Peklo

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:6 458

Zde malá rada pro ty z vás, kteří skončí v pekle a budou se z něj chtít dostat.

Vysvětlivky: 
Flamengo (celým jménem Clube de Regatas do Flamengo) je prvoligový fotbalový tým z Ria de Janeira založený roku 1895.
Sabrina Sato je... Taky netuším.

Přepis titulků

A to je důležité, pochop. Kamaráde, promiňte. Co je tohle za místo? - Umřel jsi. - Cože? Vítej v Pekle. Tohle je Peklo? - Jak se jmenuješ, můj milý? - Pedro Aguiar. Pedro Aguiar, podívám se. Pedro Seixas... Pedro Aguiar. Spal jsi se svou švagrovou, Pedro?

Hodně jsi lhal, mlátil jsi děti... - Ale to jen... - Drž hubu. Drž hubu. Okusíš utrpení pekelného ohně. Michelle! Ahoj. - Vykuř mu ho. - Co? Michelle tě bude mučit v tajícím mramoru, kde si budeš čuchat k síře. - Tím, že mi ho bude kouřit?

- Přesně tak. Na věky věků. - Páni, to je dlouhá doba. - Jo. A bez šprcky. Jo? - Tak jdeme odčinit mé hříchy. - Nevím, jestli se mi líbil tvůj tón. - Přijde ti to málo? - Ne... Přijde mi to příliš. Budeš tedy trpět víc. Potiro, dávej pozor. - Ahoj, jak to jde? - Dobře... Co se mnou bude dělat Potira? Potira tě bude táhnout přes sedm nejtemnějších sopek. - Jak to Potira bude dělat?

- Lízáním tvých ubohých koulí. - Potira bude lízat moje koule... - Ubohé koule. - Zatímco mi ho bude Michelle kouřit. - Zatímco ho ukryje pod vrstvou slin. Ajaj, to je ale špatné. Velice nepříjemné. Ano. Dělejte, můžete jít. Odveďte ho, holky. - Promiňte, pane Ďáble... - Nedotýkej se mě! Promiňte, pane Ďáble. Jen nevím, jestli se v té vaší zprávě také uvádí, že jsem kradl propisky, když jsem studoval u svatého Ignáce. - Podívám se.

- Musí to tam být. - Podívejte se pořádně. - Propisky tu nemám. - Jste si jistý? - Nejsou tu. - A to nebyly ledajaké, ale čtyřbarevné... - Nejsou tu. - Ne? - Ne. V každém případě jsem vás varoval, abyste vše věděl... Ty imbecile! Cos to učinil? - Cože? - Přiznal jsi své hříchy. - Musím tě propustit.

- Propustit? Jsi propuštěn. Půjdeš nahoru. Holky, jděte pryč. Podívejte se... Zabil jsem holuba. Fandil jsem Flamengu. Volil js... - Kde to jsem? - V Nebi. Chtěl jsi ještě jednu holku, viď? Buď vítán. Pojď si zahrát. Překlad: Adeus www.videacesky.cz Jsem velký hříšník! Spoustu hříchů o mě nevíte. Nesnáším gaye... Nenávidím homosexuály! Dej mi lampu a rozbiju ji o něj. - Tohle neříkej.

- Nesnáším černochy! On je černoch. - Sedni si, já nejsem černoch. - Parkuju na místech pro postižené. - To nevadí. - Předstírám, že mám věrnostní kartičky, - abych mohl předbíhat ve frontách. - To je chytré, to mě nenapadlo. Na Facebooku sdílím fotky zvířátek a sdílím je se všemi, všemi svými přáteli. - Chci, aby je viděl celý svět. - Roztomilé. Taky mě označ. - Sleduju přítele Sabriny Saty na Instagramu. - Netuším, kdo to je. - Ach, Bože můj... - Sedni si, příteli. Ne!

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtěl jsi ještě jednu ženskou viď? :D Myslím, že to je hřích chtít víc než potřebuješ :D

30

Odpovědět

Trapnější už to být nemohlo? Pointa stavěná na opaku by normálně nefungovala, ale jak se obuje do náboženství, tak to lidi, co tomu nerozumí, žerou i s navijákem. ;)

010

Odpovědět


Odpovědět

Takze, Sabrina Sato za 3, 2, 1...
https://www.google.com/search?q=Sabrina+Sato

14

Odpovědět

Whoosh!

21

Odpovědět

a ta druha? :P

01