Voduodpuzující sprej NeverWet

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:546
Počet zobrazení:7 876
V následujícím videu uvidí čerství rodiče pravděpodobně ten nejlepší prostředek, jaký byl kdy vynalezen. Americká firma Rust-Oleum totiž přišla se speciálním sprejem, který po nastříkání na téměř cokoliv, dokáže velice účinně odpuzovat jakoukoliv kapalinu. Pryč tedy se špinavými botami, tričky, nebo utopenými mobilními telefony. Napadá vás ještě nějaké šikovné použití?

Přepis titulků

NeverWet je dvousložkový superhydrofobní povlak. Nastříkáte základ, který 15 minut schne, a poté nastříkáte svrchní vrstvu. Po dalších 15 minutách je vše připraveno. Odpuzuje jakoukoli vodu, tekuté roztoky, solné roztoky, kyseliny, zásady. Odolá i většině jídla. Nově spolupracujeme i s Rust-Oleum, jejichž odborné znalosti jsou k nezaplacení, a teď vstupujeme na trh po celé Americe. Vnější část byla ošetřena nástřikem, střed je pouze obyčejné sklo, takže když tam nalijete vodu, obarvená kapalina se bude držet na skle, ale nepřelije se dál na ošetřený povrch.

Nastříkala jsem několik základových vrstev a nechala je zaschnout, aby nelepily. Potom jsem nastříkala několik svrchních vrstev. Můžete vidět, že se tam tekutina nedrží a dá se to jednodušše vyčistit. Máme obyčejnou štětku na záchod a jednu nastříkanou a uvidíme ten rozdíl. Když myjete záchod, bylo by skvělé, kdyby na té štětce nic nezůstávalo.

Na obyčejné štětce ulpívá voda, je to celkem odporné. Z té nastříkané nic kapat nebude. Vinný ocet, horčice a čokoládový sirup. Budeme je lít přímo na boty, stejně jako by se vám to mohlo omylem přihodit. Boty jsou ošetřeny produktem NeverWet od Rust-Oleum. Trocha horčice tam zůstane kvůli vláknům, ale když na to nalijete vodu, hned zmizí. Pořádáte letní piknik a máte krabici piva nebo limonády. Chcete je nechat vychladit, ale místo toho, abyste je dali do lednice, můžete nastříkat vnitřek krabice a naplnit ho ledem.

Jak se bude led rozpouštět, tak krabice nebude kvůli nástřiku promočená. V podstatě máte mrazák na pivo, ze kterého ta voda vyteče, krabice zůstane suchá a pivo bude vychlazené. Dnes tu máme horčici, čokoládový sirup, vinný ocet a nějakou omáčku. Teď tím pocákáme našeho ředitele. Omáčka. Nastříkáme teď iPhone 4 nebo 5.

Je to skutečně jednoduché a vydrží to až v 15 cm vodě. Použijeme Rust-Oleum NeverWet, základovku a svrchní nátěr. Jednoduše rozeberete iPhone, aby vypadal nějak takhle. Základovou vrstvou nastříkáte zadní kryt a samotný telefon. Pouze dvě nebo tři slabé vrstvy a vatovou tyčinkou poté natřete tyhle škvíry. Tady. Až to zaschne, vezmete svrchní nátěr a lehce nastříkáte vnitřek zadního krytu a vnitřek telefonu, dvě nebo tři slabé vrstvy, spolu s portem na sluchátka, tímto portem a tím vespod.

Utěrkou nebo kapesníkem poté lehce otřete celý telefon. Až to budete mít hotové, složte telefon dohromady a je to. Můžu ho hned vyndat a funguje. Usuším ho a je jako nový. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neverwet v čr je aktuálně ke koupi zde www.KUPNEVERWET.cz

Facebook fanpage: https://www.facebook.com/kupneverwet

00

Odpovědět

V česku ke koupi zde:
http://www.sbazar.cz/aprodej/detail/2965440-neverwet-sprej-ktery-na-100-odpuzuje

180

Odpovědět

Docela by mě zajímalo jak je to s prodyšností. Když se zpotíte v tričku, tak je to jak neopren.. NE ?

180

Odpovědět

Vidíte? Takhle jednoduše nastříkat do rozkroku.... a chlamydie nemají šanci !!!

200

Odpovědět

urááá anální humor konečně na videa česky...hovno na štětce? s**t happens...btw tohle by mi zachránilo život pře puštěním videa...kečup plachtil půl metru přímo na mikinu...

184

Odpovědět

Už vim, jak Ježíš chodil po vodě :D

190

Odpovědět

to je lepší než p***o

187

Odpovědět

Bylo by to dobrý i pro ženský jako antikoncepce :-D

184

Odpovědět

Na aprílla nastříkat na kapesník, popřípadě na toaleťák :D

201

Odpovědět

Mám dojem, že něco podobného vytvořil i někdo v u nás a chtěli to používat jako ochranu stěn proti graffiti.

191

Odpovědět

Jak to tričko asi vypere :D

202

Odpovědět

a od ceho :D

210

Odpovědět

Něco takového jsem snad už někde viděl. A sloužilo to k tomu, aby se na vnitřní straně lahve například od kečupu nedržely zbytky toho kečupu. Že tím, co v té lahvi vždycky zbyde a nejde to dostat ven, že se takhle hrozně plýtvá a že právě díky tomuto vynálezu vyteče kečup, hořčice apod. úplně celý, bez žádného zbytku uvnitř lahve. :)

190

Odpovědět

Co to asi udělá, když se to nastříká do vody? Nebo na kostku ledu? :D

191

Odpovědět

No co asi - vyroste ti slůně!

193

Odpovědět

+Asterius147a ja myslel že vyletí jednorožec na duze :(

187

Odpovědět

Nastříkat na p***l a hajzlpapír už nebude nikdy potřeba.

202

Odpovědět

upřímně mě by hlavně zajímalo jestli to po nějaké době vyprchává nebo ztrácí účinnost. Jak kvůli reaplikaci tak i kvůli tomu že bych chtěl vidět jak tohle někdo bude potom prát v pračce...skutečně neveřím že by to ochránilo před jakoukoliv skvrnout pokud v sobě má procento vody

navíc nevím čím to je ale tohle jedinné video se mi neskutečně cuká - asi jeden snímek za deset vteřin

183

Další