Psi u terapeuta

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:26
Počet zobrazení:3 219
Mnohým utrápeným psům už psaní deníčku nestačilo, rozhodli se vyhledat odbornou pomoc a svěřit se se svými problémy přímo zkušenému terapeutovi. Ze Frank nabízí jedinečnou příležitost nahlédnout do nejniternějších myšlenek a pocitů, které možná trápí i vašeho mazlíčka. Pokud máte doma místo psa kočku, určitě se nezapomeňte podívat, na co si terapeutovi stěžují ony.

Přepis titulků

To je cejtit jako... Počkat, to je zadek Mimi. Nevěděl jsem, že se scházíte s Mimi. Kupte si deodorant na ochranu soukromí. Hele, to je Charlieho zadek. Aha a Daisy. Už jsem očuchal tolik zadků, že se vyseru při každým kýchnutí. Jestli mám rád terapii? Nevím. Jen další místnost se špatným uměním a kapesníkama. Co to máte s těma kapesníkama? To u vás pacienti...

Jo aha, pláč! To dává víc smysl. Vypadám, jako by někdo vyřízl kruh z hlavy jednoho psa a ve Photoshopu ho přidělal na jinýho psa. A to mám jít dneska do parku. Tak jsem tomu malýmu špicovi řek, že při čůrání dřepím. No a co? On vypadá jako kočka, co si sedla na fukar. Ale já nikoho neurážím. Byl jsem ještě štěně, ona se dostávala ze vztahu a bylo to vzrušující.

Tak jsem si u toho obojku a vodítka i u tý klece říkal, že je to asi její fetiš, domina, BDSM, holt je ze San Francisca. Věděl jsem, do čeho jdu, a sedni, lehni, překul se, mi nevadí, ale potřást si rukou, to prostě... Je to divný? Fakt vám musím říkat, proč tu jsem? Dobře, byl bych rád, kdybyste mi pomohl se zákrokem. O rodinách jsme se nebavili. Myslím, že s její mámou to bude horší. Au, zlato, drápy!

Přesně proto máme problémy s intimitou. Stalo se to asi před rokem. Koukal jsem z okna a uviděl jsem, jak spolu shih-tzu a německá doga dělají něco, co jsem považoval za geometricky nemožné. A bylo to osvobozující. Tehdy jsem začal experimentovat s tím plyšovým medvídkem. Já těm slovům rozumím, když je říká, ale je pro mě těžké to přijmout. Někde uvnitř si stejně myslím, že nejsem hodnej pejsek. Moje sny? Úplně normální sny. Jde mi to mnohem líp, už jsou to jenom asi dvě za den.

Někdy projdu kolem kočičího záchodu a vůbec tu potřebu nemám. A s orální fixací pomáhají ty tyčinky. Ale chuť kočičích ho*en mi samozřejmě chybí. Ale já chci být alfa. Není to fér. A nedává to smysl. Koukněte na ty malý zuby. Měli byste vidět, jak otevírá pytlík brambůrek. A stejně je nějak nade mnou. Řekl jsem, že se naučím na skateboardu, když si sundá kalhoty a poleze po zemi, kdykoliv ho svědí zadek.

To je taky dobrej trik. Nevím, řekli mi, ať jdu do téhle ordinace, už jsem z toho prostě unavená. Toto video je sponzorované. Přináší vám ho bezdrátové špunty do uší E25 od společnosti Raycon. Pardon. Jako mnoho z vás jsem býval na dráty. Možná jsem staromódní, ale líbilo se mi, když mě při běhu ty dráty tahaly za uši. Přišlo mi, jakoby na mně jezdil malinkatý žokej.

Ale chci vám říct, že tahle bezdrátová záležitost není jen výstřelek. Od doby, co je mám, jsem neuškrtil jedinou kapesní vílu. A to není všechno, dostanete je v krabičce, která vypadá jako malej nasranej robot. Vy byste byli taky nasraný, kdyby vám přímo do p*dele vedla nabíječka. Ale to je nízká cena za 6 hodin přehrávání. Vím, co si říkáte, co když nebudou mít správnou velikost pro mé díry?

Nebojte se, E25 mají padnoucí špunt pro každou díru. A navíc jsou stylové, kompaktní design a nové barvy. Možná se ptáte, jestli se budou hodit k vašemu mazlíčkovi. To už posuďte sami. A dobře budou vypadat, i když je ztratíte pod polštářem nebo pod gaučem nebo je někdo hodí do šuplíku mezi baterky. Firma Raycon začíná asi na polovině ceny ostatních prvotřídních výrobců bezdrátových sluchátek.

A znějí zrovna tak skvěle. Běžte si je koupit na stránku buyraycon.com/urlbudedodána Moment, už byla dodána? Běžte na buyraycon.com/zefrank, abyste dostali 15 % slevu. Sponzorem pořadu je Raycon. Zkoušeli jste někdy přivázat vlnu? Tihle lidi to udělali a chystají se ji zase odvázat. Ať to má znamenat cokoliv. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář