, ale s**t se bude na silnici a koupat se bude v Labi a díky mentalitě ženy nebudou moct cestovat autobusem, tedy jestli nechtějí být znásilněny....

2145

Odpovědět

Tak Norman je asi poslední běloch ve Francii, tak je potřeba udělat takový video ... Kdysi hrdá kvalitní zem, teď zem akorát tak k smíchu a to né jen Normanovejma videama.

2827

Odpovědět

Odpovědět

Už se na něj pomalu připravuju... ;)

20

Odpovědět

Co jsem to viděl za sr*čku? Evidentně francouzké video, ale většina účastníků jsou n***i, kteří si hrají na Francouze a společně se navážejí do bílých?

36110

Odpovědět

No, pokud se někdy podíváš do Francie, možná budeš překvapený, kolik těch "n***?" tam uvidíš a jak normální to všem přijde.

8019

Odpovědět

+LynxVím, jak to vypadá ve Francii a na hodně míst na západě, ale to na věci nic nemění, stále je to špatně!!!!

3468

Odpovědět

+Lynxje to špatně, protože... ?

1718

Odpovědět

+LynxProtože my máme svoji zemi a oni taky. Pokud jedni berou zemi druhým, je to špatně.

2116

Odpovědět

+LynxJá: A nebyli to náhodou Francouzi, kteří vtrhli do země k těm černochům? Dějepis a zeměpis nikdy nebyli moje silný stránky, ale myslím, že Francouzi kolonizovali polovinu Afriky, takže mi opravdu nepřijde tak divný, že se černoši vrací "domů".

3311

Odpovědět

Nevím co to meleš, když jsem u tebe byl naposled na večeři, tak se to nedalo žrát, maso tuhý, brambory přesolený a ta jogurtová omáčka byla snad vtip. Radši bych si nejdřív zametl před vlastním prahem. A ta zábava na konec? Skákání panáka? Je mi snad osm. Ty vole....

2226

Odpovědět

A to si představ, že například taková Amerika je plná bělochů, co si hrají na Američany. To samý v Austrálii. Svět se zbláznil.

223

Odpovědět

super dalsi norman ;D diky gerzo. jsi jedinecnej ;D ostatni prekladaj imperialni amiky, ty aspon francouze ;D doufam ze se brzo dockame dalsiho :)
co to bylo to vidoe na konci s mariem ?

1911

Odpovědět

Och díky, jsem polichocen :D ! Jenom se obávám, že kvalitních Normanových videí rychlým tempem ubývá, a já sem nechci házet jen tak něco.

150

Odpovědět

Český volič :D konstantně je upozorňován médii, že tyto situace mohou nastat. Stejně zvolí Babiše. A to i přesto, že se vyjadřuje jako nedouk a jeho argumentace téměř vždy nedává smysl. Český volič zvolí do parlamentu KSČM a za prezidenta Miloše i přes jeho oposmlouvu. A tento volič by chtěl referendum o čemkoliv? Leda hovno. Ať radši rozhoduje o všem hrstka lidí, u kterých je pravděpodobnost, že nejsou zloději a zároveň mají intelekt mnohem vyšší než v běžné populaci

1946

Odpovědět

Drogy jsou špatné, ááááno?

3111

Odpovědět

+ehmTy taky drž pusu, všichni ví, žes dostal místo v sestavě Havl Brodu jen díky tatíkovi, sám Šmerda říkal, že na to nemáš výkonnost a pak ho za ten výrok vyhodili. Přesně kvůli takovejm to tady vypadá tak jak to vypadá, prominentní synek.

1218

Odpovědět

+ehmNeverím :) ... socanský parazit sa baví referenciami. Nevídané :D

52

Odpovědět

+ehm???

23

Odpovědět

Biela rasa aspoň pracuje narozdiel od niggas v osadách :D

5280

Odpovědět

freeloader neni pracant

111

Odpovědět

haha... to si dal teraz :D

12

Odpovědět

jak tahle m***a může mít 12 liků..

1712

Odpovědět

Tak taky nepracuj, tubče.

511

Odpovědět

mi tady přijde nějaký nemocný :D

131

Odpovědět

nemá někdo kontakt na toho co hraje plavčíka? :3 :D

1012

Odpovědět

Vypadá to jako by si snažil vyléčit nějaký komplex. If you know what i mean.

312

Odpovědět

1:23 Pokud by se mi dělo něco takového, odpovím, že nejsem áriec, ale nordik, a nechám ho googlit. Ale mně se to stát nemůže, protože jsem mediterián.

A Norman má, navzdory jménu, vlasy hnědé.

207

Odpovědět

Když už tu někdo načal toto téma... Češi jsou árijci stejně jako ostatní západní, východní slované (nikoliv jižní), Pákistánci, většina bělošských Indů. Před nástupem nacismu byl árijec vědecký termín používaný jako synonymum indo-evropana. My jsme podle výzkumu indo-evropané jak jazykem tak geneticky. Němci ale pouze jazykem stejně tak Francouzi, Italové, Angličané, Chorvati... Takže nacisti oslavovali to co vlastně nenáviděli.

65

Odpovědět

Ty jsi hlavně velkej d*bil.

26

Odpovědět

Beloch vysvetluje, jake je to byt ve Francii belochem. The world is changing.

14320

Odpovědět

on skor vysvetluje ake to je byt biely beloch :D ... pokial si jeden z tych, ktory nemaju problem sa opalit, tak nepochopis :P

1315
Další