Norman na HavajiNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:5 409

Normanova cesta kolem světa pokračuje. Jeho další zastávkou jsou nádherné Havajské ostrovy. 

Přepis titulků

- Aloha! - Aloha. - Vítej na Havaji. - Vítám na Havaji. Díky. 3. díl Norman to roztáčí na Havaji Promiňte lidi, hledám pláž. Vy jste Francouzi? Tak to se omlouvám, trochu se mi ty řeči pletou. Zatím nashle. Dneska budou dobré vlny. Když se toho dotkneš, hned to zjistíš. Lepí to.

Je to příjemné. Proti komárům. Nemáte strach? To bolí! To je vorvaní kost. Není to poznat, ale smrdí to jako jídlo z domova důchodců. Skvělý! Ale no tak! Do prdele! - Pozor! - Sakra. Lež.

- A je to! Jak jsem se ocitl v Japonsku? Říkal jsem si, že jsem si dost zašel. Chrám Byodo-In byl postaven u příležitosti oslavy 40 let příchodu prvních Japonců na Havaj. To je dobré vědět. Taková informace je fakt skvělá. Čeká na nás něco dobrého. Tohle je vůně na záchody. Už se cítím líp. Hej, kde jsou údolí? Tak tohle je největší maják na světě.

Měří 800... 800 milimetrů. Průvodce nám říkal, že se nemáme koukat, že se před příjezdem nemáme koukat, ať jsme překvapení. - Takže mám klobouk. - Jdeš špatně. - Aha, je to tím směrem. Klobouk jako chameleon, nic nevidím. Páni! No kurva! Do háje! - Bože můj. - Tady to není, chlape. - Jak to, že to není tady? - Je to támhle. Aha, tak to jo.

Fajn. Dobře. Pane bože! Děti. To je vážně milé. Fajn, už s tím můžeš přestat. Která dobře zní? Omlouvám se, ale tahle moc dobře nezní. Vůbec ne. Fajn, vezmu si tuhle. Zní tropicky. Zní jako Havaj. Přesně tak. Trpím americkou pásmovou nemocí.

V mé hlavě je 16 hodin, ale ve skutečnosti jsou 4 ráno. Na pláži vypadám jako Nor. A moje angličtina je docela průměrná. Dobrý den, máte... plážové boty? Děkuju. Na Havaji je opravdu dobře. Je tu lépe než na Mont-Saint-Michel. Na Havaji je opravdu dobře. Je tu lépe než v Lille nebo Remeši.

Tady končí naše cesta na Havaji. Stojím před sochou Duka, berou ho tu jako žijícího boha, i když zemřel před 50 lety. Lidé mu nosí květiny jako milodary. To on představil celému světu surfování. Velký muž. Díky, Duku! Příští týden budeme v Los Angeles, v posledním místě naší cesty kolem světa. Tak vám řeknu jen jedno slovo: Ahoj, příští týden! I když to je věta. Tak jo, čau! Další díl: Norman to roztáčí v Los Angeles Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty jo, to je mega nuda. Asi měl zůstat v obýváku.

00