FanynkyOnlyLeigh

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:199
Počet zobrazení:3 217

O tom, jak těžké a náročné je býti fanynkou na plný úvazek, se můžete přesvědčit v následujícím animovaném skeči. Otázka na vás: Tento kanál sice již není pár měsíců nijak updatovaný, nicméně stále je tam spousta podobných animovaných skečů. Mně to připadá docela vtipné a v některých okamžicích velice trefné :). Chtěli byste tedy další videa z tohoto YouTube kanálu?

Přepis titulků

Ukázníme se! Posaďte se, děvčata. Ok, paráda. Vítejte na dvouměsíční schůzce fanynek. Máme zde nějaké nové tváře. Zdravím, Hannibal děvčata! Skvělé, že jste tady. Nyní k dnešnímu plánu práce.

Nejprve k Sherlock děvčatům. Nějaké novinky? Takže, Benedict Cumberbatch konečně Konečně odvolal ten otravnej zákaz přiblížení. - Nikdo nám neřekl o jeho loveckých psech. - Stálo to za to! Dobrá práce! Ihned informujte Star Trek děvčata. Firefly děvčata?

Něco nového? Nic… Počkej, počkej, počkej… Ne. Nic. Jen vydržte! Copak to je? Hm… Drahá děvčata, z důvodu určitých změn v mém životě a klesajícího postavení série, opouštím své místo jakožto vedoucí fanynek Harryho Pottera.

Jak víte, minulý měsíc jsem se vdala a mám na cestě dítě. Prostě život. Také byste o tom měly popřemýšlet. XOXO, Becky.

Oh, jak neblahé. - Cože?! - Čeká nás to taky? Proč musí být taková zlá? Uklidněte se. Čeká to každý fanklub? Máme jenom 6 nebo 7 filmů do konce! To je dost! Nám docházejí knížky!

Holky! Ó můj bože, ó můj bože, ó můj bože. Tíží mě vznešený zármutek! Ticho, ticho! Podívejte se. Je pravda, že nás Becky opustila. A není první. Ale to neznamená, že se to stane i nám.

Jsme fanynky!!! A to je o tolik víc, než jen nekonečné projíždění Tumblru, hledání uniklých fotek vašich oblíbených herců, nebo třicetihodinové čekání během Comic Conu na vaši show a čurání do sáčku, abyste nepřišly o místo. Je to způsob života, definuje nás to.

A to nezmění ani to, že váš fanklub vymře, že jste jediným fanouškem nebo dokonce pokud máte dítě. Ano! Star Trek byl zrovna restartován. Kdo ví, co přijde dál?

Přesně! Měly bychom být šťastné za nové příležitosti, sequely nebo dokonce nové fankluby. Být fanynkou znamená mít naději! Ano! Ano! Má pravdu, ano, ano...

Navíc Beckyiny fanouškovské povídky byly na pi*u. - No jasný! - Přesně! překlad Lexter

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

00:24- B.C. finally lifted the pesky restaining order against us. Konečně odvolal ten otravnej zákaz přiblížení.

60

Odpovědět

Cumberbitches - taky me zarazilo, ze je to prelozeny opacne, navic pak nedava smysl to o tech psech; jinak Firefly fanynky (jestli jsou puvodni) by dneska uz byly nejspis Milfky :-)

70

Odpovědět

Dokud ty reklamy byly jen 5 vteřin, tak to šlo, ale 15 je fakt děs. ._.

51

Odpovědět

Mezitím ti reklama urve uši, protože se nedá nijak ztišit a na video už potom nemáš ani náladu.

61

Odpovědět

Furt jsem čekal na nějakej vtipnej zvrat, ale prostě nic...

146

Odpovědět

Což o to, trefné to je ale že by mi to zvedlo hladinu serotoninu se říct nedá.

130

Odpovědět

Hm, tohle je spíš takové úvodní a hlavně první video z jejich dílny. Další díly mi připadají vtipnější a trefnější :).

201

Odpovědět

Doctor who <3
Firefly fan here .. yep, výstižný. :D

280