Norman na IslanduNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:8 268

Před pěti lety Norman podnikl cestu kolem světa. A ne jen tak ledajakou. Destinace jeho pobytu mu vybírali jeho diváci. Jeho první zastávkou byl Island, kde si vyzkoušel například jízdu terénním autem nebo koupání v modré laguně. A co vy? Láká vás cesta na Island?

Poznámky:

Donatello je jeden ze Želv Ninja.

Cousteau, celým jménem Jacques-Yves Cousteau, byl francouzský námořní důstojník a oceánograf. O jeho životě byl mimo jiné v roce 2016 natočen francouzský film Odysea.

Přepis titulků

V každém případě vám děkuji, že jste mi vybrali Island. Fakt příjemná destinace. Na odpočinek, uvolnění se. 1. DÍL NORMAN TO ROZTÁČÍ NA ISLANDU Swag. Opravdu dobré. Je tak roztomilá. To není špatné. Má to mezi 80 a 100 stupni.

Výborně, můžeme dělat těstoviny! Princip gejzírů je, že během chvíle vznikne hodně tlaku a najednou to udělá... Kde jsi, chlape? Kamera... Kamera je mokrá. Začíná program s jízdou terénním autem. Jo! VJEZD ZAKÁZÁN WTF? LEŽ! Je to tudy! Dobře, tak tudy.

Nacházejí se tu dva slavné vodopády. Jeden je tenhle a druhý tento. Je ještě drsnější a hrubější než Niagárské vodopády. Musíš to mít rád. Je to styl vodopádů, já ho mám rád. Je k tomu legenda, myslím to vážně. V hoře prý bydlí trollové, kteří po celá staletí vycházejí ven jen v noci a své území si značí malými kamínky, jako třeba tímhle. Hop!

A taky straší děti. Legenda také praví, že kusy ledu jako tento jsou ve skutečnosti moč trollů, zamrzlá přes noc. Je třeba je olíznout, abychom se vyhnuli nemocem. Tak a je to! Před několika lety tu hodně klesla cena nájmů. Bylo by zajímavé investovat, třeba do tohohle metru čtverečního. Jo, skvělý!

To je nejdivnější věc na světě. Jsi v oblečení na lyže a prší a za chvíli se budeš koupat venku nahý v modré laguně. Nemám plavky. Fakt je nemám. - Má někdo plavky? - Jo, já mám. - Swag? - Ani tak ne. POUŽITÁ VODA NA NÁDOBÍ Už je po modré laguně. Má kůže je homogenní a bohatá na stopové prvky. Nejlepší sněhová koule na světě.

0 BODŮ. Ty rukavice navrhli asi pro Želvy Ninja. Chybí místo na prsty, tohle není pro lidi. Do prdele, přece nejsme želvy! Jsem Donatello! Zjistil jsem, že mé vybavení se mi moc nehodí, vzhledem k situaci. Takže jste měli pravdu. Tady je nám dobře, lidi. Tohle je ta nejčistší voda na světě, je filtrována sopkou.

Takže mám trochu žízeň. V klidu! Teď už vím, co cítil důstojník Cousteau. Už to vím. To je boží! Páni, to je úžasné! - Ten gejzír? - Ne, ta lavička. Ahoj lidi! Víte, že tady na Islandu, v zemi Vikingů, jich je tak málo, asi 300 000 lidí, že si mladé páry musí na internetu ověřit, zda mezi sebou nemají příbuzenské svazky?

Jmenuje se to Íslendingabók. Protože jinak by měli trochu divné děti. Podívám se, jestli někdo z mé rodiny nepochází z Islandu. To ne! Příští týden budu v Tokiu. Brzy na viděnou! DALŠÍ DÍL: NORMAN TO ROZTÁČÍ V TOKIU. KAM MĚ CHCEŠ POSLAT PAK? HAVAJ, NEBO SYDNEY? KLIKNI A VYBER. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na Islandu jsem byl minulý měsíc a splnil jsem si tím dávný dětský sen. Snad ani neexistují slova, kterými by se tak nádherná země dala opsat :) Akorát mají skoro všechny silnice hliněné, přičemž některé jsou skoro až neviditelné a opravdu bych tam bez SUV jezdit nechtěl :D

20

Odpovědět

Tak to si představ jak to tam vypadalo před deseti lety. :) Většina dálnic, co je tam teď vůbec nebyla a nebo byla taky hliněná. :)

10

Odpovědět

Jsem zklamaný, že když lezl do té vody, tak neměl namalované svaly :(

60

Odpovědět

A já myslel, že je to o Normanovi co na Islandu sere do bazénů. Aspoň co se týká náhledového fota. Jsem mírně zklamán abych pravdu řek...

53

Odpovědět

Vždyť mu tam jen vlítla ta peniso ryba...

10