82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 042
Počet zobrazení:8 618

5secondfilms je projekt, který vznikl v roce 2005 a jeho cíl je jednoduchý: 2 sekundy úvodních titulků, 5 sekund filmu a 1 sekunda závěrečných titulků. Předem upozorňuji, že nejde o parodování již existujících filmů a proto berte samotné slovo "film" s velkou rezervou. Jedná se spíše o velmi krátké, někdy zábavné a někdy naprosto absurdní skeče.

Pozn. Cinco de Mayo je svátek, který se koná 5. května a oslavuje vítězství mexické armády nad armádou francouzskou v bitvě u Puebly r. 1862. Tento svátek se rozšířil i do dalších zemí, např. i do USA, kde se pro některé Američany stal obyčejnou záminkou, jak se opít.
Tom Watson je britský politik, člen Parlamentu a první politik-blogger, který se údajně proslavil kritikou Digital Economy Actu, tzn. že by se jeho názory daly přirovnat k programu České pirátské strany. Dále také vystoupil proti kritice hry Call of Duty: Modern Warfare 2, která je podle jednoho z jeho kolegů "příliš násilná".

Přepis titulků

Meeps? MEEPS! www. www.videacesky. www.videacesky.cz uvádí Překlad: Překlad: Brousitch TOP 20 5-TI SEKUNDOVÝCH FILMŮ KOUZELNÍKOVA DOBROVOLNICE - Vypadá to, že jste těhotná?

- Ano, v osmém měsíci. No, teď už nejste. KONEC ZASPAL Kuuuuuuur... va.

KONEC PAN ZAPOMNĚTLIVÝ Já mám snad tu nejhorší paměť. Ó bože, jak se to stalo? KONEC NEMYSLI NA 5. KVĚTNA Ryane, jaké jsou dějiny Cinco de Mayo? Drž kurva hubu.

LITUJI TOHO ROBOPES Robopse, jdi! Haf! Haf! Sakra.

KONEC NEZODPOVĚDNÝ STRÝČEK KONEC VÝKUPNÉ Máš peníze? Kde je ta holka? Mám ji přímo tady. KONEC BÝT V BEZPEČÍ Až hyperinteligentní žraločí lidé napadnou vaše domovy, na koho se spolehnete?

S Tomem Watsonem budete v bezpečí. KONEC ZÁZRAK ŽIVOTA Je to holčička. Taky těhotná? Bude to holčička?

Taky těhotná? A znovu? KONEC DOHAZOVAČ Vážně, je to skvělý kluk. Je to ten nejněžnější milovník. Nesmíš ho zranit! Chtěl jsem ti pomoct. KONEC ROB A BOB - Nepokoušej mě, Robe.

- Nepokoušej mě, Bobe. Nepokoušej mě, Robe! - Bobe, jsem těhotný. - Ksakru. KONEC POČÁTEK LEGENDY PERVERZNÍ ODPADLÍK. KONEC BANKOVNÍ LOUPEŽ Jdem na to.

SPERMOBANKA Ne, nestřílejte. KONEC 30 CENTŮ KE SVOBODĚ Chybí vám asi 30 centů. Dej mi šest hodin. KONEC KOUKNI NA TOHLE!!!

Tady Jon Worley s novým produktem - Hoď si s miminem. Nesnášíte mimina? Hoďte si s miminem. KONEC AGRESIVNÍ MARKETING Kdo si dá zasranej Nesquik? Chutná ti? Dostali Nesquik.

KONEC POSLEDNÍ REDAKTOR ZŮSTÁVÁ Michael Slave se hlásí živě z přestřelky, kterou jsem vyvolal! Co tam děláš, vole? Toč to! KONEC JEJÍ POPRVÉ Poprvé je tam vždycky krev. To jo, ale nevěděla jsem, že jí bude tolik.

KONEC 1-900-BRÁCHOLINKA - Co máš na sobě? - Mám trenýrky. Sleduju zápas a piju pivko. Ó bože, je to fakt dobrý pivko. KONEC EMO KOVBOJOVÉ Dobře, ty. www.videacesky.cz Překlad: Brousitch

Komentáře (71)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Že by základ pro Vine videos?

10

Odpovědět

V tom odpadlíkovi hraje Hannah z Hillywood, ne? :D

201

Odpovědět

Vždyť... to... je... ZÁKON!!!!
:D

301

Odpovědět

A není Bob Bladezz??? Těžko se to tady poznává, ale přinejmenším mu je podobnej :D

181

Odpovědět

hehe... Video Game High School

191

Odpovědět

Reportér :D :D :D :D

220

Odpovědět

Nn to není Sarah ale Kelsey Gunn. :)

190

Odpovědět

Hraje ve více minyfilmech

190

Odpovědět

Všímli jste si že ve "zvrhlím odpadlíkovi" hraje Sarah z Full Benefits? :D

190

Odpovědět

Haf! :D

190

Odpovědět

shut. the. f**k. up :D

190

Odpovědět

perverzni odpadlik :D

190

Odpovědět

Oh? Fuuuuuuuuuuuuuuck :D
Babygirl? Another babygirl... :D
...z přestřelky,kterou jsem vyvolal. Co tady děláš,vole? Toč to!
Nejlepší ... :D

180

Odpovědět

Emo kovbojové :D:D:D prý ''dobře ty''

201

Odpovědět

Nejlepsi je perverzni odpadlik :D

181

Odpovědět

Lepší jak ta dvojka tady sem se fakt zasmál:D

180

Odpovědět

good move

180

Další