Píseň ledu a ohnivého Falka

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:2 463

Určitě jste netušili, že ve svém životě potřebujete mix Nekonečného příběhu a Hry o trůny. Ale je to tak! Pojďme se na Falkově hřbetě podívat, co Bastian vyvádí u Zdi!

Kdybyste po zhlédnutí videa dostali chuť na titulní píseň, která na konci začne hrát, tak si ji můžete poslechnout zde.

 

Poznámka: Překladatelka Taskmastera si aktuálně dává ze studijních důvodů pauzu od překládání, omlouváme se tedy za to, že v následujících několika týdnech zřejmě nové díly tohoto pořadu nevyjdou. Děkujeme za pochopení.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Jo! Jo! Utíkejte! My vás dostaneme! Na ně, Falco! Bastian měl ještě hodně přání a prožil spoustu dalších nádherných dobrodružství, až se nakonec zase vrátil do normálního života.

Ale to už je jiný příběh.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čím to, že fantasy z poloviny osmdesátek (ač dnešním pohledem s ošklivými efekty) mi dává víc, než CGI srajdy posledních deseti let typu Hobit, Všechno, všude, najednou, či poslední díly Pirátů z Karibiku?

62

Odpovědět

Nostalgie? Vzpomínky z dětství, kdy měl člověk úplně jiné nároky? Tipoval bych, že ti asi nebude 15 :) Nicméně zrovna Všechno, všude, najednou mi přišlo hodně dobré a do stejného pytle s těmi ostatními bych ho neházel.

92

Odpovědět

+XardassMno jo, zrovna dneska sedumatřicet ;)
Co se Všechno všude atakdále týče - asi tomu budu muset dát ještě jednu šanci. Je to fakt něco jinýho, než čeho je západní produkce schopná a na co je "běžný uživatel" zvyklej :)

21

Odpovědět

Mne zase tie starsie filmy pridadaju infantilne. Aj v novej generacii filmov vie byt super dej a k tomu fajn efekty...

23

Odpovědět

Well, při natáčení dnešních "CGI srajd" aspoň neumíraj koně a dětští herci jsou zaplaceni :-)

00