StylNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:8 573
Norman v nedávném videu Utrácení peněz zmínil, že natočil video, ale nebyl s ním spokojený a ani ho nevydal. Fanouškům se ale zveřejněné ukázky líbily a Normana zasypali komentáři, aby video zveřejnil. 

Přepis titulků

Říkal jsem, že tohle video nevydám. Ale tolik z vás mi psalo, ať ho zveřejním, že jste mě nakonec přesvědčili. "No, vlastně jsi ho nahrávat nemusel." Zavři hubu. Jak se máte? Pokud hledáte experta na styl, tak myslím, že bych to měl být já. LEŽ. Jsem znechucený, protože jsem si uvědomil, že mám obyčejný look. A všechny stylové věci na mě vypadají směšně. V martenskách vypadám jako děda, v klobouku jako rybář.

Blonďatý vypadám jako blbec, s knírem jako buran. Prostě ve všem blbě. Jako malý jsem si myslel, že je místo, třeba kancelář, kde lidé rozhodují o módě. Co bude letos v módě? Gontrane, řekni, jak to funguje. Všichni kopírují styl rapperů, aby byli originální, vyjde to z módy a putuje do H&M. Co navrhuješ? Navrhuju vrátit do módy papuče, ale od Off-White.

To je asi tak dobré jako průjem. Děláš si ze mě prdel? Chceš abychom zkrachovali? - Připomenu ti tvůj nejlepší nápad. - To se nepočítá, to byla stáž. A ta blbost před 2 roky. Všichni si ji pamatují. Jo, potom jsem měl deprese. A založil jsi značku streetswag. - Stačí, chápu to. - Nebo uděláme spolupráci. - Třeba Gucci-Geox, Louis Vuitton-Quechua.

- Je mi tu vedro. - Co? - Tohle je něco nového! - Obyčejné tričko. - Ironické tričko! Jako když nosíš staré věci a pak jsou stylové. - Jako trička s Chiracem a Céline Dion. - To není ironie, fakt se mi líbí. - Jsi génius! - Je to zabiják. Opustíme téma oblečení. Je to tady, v roce 2019 má každý tetování. I modelové. Když koukáš na stránky obchodů jako Asos, tak na fotkách nejsou modelové, ale Swagg Man. Někdy se lidé tetují na cestách.

Jako by tetování z nejvzdálenějšího koutu světa bylo nejstylovější. - Tetovali mě v Indii v hospodě. - Byli jsme úplně ožralí. - Skvělý. A jak to vypadá? Hnisá to a ruku mi amputují. Koukni na můj pahýl. Potetovaní lidé mají vlastní příběh ke každému svému tetování. A je povinné, aby to souviselo s rodinou. Ano, mám tetování. Ale je to osobní. Fajn, řeknu ti to. Je to vzpomínka na babičku. Mám vytetované její chodítko. Měla být i protéza, ale nezbyly mi prachy.

Jsem totiž grafik a platí mi v bitcoinech. Babi? Čau. Pokud se nechám tetovat, bojím se, že si vyberu něco, co nebude in. Nechal jsem si udělat dvě tetování. Fidget spinner a člověka, co dělá dab. Jo, jsem naštvaný. Moc mě netěší, když se mnou chce někdo jít nakupovat. Vypadá to tak: - Půjdeme nakupovat! - Ne, v pohodě. - Ne, vezmu tě nakupovat. Tohle je hrozný. - Fakt? - Jo. A když se ten člověk nechá unést a radí mi, co na sebe, je to poznat.

Tak co říkáš na to oblečení? To je parádní! No vidíš. Konečně jsme ti našli vlastní styl. Říkej mi Danny 2. Někdo je posedlý značkovými hadry. Značka je důležitá, zbytek vůbec ne. Nejsem si jistý, je to prostě tričko... No pane jo, je úžasný! To je skvělý tričko! Na druhou stranu, ta barva...

není to úplně ono. Fakt ne. A dále sneakers. Jsou to tenisky, ale říká se jim sneakers. Mám hodně kámošů, kteří je sbírají. Je to fakt jejich vášeň. Já ne, je mi to jedno. Ale sbírám kámoše, kteří sbírají sneakers. Když ti o nich vypráví, zní jako historici. Sběratelská edice k 20 letům TN, oranžové na jedné straně, modré na druhé. Je to úžasné. Vidíš ty greedy, no prostě nádhera. - Tak si je obuj, no tak.

- Ty ses asi zbláznil! Kurva! Ty o teniskách vůbec nic nevíš. Všechno, co jsem vám říkal, je povrchní. Důležitější je být stylový uvnitř než navenek. Můžeme mít různý styl, a přesto se bavit, mít rádi. Není to tak, že bychom s tebou nešli, protože máš jiný styl. - Vážně? - Příště s námi půjdeš. Zvlášť jestli vyrazíme do Darty. Děkuji za zhlédnutí tohoto videa, doufám, že to nebylo hrozné. Ale muselo to jít ven stejně jako hnis z pupínku. Čau!

Čau! Čau!... Začni mě odebírat. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super. Už tam chyběl jen kocour :D

94

Odpovědět

0:52 Off-white je tady značka (typická tím oranžovým plastovým kroužkem, co se tam objeví), ne barva.

50

Odpovědět

Díky za upozornění, opraveno :)

64

Odpovědět

Konečně stará dobrý Norman, chyběl mi (ano vim, že to bylo výjimečně, a že si zase budu muset dlouho počkat). Nechápu, proč to video nechtěl zveřejnit, přijde mi dost povedený.

203

Odpovědět

S tim klobouckem mam pravdu nekdo vypada jak drsnak vetsina jako strejc co jde z ryb:)

273