Postavte nejvyšší věž z konzervTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:5 189
Soutěžící mají tentokrát postavit nejenom co nejvyšší věž z konzerv, ale také vyjmenovat některou ze zemí světa každých 10 vteřin. Není to tak snadné, jak se zdá. Soutěží Bob Mortimer, Aisling Bea, Mark Watson, Nish Kumar a Sally Phillips.

Přepis titulků

- Jsem z Albánie. - Těší mě. Z Botswany. Z Chile. Z Demokratické republiky Kongo. To je jako z Bergmanova filmu. Postavíš se prosím do mého kroužku? - Postavil by ses do mé smyčky? - Určitě. - Perfektní. Jak se cítíš? - Fajn. Uvazoval jsem takhle svého osla. Aby nechodil do kuchyně.

- Hotovo. - Díky, Marku. Úkol najdeš ve vozíku. Na tomto stole vytvořte nejvyšší věž z konzerv. Nejvyšší věž vyhrává. Zatímco budete věž stavět, musíte Alexovi potřást rukou… …a říct, že jste z jiné země… …každých 10 vteřin. Alex každých 10 vteřin zapíská.

Úkol pro vás končí, když Alexovi nepotřesete rukou… …a neřeknete, že jste z jiné země, než Alex zapíská na píšťalku. Takže než zapískám podruhé, musíš přijít a říct, že jsi z jiné země. Odpočet začíná, až Alex zapíská. Počkej. - Spadl. - Ano. Zatímco stavěli, museli každých 10 vteřin přijít a představit se.

Nestačilo říct: „Jsem z jiné země.“ Museli jmenovat některou zemi. - Začneme s Aisling? - Ano, prosím. - Dobrá. Připravena? Zapískám každých 10 vteřin. Hodně štěstí. Cože? Ne, ne, ne! Jak jsem to měla vědět? Já jsem… Dělali jsme to hrozně dlouho! - Já vím.

- A skončím poslední, do prdele! Tolik konzerv! „Ahoj, jsem z Portugalska.“ „Ahoj, jsem z Guadalajary. Ahoj, jsem z Ukrajiny.“ Až zpětně jsme si uvědomili, že jsi propásla první kolo. - Kolik jsem vyjmenovala zemí? Byla jsem na sebe pyšná. - 61. 61 zemí. Ano. Dostala ses na 10 konzerv. Dařilo se ti, ale podívali jsme se na nahrávku a zjistili jsme toto.

Takže jsi zvládla jednu konzervu. To je dobré. Jeden bod je lepší než nic. Smůla, Aisling. Hezký pokus. - Na řadě je Bob. - Dobrá. Bylo tam, že musím být uvázaný? Přečti si to, Bobe. Podle všeho ne. Trochu to pro tebe opepřím. Ahoj, jsem z Kanady.

- Ahoj, jsem z Grónska. - Ahoj. - Ahoj, jsem z Ruska. - To bylo těsné, Bobe. V Rusku mají prostor pro manévry. - Jsem v pohodě. - Nemyslím si. Tak tady to je. Jedna, dva, tři, čtyři, pět, šest. - Ano, díky, Bobe. - Já děkuji tobě. Vypadá to snadně, ale je to těžký úkol. - Mně to přišlo těžké, tobě hodně těžké.

- To ano. Bylo to těžké, ale ty ses rozvázal, což bylo v pořádku. Nezakázal jsem to. Pomohlo to ale? Skandál. Přečíst si pravidla a využít to k vlastnímu prospěchu! Řekl jsi pouze 3 země. Viděli jsme to. Řekl jsi Kanada, Rusko a Grónsko a zvládl jsi 6 konzerv. To není špatný. - Půjdeme na Marka a Nishe?

- Partička lůzrů. Můžu se na chvilku zamyslet? Ne. Ahoj, jsem z Čadu. - Ahoj, jsem z Albánie. - Ahoj. Z Botswany. Z Chile. Z Demokratické republiky Kongo. Z Finska. Nenapadla tě země na E?

Ze Slovenska. Z Indie. Ne. Jsem z Chorvatska. Z Džibutska. Maďarka. Libérie. Z Keni. Gruzie. Pocházím z Litvy. Z Japonska. - Fakt? - Jo. Do prdele kurva už! Jsem z Švýcarska.

Já tě zabiju! Z Uruguaye. Jsem z Jižní Koreje. Ze Severní Koreje. Ze Zimbabwe. - To byla dvě zapískání po sobě. - Ne! Pět konzerv. - Šest bude muset stačit. - Jo. Počítají se i postranní věže? - Mělo by se to počítat?

- Je to takový komplex. Ne moc komplexní. - Mír s tebou, brácho. - Měj se. Byly tvé znalosti světových zemí sabotovány fyzickou zručností, Marku? Má fyzická zručnost sabotuje mnohé. To se projevovalo i u mě. Přišel jsem totiž na převratný systém. Vyjmenovával jsem země abecedně. - To je chytré.

- Řekl 25 zemí. A zvládl 5 konzerv, o 1 méně než Bob, který řekl 3 země. Mark vyjmenoval neuvěřitelných 92 zemí. A kolik konzerv? Šest konzerv, stejný počet jako Bob. Opravdu 92 zemí? Ano, polovinu zemí světa. Další na řadě je Sally Phillips, jež vystudovala Oxford s vyznamenáním v oboru moderních jazyků.

Tady je její pokus. Odpočet začíná… Ty jeden… zmetku. Jsem z Itálie. Z Austrálie. Z Itálie. Z Aljašky.

- Z Abú Dhabí. - Z Abú Dhabí? - Ano. Z Dubaje. Z Bejrútu. Z… Kuala Lumpuru. Z Portugalska. Z Portugalska! Z Polska. Dánska. Gruzie. Z Polska.

Dánska. Gruzie. Z Dauhá. Prosím ať je to země. Je to mrakodrap. - Všechno jsem řekla 2×? - Ano, ale tak ti to šlo, že… Bylo hezké, že jsi u prvních tří zemí napodobovala přízvuk. Ale ta třetí byla Itálie, což už bylo. Rozdáme body. Sally zvládla 8 konzerv, ale do první chyby jen dvě.

Jsi předposlední. Jeden bod pro Aisling, dva pro Sally, tři pro Nishe a o první místo za pět bodů se dělí Bob a Mark. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neřekl bych, že řekla všechno dvakrát, ale že říkala místo zemí spíš města.

10

Odpovědět

Ona má vystudovaný oxford? To jak fakt? Viděl jsem spoustu dílů a tahle paní má v hlavě dokonalý vakuum

44

Odpovědět

Bob je dobře utřel, selský rozum no :D. Přiznávám, že mě doma u sledování nenapadlo sundání provazu.

30

Odpovědět

To jo :) (spoileralert!) Zároveň mě ale zarazilo, že mu započetli Grónsko... zatímco třeba Rhodos nebo Bali by jakožto zemi jistě neuznali, z jistého úhlu pohledu by konkrétně Grónsko mohlo být bráno jako jakýsi historický územní celek à la Morava, Halič nebo Alsasko. Správně by mu ale měli uznat jen první dvě konzervy...

24

Odpovědět

+hnîdopüchJistěže započetli - "Grónsko je autonomní součást Dánského království." To je tedy stejné jako s Austrálií - ta je autonomní součástí království Velké Británie. Má vlastní vládu, samosprávu, vlajku... Prostě upe normálně samostatná země.

55

Odpovědět

+Ehmaha, no vida, o grónské autonomii jsem nevěděl... dík! :)

00

Odpovědět

+hnîdopüchNesiri tu nekdo bludy?
Australie je od 1.ledna 1901 nezavisla zeme.
Gronsko patri Dansku.

40

Odpovědět

+EhmAustrálie není autonomní součást ničeho. Je o nezávislá země. Grónsko není.

00