Arsène Wenger o sporech mezi manažery a o maskotechThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:4 237
Dlouholetý manažer klubu Arsenal FC Arsène Wanger se u Grahama rozpovídal o půtkách s manažery jiných klubů. Pak si na něj Graham připravil hru: poznávání maskotů různých anglických klubů. A na závěr je tu video s Ianem Wrightem, fotbalistou, který zažil Arsènovy přísné metody. Dokonce i čaj musel do svého pokoje pašovat.

Přepis titulků

Arsène, v té knize jsi psal o rivalitě mezi manažery. Kdo byl tvůj největší rival? Byl to Alex Ferguson? Ano, samozřejmě. Celých 10 let. - Tady na tebe řve. - Jo, to asi řve na mě. Ale ty ho naprosto ignoruješ. Řve: „Chci svoje marsky!“ „Kde jsou ty marsky?“ Já vypadám jako ten, kdo je pro něj nekoupil.

„No jo, na marsky jsem zapomněl.“ Ale byl opravdu nějak agresivní, nebo to bylo spíš na oko? Ne, tohle je vážné. Ta soutěživost, Andrew by to potvrdil, ta je naprosto opravdová. Buď ty, nebo já. A třeba José Mourinho, mám dojem, žes ho ve své knize nezmínil… - Hm, ne? - Já se chtěl zeptat, to se tady fakt perete? Vypadá to jako dost ubohá rvačka. Jako Hugh Grant a Colin Firth v Deníku Bridget Jonesové.

Člověk hráčům pořád opakuje, že musí ovládnout své emoce, - ale někdy to prostě nejde. - Pamatuješ, proč jste se prali? - Jo, pamatuju. - Kvůli fotbalu? Ne, ale nic moc jsme neříkali, bylo to hodně fyzické. Ale v podstatě šlo o to, že jsem já ztratil kontrolu. - Tys tu rvačku začal? - Ano. Teda Arsène… Ale divákům to nevadí.

Můžeš vytáhnout žlutou kartu. Možná dokonce červenou.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je poprve, kdyz nemam absolutne paru , kdo jsou Grahamovi hosti. Neznam zadnyho z nich ani podle videni...

21

Odpovědět

Ako fanúšik futbalu... čo tu mimochodom je málo ľudí... ste si mohli všimnúť ako sú ľudia v tejto branži strašní sociopati. Nevedia rozpoznávať svoje chyby. Strašne mala ukážka, ale žijú v jednom kolotoči kde im každý od maséra hovorí ako sú dobrí. Toto pokladať za bitku vie len dikelesko. Nechcem to zhadzovať je fajn že to tu je, len ma zaujíma či nežijem na svete sám kto to vidí.

04

Odpovědět

Zakazovat v Anglii pití čase může jen Francouz. :D A možná i to částečně vysvětluje úbytek Angličanů v Arsenalu po příchodu Wengera.

30

Odpovědět

Video maskot. 5s.
Maskot arsenalu, BUDE ODEJIT ;) To je schvalne? :D

00

Odpovědět

Schválně to je. Fráze "make redundant" se sice běžně překládá jako "propustit někoho", ale doslova to znamená "udělat zbytečným" a mně to pokaždé evokuje tenhle českej opis, tak jsem si říkala, že v neformálním kontextu talk show se to snese... :)

100

Odpovědět

+jesterkaBYL ODEJIT jsem vždycky používal jako frázi pro nedobrovolný odchod na dohodu. Typicky "půjdeš sám, nebo tě mám vyrazit přes paragraf?"

00

Odpovědět

+jesterkaJe li to schvalne tak ok ;) Myslel som si ze to pouzivam ako srandu, ale vidim ze ta sranda ma vacsi zazemi ;)

00