Will Smith odmítl roli Nea v Matrixu

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:4 671
Will Smith a Martin Lawrence navštívili mraveniště, aby představili svůj nový film Mizerové navždy. Při rozhovoru padla otázka, jestli je pravda, že Will Smith odmítl roli Nea ve filmu Matrix.


 

Přepis titulků

Mám jednu otázku. Opravdu jsi odmítl hlavní roli Nea v Matrixu? - Jak jsi mohl? - Ano, to je pravda. To bylo tak, že… že za mnou přišli režiséři Wachowští a chtěli se mnou mluvit. Vyprávěli mi, o co jde, a já jsem nepochopil nic z toho, co mi říkali.

Říkali mi něco jako, že budu stát před kamerou. Před zvláštní kamerou, kterou sami vyrobí. Představme si, že vyskočíš a najednou se zastavíš ve vzduchu a mezitím, co visíš v tom vzduchu, kamera se bude otáčet kolem tebe, mezitím co ty neskáčeš. A já na to: „Cože?” Co mi to tu vyprávíte?

A tak jsem natočil Wild Wild West. Potkal ses někdy s Keanu Reevesem? Ano a pravda je, že jsme o tom několikrát mluvili. Keanu je pro tu roli perfektní. Protože pravda je, že zatímco já jsem měl být Neo, tak Val Kilmer měl být Morpheus.

Takže to mohlo dopadnout tak, jak říká ta paní. Hrůza. Nestálo by to za nic. Myslím si, že je to lepší kombinace, protože já jsem černej a pravděpodobně by nebyl černej Morpheus, kdybych byl Neo. A tím bych to zkazil. Přeložila: Pauli www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

wild wild west bol môj oblúbený film

21

Odpovědět

Tohle video se pro překlad nehodí. Protože poslouchat španělštinu(?), angličtinu a do toho číst české titulky je hrozné. Příště prosím buď jenom španělštinu a nebo angličtinu.
Nestěžovali si nedávno černí herci, že nedostávají tolik velkých rolí? :D

254

Odpovědět

Ano, máš pravdu s tím překladem. Je to dost nepříjemné. Když jsem to video překládala, tak mě to nenapadlo. Slibuju pro příště jenom španělštinu :)

171

Odpovědět

+PauliAle jinak chválím a děkuji za překlad.

70

Odpovědět

Will Smith nestárne!!!

80

Odpovědět

lebo ho naklonovali!

80

Odpovědět

dobre spravil, s nim by to nemuselo byt také dobre

120

Odpovědět

nice až na tu reklamu , otravnou stím narcistou nesympatickým, jinak slečna milá a hezká.. zdraví hezky, ne hraně jak ten rádoby kuchař

42