Šest vánočních filmů, které si prožiješ

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:649
Počet zobrazení:7 195
Také vám přijde, že žádné Vánoce nejsou tak dobré jako ty předchozí? Tak se podívejte skrz jakých šest druhů filmů si za život nejspíše projdete. Souhlasíte s tím?

Přepis titulků

Tohle jsi ty. Tohle jsou tvoje svátky. Chápeš, že to není pro každého, ale tobě se to tak líbí. A tohle je šest vánočních filmů, které si prožiješ. ANIMOVANÝ Cítíš se, jako bys celých šest týdnů jedl jen Nesquik. Samozřejmě bez mléka. Proč spát, když není škola?

Po každém jídle následují sušenky. Každé sušenky jsou následovány hračkami. Když dáme stranou etiku, vědci říkají, že dvanáct 4letých dětí pod vlivem Vánoc by mohlo dodat elektřinu Missouri na příštích 500 let. Všichni tvoji oblíbenci tyhle svátky milují. Želvy, Pikachu, Finias, Ferb, John McClane, dokonce i Spongebob. Ti všichni mají vánoční speciály. Protože Vánoce jsou kurevsky nejlepší.

Tys ho nechal sledovat Smrtonosnou past? Vždyť je to klasika. (OPRAVDOVÁ) KLASIKA Pak najednou už není v pořádku být celý den v pyžamu a jíst polevu. Najednou jsi malou, roztomilou rekvizitou v cizím filmu. Ten oblek škrábe. Tohle nejsou sušenky. Tohle není Shrekoleda.

Dobré vánoční filmy mají dinosaury a 3D. Navíc bůh vynalezl barvy. Jak můžou takovéhle Vánoce vůbec někoho bavit? KOMEDIE Kdy se tvoje Vánoce změnily na sérii komediálních scén? Příbuzní pod parou, otravní sousedi a nevyhnutelné nehody při zdobení? V televizi to možná může být zábava...

Vlastně to ani tam není moc vtipné. Tyhle Vánoce jsou jen o penězích a bez jakékoliv jiskry. Dva palce dolů, naprostá ztráta času. No, možná ne tak úplně. Nejspíš bys ho měl odvézt do nemocnice. ROMANTICKÝ Netušil jsi, že tohle jednou bude žánr pro tebe. Dva průměrní mladí lidé...

Dva úspěšní, charismatičtí, pohlední mladí milenci? Kteří jsou navíc dobří v sexu, vaření a Scrabble. Poznali se díky nějaké vánoční shodě náhod a šíleně, hluboce a skvěle se zamilovali. A on taky tajně bojuje s vesmírným zločinem. Ale je tu vždy to hloupé druhé dějství. Vánoční stres vede k prasklinkám, prasklinky k prasklinám, a praskliny by mohly vše zničit.

Jen jsem chtěla, aby ses ukázal na večeři v den našeho výročí. Už to nevydržím. Ale tohle jsou filmy. Vždycky se to nějak vyřeší. Vyřeší, ne? VÁNOČNÍ KOLEDA Znáš ji, ne? Je to příběh o úspěšném tvrdě pracujícím muži, který neudělá žádnou práci, protože ho jeho pitomí přátelé a rodina otravují.

Mami, teď nemůžu. Protože mám práci! Dáváš dárky. Pro tátu jsi našel tuhle japonskou věc, co vaří naráz kávu a čočku. Co víc by mohli chtít? Nemůžeš si dovolit žádné rozptylování. Ne teď. Aspoň, že tu není nic jako Duch věcí minulých. Veselé Vánoce...

Tenhle poslední film není dobrý. Sakra, co je to AEB? Kameraman očividně netuší, co dělá. Herci jsou špatní a vykoktávají svoje repliky. Hrají bez jakékoliv motivace. Kurva, pozvracela mě. Ale pořád to má jisté kouzlo a autentičnost. Není to perfektní ani krásné, občas se tam zvrací, ale je to tvoje vlastní.

Veselé Vánoce. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nevalí :(

191

Odpovědět

25.12.2018 :D

200

Odpovědět

Nevíte někdo, jak se jmenuje ta holka? :D Je strašně sympatická!
P.S. Nejsem zde překladatel - shoda nicků :(

210

Odpovědět

Jocelyn DeBoer

190

Odpovědět

every year same s**t

180

Odpovědět

Pokud by to někoho zajímalo, jako mě: AEB = Automatic Exposure Bracketing
Pěkný svátky všem. :)

200

Odpovědět

Christmas is motherfucking best :-D :-D :-D umírám

191

Odpovědět

Smrtonosná past :D

180

Odpovědět

mohli byste od collage humoru přeložit tohle ?
http://www.collegehumor.com/video/6277205/starcraft-roommates
nebo takhle
http://www.collegehumor.com/video/6187504/the-worst-starcraft-general

184

Odpovědět

Nedává to moc smysl, ale není "lentils" spíše čočka?

180

Odpovědět

Máš pravdu. Omlouvám se, nevím na co jsem při tomhle překladu myslel. (očividně na čokoládu) :-)

190

Odpovědět

Já jsem u Komedie, ale už se těším na Romantiku :D

191

Odpovědět

opět klasika od Coledge humor - super

osobnějsem na té romantické části a doufám že k té drhué půlce nedojde

184

Odpovědět

čekám na ten romantickej, ale nikde nikdo

fňuk

201

Odpovědět

mne to skor pride ako komedia, len bez nehod.. proste ma to uz ani trosku nebere ako kedysi, vsetko toto okolo vianoc proste uz nieje pre mna.. a to mam len 19.. :D

192

Odpovědět

No ale koho bavili vánoce kolem 19? Myslím, že je to právě tím věkem :-)

181

Odpovědět

Já jsem zase momentálně někde mezi prvním a romantickým filmem, takže si taky nemůžu stěžovat :)

181

Odpovědět

Pravdivé, vtipné, nemůžu se přestat hloupě usmívat, ale díky bohu, jsem se zasekla hned na tom prvním filmu :)

182

Další