KaranténaNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:8 633
Přinášíme vám úplně nové Normanovo video. Norman je jako většina lidí zavřený doma. Co vám všem vzkazuje? Hlavně zůstaňte doma!

Přepis titulků

Kdo je právě v karanténě? Já! Atmosféra není nic moc. Už nám bylo i líp. - Jsme ve válce. - Všichni jsme doma v karanténě. Nesmíme ven, kromě nezbytných případů, tak proto točím přímo z domova. Sám bez týmu, je to jiné než obvykle. Chceš to natočit za mě? Jsi moc malá, chybí ti tak 150 cm. Klidně s tím hýbej, vůbec to nevadí.

Nebudeme si lhát, tahle situace je dost šílená. A taky dost depresivní. Ale neměli bychom být paranoidní. Třeba můj táta žije sám, nikam nechodí, ale stejně radši každý den doma dezinfikuje všechny kliky. Bezpečnostně je na maximu. A to je dobře. Pochopitelně jsme ve stresu. Jsme doma, nemáme co dělat. Sledujeme telku nebo sociální sítě a stále vidíme katastrofické novinky. Až jsme jimi předávkovaní.

Dáte mi ještě trochu? Ale je jisté, že i když neděláme, musíme zůstat doma. Nikam nelez! Zůstaň doma, jasný? A kdo se chce doma nudit několik měsíců? Paráda. Jako bychom byli ve sci-fi filmu, kde se nic neděje. Bez zombie, bez pronásledování. V temném světě se neustále šíří nový virus.

Nastává katastrofa, která může zničit lidstvo. Naštěstí se můžeme zachránit. Tím, že budeme... Mýt nádobí. Spát. Sledovat Netflix. A zvláště tím, že než půjdeme na nákup, tak vyplníme formulář. Jsem doma. Od producenta filmu On je doma. Již brzy v kinech. Teda, až tam zas budeme moct chodit. Mám se vyjádřit k tomu formuláři?

Vždy když jdeš ven, musíš mít vážný důvod, to je velký tlak. - Vy tam! - Já? - Kde je váš formulář? Vyplnil jsem ho. Jdu ke svojí pichně. Budeme dělat prasečinky. Je to vtipné, když nemáš tiskárnu, musíš si vytvořit papír, kde si sám povolíš, že můžeš jít ven. Fajn, dovoluju sám sobě jít do obchodu, abych si mohl koupit Kinder Pingui.

A je to. Cizinci byli prý šokovaní z naší nekoordinovanosti v pandemii. Nevím, jestli jsme rebelové, nebo blbci, ale zpráva se nepředala. Heslo je jasné: Zůstaňte doma! Já půjdu ven. Ne, pro záchranu životů máme být doma. Jinak je to egoistické. Ale já stejně půjdu ven. Musíte zaplatit pokutu 135 eur. Jsem doma, jsem doma!

Hashtag Jsemdoma. Netflix and chill! Nevím, jestli proběhla panika. Všichni umřeme! Ale když něco vyjde v médiích, tak všichni udělají opak. Řeknou, že nemáme chodit ven. A Francouzi na to: Řeknou, že bude dostatek potravin. Reakce Francouzů: Teď jsme stejně už všichni v karanténě. A v karanténě se brzy začneš nudit.

Já jsem se začal nudit zhruba tak za hodinu. Štve tě to tady. Tady taky. Tady též. Tady je to trochu lepší. A tady taky. Z nudy jsem si vytvořil účet na TikToku. Sledujte mě! A abych tomu nasadil korunu, tak tu nejdelší dobu, co jsem nepřetržitě doma, nemám internet. Ani nevíte, jak mě to štve. Řeknete si: Jak nahrál své video?

Používám sdílené připojení na mobilu, ale není nic moc. Kdybych si mohl vybrat, co dělat, tak bych hodiny a hodiny hrál online hry a streamoval. Ale není to možné. Místo toho hraju hry, které nespotřebují moc dat. Brácho, vyhrál jsem! Úplně jsem tě sundal! Tak moc jsem hrál, že se mi z toho rozbušilo srdce. Navíc, když jsi zavřený s partnerem, nebo s jinou osobou, je to dost na nic v případě hádek.

- Vytáčíš mě! - Víš ty co? Jdu pryč! Vlastně ne, je karanténa. Nemůžu. Promiň. Vždyť se nic nestalo. Viděl jsem lidi, kteří mají pocit, že jsou hrdiny filmu Marťan. Dělají stories typu: „Palubní deník, stále karanténa, den třetí.“ Probudil jsem se a uvařil jsem si kafe. A protože mi chutnalo, tak si asi dám další. To je vše.

NEZAJÍMAVÉ. Ve filmu Marťan natáčí hlavní postava své dny na video, ale je to zajímavé, protože je na Marsu. Ale ty jsi na Zemi, konkrétně v Roubaix. Žárlím na lidi, co žijí na vesnici a mají krásný dům se zahradou. Navíc je krásně! Říkáš si, jestli není místo karantény na prázdninách. Zůstávat v Paříži je tisíckrát horší! Nebo ve všech velkých městech. Teď je nádherně, nikdo nemůže ven. Ale televize stejně uvádí počasí. V Toulouse bude sluníčko, které uvidíte z okna.

Protože jste v karanténě. V Bretani spousta sluníčka, jako v létě. Ale vy o všechno přijdete. A ve Vaucluse… Naštěstí v této nelehké době vznikají kvalitní a vtipné memy a tweety. Z některých jsem málem umřel smíchy. Vyšly snad všechny vtipy. Ukážu vám ty, které mě pobavily. Čas máme, stejně se nudíme. Šéf: děkuje, že jsem přišel do práce. Já: pozitivní test na koronavirus. Vláda: Musíme se chovat hygienicky. Francouzi: Micheli, tady máš džus. Babi, můžeš v následujících dnech pohlídat děti?

Vtipné a trochu agresivní. Líbí se mi to. Hlídání dětí, když jste dlouhou dobu zavření doma, je mix ráje a pekla. Žádný kadeřník, žádná kosmetika. Tak budou holky za 3 týdny vypadat. „Nekoukej mi na nohy!“ Ale chlapi taky. Koukněte, mám třídenní strniště. Když si máš sehnat gel a masku a ty to nepochopíš. Tohle je na sex. „Přestal jsem s YouPorn.“ Já taky. 1.

den. 8. den: Zavři hubu. 23. den: Chceš facku, ty sráči? 26. den: Já tě varovala, Margaux. Ano, je to, jak říkají. Překládám z angličtiny, úroveň základka. Já: rok 2020 už nemůže být horší. Duben. Ani v době paniky si nechce nikdo v supermarketu koupit pizzu s ananasem. Skomírající svět. Lidi s memy. Tenhle mám nejradši: Chůvy po zásahu Macrona. Pravda. Jaký je závěr? Musíme přestat jíst luskouny. Před dvěma měsíci o něm nikdo nevěděl, jako by byl vymyšlený.

Jako nový Pokémon. Není to sranda. Ne, fakt by se neměl jíst. Koukněte se. Vypadá tohle chutně? Ne! Všechno je nechutné. Talíř, ubrus, jídlo. Všechno! Představ si, že bys to měl jíst. Fuj. A teď opravdový závěr. Být v karanténě je lehké, a navíc to zachraňuje životy. Nic na tom není, jen zůstaneš doma a můžeš tím zachránit životy. Navíc máme v této situaci nejlepší roli. Užívám si s rodinou, doufám, že vy taky. Zůstaňte doma.

Je to velmi důležité. Posíláme podporu ošetřovatelům, zdravotním sestrám, lékařským týmům, pracujícím na urgentu… Ani všechny nevyjmenuju. Musí být hrozně vytížení. Posílám veškerou sílu a odvahu. A vy jim můžete jako spousta lidí zatleskat každý den v 8 večer. Je to skvělé gesto. I když jsi sám v pokoji. Neuslyší tě, ale snaha se cení. Myslím také na rodiny obětí. Na lidi, co se ještě léčí.

Vám též posílám sílu. Palubní deník. Report skončil. Doufám, že se vám líbil. Dejte lajk, pokud se líbilo. Začněte odebírat můj kanál. Klikněte na zvoneček, ať vám nic neunikne. Brzy se uvidíme. Konec hlášení. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je furt samý" zůstaňte doma, nikam nechoďte", a u nás v práci to vypadá " jestli nepůjdete v sobotu na přesčas tak vám to přikážeme." Nedělám si srandu. Za poslední 3 tejdny jsme snad jediná fabrika v okolí, která je otevřená a ještě nás nutí na přesčasy.

00

Odpovědět

Díky za překlad, proč se tu Norman nevyskytuje častěji? To tu na něj už všichni zanevřeli, nebo nevydává??

52

Odpovědět

Překladatelka už bohužel nemá tolik času jako dříve.

31

Odpovědět

Ještě mu to moc nejde https://www.chess.com/member/nobodyboy

42

Odpovědět

Ten tady ještě scházel.🤦‍♂️

116

Odpovědět

Uz to neni co bejvalo. Jestli jsem se jednou pousmal, tak to mozna i prehanim..

810

Odpovědět

Jestli to náhodou nebude tématem

145