VánoceNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:133
Počet zobrazení:8 767

Vánoce jsou tady. Vychutnejte si proto Normanovo speciální vánoční video. Ať se vám líbí! 

Přepis titulků

Na YouTube je spousta videí o Vánocích. I já už jedno udělal. Nejsem originální. LEŽ Když jsi dítě, Vánoce ti přijdou kouzelné. Světýlka, vůně stromečku, chuť perníčků... a peníze od babičky. Jo, babi! Naval prachy! Vánoce jsou skvělé, zbožňuju je. Každý rok se na ně těším. Ale přiznávám, že je to každý rok to samé. Po tisící budou opakovat Ježíšek je neřád. Objeví se člen rodiny, kterého vidíš jen o Vánocích. Okamžitě vypadněte.

Kdo jste? - Jsem tvůj strýc. - No jo vlastně! Jak se máš? - Šťastné a veselé. - Díky. Uvidíme dekorace šplhajícího Santy. Většinou vypadají jako zloděj nebo oběšenec. Docela smutné. Obchody nám vnutí svetry, co se můžou nosit 2 týdny. Od 26. prosince už jsou out. Spousta lidí si nechá stromeček, i když už celý opadá. Vypadá jak po chemoterapii.

Venku bude ta úžasná vánoční atmosféra. Ale jen ve filmech. Protože tady to vypadá takhle. A protože se jeden strom jmenuje Norman, stanu se neustálým terčem vtipů. - Co to děláš? - Zdobím tě. Protože jsi strom. Norman. Super. Stačí, všichni to pochopili. - Jako vždy bude někdo dělat chytrého. - Víš, že Santa byl dřív zelený? - A teď je červený kvůli Coca Cole. - Fakt? Jo.

A víš, proč je malá myška šedá? To kvůli Nike. - Blbost. - Radši zavřu hubu, jsem dost nadraný. Když už jsou Vánoce za dveřmi, vždycky se objeví někdo, kdo to bere smrtelně vážně. Sním i tu na zítřek. Je to jen o den. Nikdy! Budeš je jíst popořadě. Nebo musíš začít znovu. - Je půl dvanácté. Otevřeme dárky? - Nikdy! Otevírají se až o půlnoci. - Už máme vyzdobeno, ty dekorace odnesu. - Nikdy! Pověsíš je na krb. - Vždyť krb nemáme. - Aha, tak na radiátor. - Ten taky nemáme.

- Tak toustovač. - Ten taky ne. - Tak na zapalovač. Čeho tím chce dosáhnout? Nechápu to. Takže, je to hotové 14 dní dopředu, máme vyzdobeno. Uvidíme se 24. prosince. Skvělé, Michale! Jestli ti to vydrží, staneš se mým skřítkem. Jo, mám hlas na hovno. Ale jsem Santa, seru na tebe. Jako dítěti ti dárky připadají kouzelné. Myslíš, že je na severním pólu balili skřítci. Když vyrosteš, je to jiné. Jé, tyč na záclony.

Tahle je určitě z IKEA. Měla slevu 10 % a vedle byly žárovky. Jak jsi věděl, že ji chci? - Kupovali jsme ji spolu. - A jo. Nechápu lidi, kteří shazují svůj dárek, když ho rozbaluješ. Celé to tím kazí. Tak tady ho máš. Nevěděl jsem, co koupit. Všude měli zavřeno, šel jsem pozdě. Ale můžeš ho vyměnit. Super, už drž hubu. Snaha se počítá, jo? Jo, tohle vyměním. Je roztomilé, když lidi kupují dárky pro svoje domácí mazlíčky.

Ale kočka neví, že jsou Vánoce. Pro ni to je jenom úterý. Nebo prostě 412. den. A odpočítává, kdy to bude moct sundat. Nezapomeňte, že dárky na Vánoce jsou štěstí a symbol luxusu. Když byli mí rodiče malí, k Vánocům dostali jen pomeranč. Ale nikdy jsem nepochopil, proč zrovna pomeranč. - Bože, to je grapefruit! - Jo. Můj táta je doktor. Dnes jsou hračky přímo neuvěřitelné. Na letáku s hračkami jsem viděl dron. Jako malý jsem měl letadlo, co umělo skoro všechno: hluk, světlo, mluvícího pilota, vzlétnout.

Zapnutí motoru. V pořádku. Kontrolní věži? Řekněte mé ženě, že se večer vrátím. Ať dá láhev do lednice. A Billy, tebe porazím v kartách. Tak se připoutejte, za chvíli vzlétáme. Pozor na turbulence. Za 3, 2, 1... Ale neumělo létat. Bylo to letadlo s funkcemi auta. A do prdele. Tady není možnost vzlétnout? Dá se to jenom řídit. Chlapi, tak pojedeme na dálnici.

Alespoň nakoupíme v supermarketu. Jedeme! Někteří rodiče chtějí, aby děti věděli, kdo jim dárky nosí doopravdy. Dobře, je to jejich názor, respektuju ho. Ale budeme v tom případě říkat dětem vše? - Fakt všechno? - Páni. Timothée, měl bys vědět, že tuhle hračku vyrobil sirotek, který má korunu denně. A na Vánoce mu nikdo nic nepřinese. Kromě hurikánu. Vidíte? Říkat pravdu dětem není složité. Nejsou to blbci. Že jo, kluku? Nicméně je nejdůležitější strávit Vánoce s těmi, co máme rádi: rodinou a blízkými.

Nezapomeňte proto pozvat lidi, co by jinak byli sami. Být sám na Vánoce je smutné. Přeju vám jen to nejlepší. Děkuju za tenhle úžasný a bláznivý rok. 10 milionů odběratelů, to je můj dárek. Nic lepšího jsem si nemohl přát. Moc díky. Užijte si svátky a hlavně vám přeji krásné Vánoce. - Je půlnoc, dáme si šampaňské? - Jasně. Nikdy. Teď má být půlnoční mše. Skvělé! Koukáte se na telefonu?

Poklepejte mi na hlavu a přihlásíte se k odběru. A na počítači to funguje taky. Není ten život krásný? Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejhorší na Vánocích jsou lidi, kteří jsou patrioti až na půdu, že se všude objevuje Santa a máme přitom Ježíška. Jako by to nebylo jedno...

20

Odpovědět

Ve skutečnosti máme svatého Mikuláše (co je pouze jiné označení pro Santa Clause (Santa Claus = Saint Nicholas = sv. Mikuláš), ale Ježíšek nějak zlidověl, protože křesťané oslavují narození Ježíše Krista, i když se ve skutečnosti narodil na podzim, co potvrdí snad každý kněz.

60

Odpovědět

tak jistě není nic lepšího než se do krve dohádat o tom která verze pohádky o popelce je ta správná :-)

30

Odpovědět

Dost dobre.. tento typek si drzi kvalitu

30