Thumbnail play icon

Být bílejNorman

Přidat do sledovaných sérií 68
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:666
Počet zobrazení:9 770

V dnešním mediálním prostředí ještě stále slýcháme o rasově cílených projevech především vůči osobám tmavší pleti. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, že i být běloch má své zásadní nevýhody? Pokud ne, zamyslete se znova. A pokud vám ani to nepomůže k dobrání se alespoň několika málo nevýhod, poté přichází na řadu sám velký běloch par excellence, aby vás o pár z nich přesdvědčil – Norman. 

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výborné video, Norman jako obvykle nezklamal. :) Stejně tak nezklamali místní frustrovaní diskutéři. Svět je v pořádku. :)

193

Odpovědět

Ten Norman uz taky uplne zblbnul, takovy kretensky video jak je tezky byt bilej ve Francii...

728

Odpovědět

Poslední dobou, pokud není člověk černá muslimská lesbička, co podporuje veganství a všechny možné i nemožné fetky z antify, tak má útrum.

7434

Odpovědět

Jou, spíš to vypadá, že je to úplně na opak podle toho, že takových kreténů jako ty je většina.

2841

Odpovědět

+AutoOn má ale pravdu a to je dá se říct nejhorší :) , dneska nikde nemůžete říct svůj názor a jakmile jste proti něčemu ať je to cokoliv, hned jste xenofob a blázen. Cenzurou internetu, jako už třeba Facebooku a dalších to začíná :)

4312

Odpovědět

+Paulie88škoda reči... Autíčko je pojebaná homokláda, čo má rada násilnícke moslimké ?****y... Nevie sa ich nabažiť :)

13

Odpovědět

+AutoTak pokud řekneš něco xenofobního, tak jsi logicky označen za xenofoba, stejně jako když kouříš chlapy, tak jsi označen za homosexuála. Nevím proč tě to uráží, buď hrdý xenofob k***a. Já když jedu šalinou, tak slyším dementy vyjadřovat svoje názory na uprchlíky pořád, a nikdo jim nic neříká. Vrchní představitelé státu ČR označují imigranty za parazity a zároveň ze sebe dělají lovnenou zvěř. Whats wrong with this world. JE to úplně naopak než říkáš ty, to lidé kteří si myslí, že by jsme měli být k uprchlíkům solidární jsou dnes umlčováni. To je Dientsbier kterému je vyhrožováno smrtí, ne Babiš se Zemanem, tak už se vzpamatujte kreténi.

1634

Odpovědět

+AutoAk sa ti nepáči, môžeš sa odsťahovať do UAE a tie zasrané púštne opice si môžeš u seba ubytovať :) Uži si :)

22

Odpovědět

+AutoZrovna dneska se objevila pěkná kauza s Hrou o trůny, kde křiklouni zase začali podrážděně reagovat, i když vůbec neví o co jde.

54

Odpovědět

+AutoV této zemi se nic jako politická korektnost nenosí, vrchní státní představitelé si pičují jak chtějí, ale stejně si všichni pořád stěžují. Se odstěhujte pičusové.

518

Odpovědět

další levičácké video... až vymřeme tak to tu bude vypadat jak v indii... samý stejný hnědoch, sice budeme mít raketový program, ale srát se bude na silnici a koupat se bude v Labi a díky mentalitě ženy nebudou moct cestovat autobusem, tedy jestli nechtějí být znásilněny....

2145

Odpovědět

Tak Norman je asi poslední běloch ve Francii, tak je potřeba udělat takový video ... Kdysi hrdá kvalitní zem, teď zem akorát tak k smíchu a to né jen Normanovejma videama.

2827

Odpovědět

Odpovědět

Už se na něj pomalu připravuju... ;)

20

Odpovědět

Co jsem to viděl za sr*čku? Evidentně francouzké video, ale většina účastníků jsou n***i, kteří si hrají na Francouze a společně se navážejí do bílých?

36110

Odpovědět

No, pokud se někdy podíváš do Francie, možná budeš překvapený, kolik těch "negrů" tam uvidíš a jak normální to všem přijde.

8019

Odpovědět

+LynxVím, jak to vypadá ve Francii a na hodně míst na západě, ale to na věci nic nemění, stále je to špatně!!!!

3368

Odpovědět

+Lynxje to špatně, protože... ?

1717

Odpovědět

+LynxProtože my máme svoji zemi a oni taky. Pokud jedni berou zemi druhým, je to špatně.

2016

Odpovědět

+LynxJá: A nebyli to náhodou Francouzi, kteří vtrhli do země k těm černochům? Dějepis a zeměpis nikdy nebyli moje silný stránky, ale myslím, že Francouzi kolonizovali polovinu Afriky, takže mi opravdu nepřijde tak divný, že se černoši vrací "domů".

3310

Odpovědět

Nevím co to meleš, když jsem u tebe byl naposled na večeři, tak se to nedalo žrát, maso tuhý, brambory přesolený a ta jogurtová omáčka byla snad vtip. Radši bych si nejdřív zametl před vlastním prahem. A ta zábava na konec? Skákání panáka? Je mi snad osm. Ty vole....

2226

Odpovědět

A to si představ, že například taková Amerika je plná bělochů, co si hrají na Američany. To samý v Austrálii. Svět se zbláznil.

223

Odpovědět

super dalsi norman ;D diky gerzo. jsi jedinecnej ;D ostatni prekladaj imperialni amiky, ty aspon francouze ;D doufam ze se brzo dockame dalsiho :)
co to bylo to vidoe na konci s mariem ?

1911

Odpovědět

Och díky, jsem polichocen :D ! Jenom se obávám, že kvalitních Normanových videí rychlým tempem ubývá, a já sem nechci házet jen tak něco.

150

Odpovědět

Český volič :D konstantně je upozorňován médii, že tyto situace mohou nastat. Stejně zvolí Babiše. A to i přesto, že se vyjadřuje jako nedouk a jeho argumentace téměř vždy nedává smysl. Český volič zvolí do parlamentu KSČM a za prezidenta Miloše i přes jeho oposmlouvu. A tento volič by chtěl referendum o čemkoliv? Leda hovno. Ať radši rozhoduje o všem hrstka lidí, u kterých je pravděpodobnost, že nejsou zloději a zároveň mají intelekt mnohem vyšší než v běžné populaci

1946

Odpovědět

Drogy jsou špatné, ááááno?

3111

Odpovědět

+ehmTy taky drž pusu, všichni ví, žes dostal místo v sestavě Havl Brodu jen díky tatíkovi, sám Šmerda říkal, že na to nemáš výkonnost a pak ho za ten výrok vyhodili. Přesně kvůli takovejm to tady vypadá tak jak to vypadá, prominentní synek.

1218

Odpovědět

+ehmNeverím :) ... socanský parazit sa baví referenciami. Nevídané :D

52

Odpovědět

+ehm???

23

Odpovědět

Biela rasa aspoň pracuje narozdiel od niggas v osadách :D

5280

Odpovědět

freeloader neni pracant

111

Odpovědět

haha... to si dal teraz :D

12

Odpovědět

jak tahle m***a může mít 12 liků..

1712

Odpovědět

Tak taky nepracuj, tubče.

511

Odpovědět

mi tady přijde nějaký nemocný :D

131

Odpovědět

nemá někdo kontakt na toho co hraje plavčíka? :3 :D

1012

Odpovědět

Vypadá to jako by si snažil vyléčit nějaký komplex. If you know what i mean.

312

Odpovědět

1:23 Pokud by se mi dělo něco takového, odpovím, že nejsem áriec, ale nordik, a nechám ho googlit. Ale mně se to stát nemůže, protože jsem mediterián.

A Norman má, navzdory jménu, vlasy hnědé.

207

Odpovědět

Já bych zase odpověděl, že nejvražednější hnutí na světě (1:29) bylo to komunistické, o to více, že zabíjeli i v dobách míru.

236

Odpovědět

+PepekTakže, když o vás někdo řekne, že jste nácek, tak odpovíte, že být nácek není ve skutečnosti tak zlé? No, něco to o vás vypovídá.

723

Odpovědět

+PepekVe skutečnosti jsem korporativní kapitalista se sklony k rasismu.

264

Odpovědět

+Pepek"korporativní kapitalista se sklony k rasismu" a co si myslíš o židech?

46

Odpovědět

+PepekJe otázka nakolik je ruský bolševismus komunismem a nakolik se držel Marxových myšlenek. Osobně si myslím že ruský bolševismus pouze část Marxe a komunismu využil jako ideologické krytí, přičemž reálně dělal často věci které byly s Marxem v rozporu. Dost by mě zajímalo co by na SSSR a třeba Stalina řekl sám Marx, pokud by měl tu možnost.

64

Odpovědět

+PepekMarx byl snílek, co věřil v určitou utopii, kterou někdo zneužil. Stejně tak by asi Nietzsche nebyl dvakrát odvázaný, kdyby viděl Hitlerovo Německo.

61

Odpovědět

+PepekMarxovu ideologiu nikto nezneužil... Marx dobre vedel, že jediný spôsob ako nastoliť komunizmus je násilie :) A Nietzsche? Ja viem, je populárny, ale rovnaký magor ako Marx... Vypatlanci ako komunard...Paraziti, ktorý okrem toho že sú paraziti žiadny iný účel nemajú :) Užitočný idioti,, prípadne len idioti... blbci... socani... žebráč dosahujúca najvyššieho stupňa kreténizmu :D hehe.. To je marx, to je NičŽe, Komunibastard...

55

Odpovědět

+PepekTak s tím násilím se musíme podívat do doby vzniku Marxových myšlenek. Tehdy bylo násilí na zaměstnancích ze strany státu a zaměstnavatelů naprosto běžné ( zastrašování, dětská práce, najímání stávkokazů a gangů které měly stávky rozehnat, střelba do stávkujících...), Marxovo násilí tedy bylo odpovědí na systémové násilí ze strany státu a zaměstnavatelů.

Btw. smát se někomu že byl chudý je dost trapné, zvlášť v situaci kdy má ten dotyčný např. vlastní sochu s náměstím v Berlíně, je dodnes citován ve vědeckých pracech, zatímco spoustu boháčů jeho doby zmizelo v propadlišti dějin. To nemluvím o tom že dotyčný inspiroval Frankfurtskou školu která minimálně od 60. let zásadně ovlivňuje politiku a morálně-kulturní vývoj společnosti.

30

Odpovědět

+PepekFallagelum_dei a Dial:
Základním principem marxismu je dialektický materialismus. Tedy myšlenka, že dějiny jsou udávány především poměry a změnami ekonomickými, ale řídí se principem negace negace, tj. že následující systém je negací systému současného a podobá se systému předešlému (je negací negace) ale ne zcela, na rozdíl od čistě logické negace je v realitě systém ovlivněn i systémem současným, je vlastně jejich kombinací, syntezí. K tomu přidal myšlenku třídního boje, což není myšlenka násilná, říká jen, že každá ekonomická vrstva (třída) hájí v prvé řadě své zájmy, a nikoli zájmy jiných tříd, nebo celku (společnosti). Právě tento jev je zdrojem nestability, která vede k pádu systémů a vznikem nových.

Ve své době viděl Marx třídní boj jako jednoduchý a silný (protože tehdy takový byl). Došel tedy k logickému závěru, že se blíží zásadní změna (v tom se mýlil, změny byly nakonec většinou dílčí), a pokusil se odhadnout, jak bude ten systém, který přijde, vypadat. Komunismus je negací kapitalismu a kopií pospolité společnosti (společné, nikoli soukromé vlastnictví, beztřídní, nikoli třídní společnost, bezstátní, nikoli státní organizace) ale zároveň přebírá jeho zásadní prvky, pospolité společnosti cizí (globálnost, nikoli lokálnost-komunismus je celosvětový).

Ano, Marxismus říká, že prostředkem změny bude násilná revoluce (tím se nemyslí jen násilí fyzické, ale i ideologické, právní. Vláda, která se sama považuje za legitimní je svržena, mnoho smluv a zákonů je hozeno do koše-ano i Sametová revoluce je v tomto pohledu násilnou.), protože ona jím vždycky byla. Nikde neříká, že ten systém, který přijde, je z principu lepší, než systém současný. Právě tady je prostor pro politickou práci, pro uvědomělou změnu, což umožní vzít několik utopických prvků (myšlenky anarchismu, utopického socialismu) a implantovat je do nového systému, zároveň trochu korigovat revoluční násilí.

Přiznám se, že trochu (dost) míchám dohromady Marxe a část jeho následovníků. Ale světonázor se vyvíjí, takže je to vlastně v pořádku.

Co se týče Lenina, ten v mnoha případech popírá nejen četné důsledky Marxistického myšlení, ale místy i samotnou podstatu dialektického materialismu. Jeho tvrzení, že socialistická revoluce je možná i v méně rozvinuté zemi, pokud má silnou komunistickou stranu, je toho zářným příkladem. Socialistická revoluce je dle marxismu možná jen ve vyspělém státě, který má silnou dělnickou třídu, a rozvinutý kapitalismus. Protože jinak by nebylo co negovat a čím to negovat. Myšlenka, že lze dělnickou třídu nahradit stranou, je zase v rozporu s principem materialismu, strany nejsou součástí ekonomických poměrů. A to je prosím tahle antimarxistická myšlenka to, co dává do souvislosti marxismus a Leninovu reálnou politiku.

Myslím si, že Marx by považoval Lenina a VŘSR v nejlepším případě za další výbuch lidového hněvu a revolučního nadšení, které provází vypjaté situace, a nikoli za realizaci svých myšlenek. Podobně se vyjadřoval k Pařížské komuně. O Stalinovi by nepochybně smýšlel ještě hůř, je dost možné, že by ho považoval za pokračování ruského feudalismu se změnou nadstavby. Z prvků, definujících systém zvaný komunismus splňuje každopádně stěží jeden.

K Nietzchemu: Jeho filozofie mi je sice odporná, ale v tomhle je mi ho líto. Je na tom ještě hůř. Jeho filozofie stojí na pojmu nadčlověk, ale tento pojem znamená něco úplně jiného, než nadčlověk v nacismu. Nadčlověk je dle Nietzscheho někdo, kdo dokáže vnutit světu svou vůli. Kdo neposlouchá žádná pravidla, krom své vůle, nenásleduje nic, než svá rozhodnutí, nestará se o víc, než svá přání. Rozhodně to nemá nic společného s kolektivistickým elitářstvím nacismu. Nietzsche mi připadá spíše jako "zlý libertarián". Odmítá to, co odmítají libertariáni-organizaci, vládu, vedení. Ale odmítá i to, co uznává každý libertarián, který není hovado-individuální odpovědnost, respekt k druhým, filantropii. Pracuje sice s mýtem hyperborejství a ariánství, ale zdaleka ne tak direktivně. Vidí v prvcích germánské kultury prvky své vlastní filozofie, a nejvíc potenciálních nadlidí vidí ve své skupině (to asi vnucuje světu své přání). Ale není to kauzální vztah, všichni ti poslušní vojáci kráčející na smrt, davy bezmyšlenkovitě oslavující vůdce,uvěřili slibům o kuřeti v každém hrnci a soudružnosti národa, to jsou lidé, kteří o svou vůli přišli, nechají si vnutit cizí. Nejsou to nadlidé a nejsou dle té filozofie nejspíš hodni života. Na druhou stranu, spousta těch, kteří se tomu postavila, a byla usmrcena, včetně Židů (Nietzsche sám se s několika přátelil), by podle něj měla potenciál. Aspoň tak to chápu z toho, co jsem od něj četl. Nebylo toho moc, tak to můžou být blbosti, a rád se nechám opravit.

Doufám, že vás tím příliš neotravuju. Vidím, jak dlouhá kráva to nakonec je.

103

Odpovědět

Když už tu někdo načal toto téma... Češi jsou árijci stejně jako ostatní západní, východní slované (nikoliv jižní), Pákistánci, většina bělošských Indů. Před nástupem nacismu byl árijec vědecký termín používaný jako synonymum indo-evropana. My jsme podle výzkumu indo-evropané jak jazykem tak geneticky. Němci ale pouze jazykem stejně tak Francouzi, Italové, Angličané, Chorvati... Takže nacisti oslavovali to co vlastně nenáviděli.

65

Odpovědět

Ty jsi hlavně velkej d*bil.

26

Odpovědět

Beloch vysvetluje, jake je to byt ve Francii belochem. The world is changing.

14320

Odpovědět

on skor vysvetluje ake to je byt biely beloch :D ... pokial si jeden z tych, ktory nemaju problem sa opalit, tak nepochopis :P

1315
Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK