Star Wars podle Simona Pegga a Nicka Frosta

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:666
Počet zobrazení:6 453
College Humor je už stálicí na poli internetové zábavy a jejich videa se těší velké oblibě i u nás. To samozřejmě láká i mnohé celebrity, které se tak často objevují v originálních skečích. Dnes pro vás mám jeden, ve kterém dvojka Simon Pegg a Nick Frost (Soumrak mrtvých, Jednotka příliš rychlého nasazení) natáčejí svoji verzi scény z filmu Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje. Narazí však na řadu překážek...

Přepis titulků

V roce 2009, při natáčení filmu Paul, se Simon Pegg a Nick Frost rozhodli natočit remake Star Wars trilogie. Dokončili jen jednu scénu. Jak jsme se do téhle bryndy dostali? Zřejmě je nám souzeno trpět. Co? Takhle podle tebe vypadá pípání? - Vždyť to takhle dělá. - Ne, on... Komunikuje prostřednictvím pípání a pískání.

Nevyslovuje to. Takhle. Zkus to. Ne, takhle. Jaký "bůt"? Hele, udělám tři kroky, znova řeknu svoji repliku a ty ze sebe zkus vydat sofistikované zvuky pípání a pískání. Dobře. - Prostě uděláme, že mluvíš.

- Tak jo. - Budu dělat robotický zvuky. - No tak dobře. Musím si odpočinout, nebo se rozpadnu. Mám úplně zmrzlé klouby. To není moc pravděpodobný. - Co? - Jsme na poušti. Ne na Hothu. O to nejde... O čem to mluvíš? Počkej. Podle tebe by to R2 nepřišlo podezřelé? Jo, ale to my nemůžeme soudit. - Tak to bylo ve filmu.

- Nech si to. Jdu tudy. Tam já nepůjdu. Je tam moc kamení. Ty si stěžuješ na kamení? Ty máš nohy. Já místo nich mám kolečka. - Chápeš to? - Jo... Skywalker je tímhle směrem. Ale to my ještě nevíme. Ale víme. Oba jsme už na Tatooinu byli. Tebe tady postavil Darth Vader.

O tom se nemluví. Víš co? Já jdu tudy. Jeď si, kam chceš. Za chvíli se poroucháš, ty hromado šrotu. Proč do mě ku*va strkáš? - Au. - Au! - Tak to nedělej. - Nemůžeš mě praštit, nemáš ruce. - Ty sis začal. - Jo, ale C3PO to dělá ve filmu. Co děláš?

To nemůžeš. Není to věrohodný. - Au! - Elektrickej šok! - Au! - Kašlu na to. Jdu pryč. A ne abys mě volal. Nepomůžu ti. Jedině dobře, ty pozlacená princezničko. V poušti by nám tvoje rozsáhlá znalost etikety a pravidel stejně byla k ničemu. Hele, my se fakt hádáme? Já nevím, ku*va! Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

Opraveno :)

10

Odpovědět

bingo.. kdyz o tom nic nevis, tak radsi nic nerikej.

210

Odpovědět

Pokud jste neviděli Shaun of the Dead, Hot Fuzz a nejste fanoušci Star Wars, tak vás chápu. Pro tu menší skupinu lidí je to briliantní :D

230

Odpovědět

bingo : už? to ide snáď od začiatku videa na nete :) video sranda, ale videl som už aj lepšie

190

Odpovědět

Vypadá to jako vítězný snímek z nějaké letní soutěže o nejtrapnější táborovou scénku. Je vidět, že na internetu už mohou exhibovat i jedinci, kteří nemají ani špetku talentu.

1923

Odpovědět

Bagr007: Ale měli pravdu :) Už jsem to v popisku opravil.

180

Odpovědět

Geniální!!! A bavit se o tom, ze které epizody to je, je naprosto směšné. 10/10 Nejlepší video za dlouhou dobu.

190

Odpovědět

Simona Pegga mám hodně rád, ale tohle bylo zoufale nevtipné.

188

Odpovědět

neuveritelna sracka od College Humor

1810

Odpovědět

ten konec to zabil xD

190

Odpovědět

Perfektní scénka, tyshle 2 herce prostě zbožňuju :)
A je to určitě ze IV, R2D2 hledá Obiho a C3PO se s ním jen poflakuje :)

190

Odpovědět

Stár wárs! 10/10! :-)

191

Odpovědět

Vtipné pojetí R2D2 a 3P-O..
a je to epizoda IV nová naděje

190

Odpovědět

Tihle dva tipci sou nejlepsi herci :D

180

Odpovědět

pecka...mam rad tyhle dva.... "bůt" :-D

190

Další