Scénky z klobouku: Nábor do armádyWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 75
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:166
Počet zobrazení:8 831

Účinkující pořadu dnes budou hrát Scénky z klobouku, takže se pokusí přijít s co nejvtipnějšími improvizacemi na témata zadaná publikem.

Poznámka: Vtípek s ejakulátem se do češtiny překládá špatně, protože je založen na tom, že anglická slova seamen (námořníci) a semen (semeno) se vyslovují stejně.

Přepis titulků

To vypadalo jako Mickey Rourke. Teď si zahrajeme hru s názvem Scénky z klobouku! Je pro všechny čtyři účinkující. Ryan a Colin tamhle, Wayne a Jeff tady. Naše skvělé publikum sepsalo scénky, které by chtělo zahrát, a já je mám v tomhle klobouku. Jestli můžeme, jdeme na to. "Špatné reklamy pro nábor do armády." Máš ruce?

Bereme tě! Chceš sloužit své zemi a být za to náležitě oceněn? Teda jo, jasně. To se samozřejmě stane. Chceš si vlézt do kovové roury a šest měsíců být se šedesáti muži 30 metrů pod hladinou? Počkat, ano? V námořnictvu hledáme hrstku ejakulátu, která... Tady v námořnictvu hledáme spoustu ejakulátu... U nás na klinice...

Přidejte se k pobřežní stráži, protože víte co... Nasrat. "Balicí hlášky ve vesmíru." Zatraceně. Za to se omlouvám. Houstone, máme tu problém. Už jsi někdy byl v černé díře? Odtamtud neunikne ani světlo. A co si zaplavat v Mléčné dráze? Tohle si u tebe vyberu!

Než se svlečeme, musím ti něco říct. Jsem tvůj otec. To bylo znepokojivé! Tohle jsem se naučil v akademii. Páni... Je fialový. Počkejte. To vypadá zábavně. Dokáže někdo rozepnout Orionův pásek? Děkuju!

Polyamorie tohle je. - Ne, za tohle body nedostanete. - Ale my se na ně nadřeli. Máte jich už dost i na rozdávání... Nevíš, co já mám. Jen si myslíš, že jich mám hodně. Přesně tak. Když dostaneš sto bodů, vláda ti hned třicet vezme. Spíš tak padesát bodů! My dostáváme body? Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Coast Guard není pobřežní hlídka, ale pobřežní stráž... Jinak jako vždy WLIIA nezklamalo :)

00

Odpovědět

Díky, opraveno :)

00

Odpovědět

HAF

149

Odpovědět

Drž hubu! Bylo to jen jednou a byl jsem vožralej!

44

Odpovědět

+hydrocefalusDle všeho nejsi duševně v pořádku. Tvé impulzivní chovaní je následkem pokročilého stavu deprese, nemáš správnou sebekontrolu a tak hledáš řešení jak utéct z tohoto světa, který tě tak vyčerpává. Stav se pro další léky zítra, napíši ti recept.

21

Odpovědět

+MUDr. Prof. Huskypodle mě nejsi opravdickej doktor.

70