Adam Buxton a hádky po SkypuWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:3 643
Když se Adam Buxton hádá s manželkou, jdou každý do jiného pokoje, aby v hádce pokračovali po Skypu? Lee má kromě Adama v týmu Bruna Tonioliho, hádají David Mitchell, Rob Beckett a Kirsty Wark.

Přepis titulků

Když se s manželkou hádáme, tak abychom byli víc racionální, jdeme do různých pokojů a pokračujeme v hádce po Skypu. Než začneme, měl bych něco objasnit. Pro diváky z Walesu vysvětlím, co je Skype. Je to něco jako telefonní hovor s obrázky. Davide. Adame, jak se ta myšlenka zrodila? Poprvé se to stalo, když jsme nebyli ve stejném prostoru, ve stejném domě.

- Byli jsme… - Už na Skypu. Ano. Každý v jiné zemi. A vedli jsme docela obtížný rozhovor. Předpokládal jsem, že se to zvrhne, a pak mě překvapilo, že Skype nám umožnil zůstat relativně v klidu. - Rozhovor o čem? - Ptám se já. Něco jako: „Co to tam vzadu dělá ten člověk?“ O čem jste se hádali naposledy, když to vyžadovalo Skype?

To je osobní. - Tys s tím přišel. - Chci říct… Začali jsme se hádat, protože nezavřela šuplíky. Naštvalo mě to, protože jsem jí to říkal už mockrát. - A zklamalo mě, že… - Zklamalo! To je klasika. - „Nenaštvalo mě to, zklamalo mě to.“ - Jo. Velmi mě zklamalo, když jsem viděl, že ten tip, co jsem jí dal, tedy že má zavírat šuplíky, hlavně ty, co jsou dole, abych si neodřel holeně, vážně to je ode mě nerozumný požadavek?

Zklamalo mě, když jsem viděl, že ty rozhovory předtím nikam nevedly. Jak se od hádání dostanete k… Který z vás řekne: „Počkej, zadrž. Time-out. Pojďme…“ Tohle je tak na podání žádosti o rozvod. „Time-out.“ „To byla poslední kapka!“ Já to ženě při hádce dělám.

„Udělej nám čaj.“ Nepomáhá to. Jen takovej tip pro vás. Kdo rozhoduje o tom, že tu hádku přesunete na Skype? Rozhoduju o tom já. Původně jsem si říkal, že to bude takový vtipný způsob, jak zmírnit napětí. Myslíš, že by tenhle systém fungoval u vás, u Mitchellových, Davide? - Ne. - Když nedejbože dojde na zvýšení hlasu. U nás by to nefungovalo.

Počítače nás totiž oba rozčilují víc než náš partner. Tak jo. Davide, co tipujete? Říká vám Adam pravdu? Co myslíš, Kirsty? Jsem přesvědčená, že je to možné. - Robe? - Vypadá jako milovník počítačů. - Mám poslední otázku. - Povídej. Když jste se pak poprvé hádali ve skutečnosti a ty sis v duchu říkal, že kdybys ji dostal na Skype, tak by to tu hádku zmírnilo, nepokládala tvoje žena ten nápad za velice otravný?

Rozhodně. Přijde mi, že to, že jste zmírnili napětí bytím na Skypu, by se zcela vymazalo tím, že byl ten Skype vůbec navržen. - To bylo velmi náročné. - Složitě řečeno. - Tohle tu poslouchám osm let. - K věci! Ať mluvím k věci, to není výzva, kterou máš učinit během takovéto hry.

- To je mi fuk. - Žádná věc není. Celé je to zbytečné. Jen si tu krátíme ten omezený čas, co nám zbývá, než budeme v hrobě. - Dobře. - Co tedy tipujete? Pravdu, nebo lež? Podle mě je to pravda. Je to tak divné, že to musí být pravda. Můj tým tipuje pravdu, já vůbec nevím, takže jejich rozhodnutí neměním. - Takže tipujete pravdu. - Tipujeme pravdu. Adame Buxtone, byla to pravda, nebo lež?

Hádky po Skypu, to je… lež. - Geniální. - Dost dobrý. Nejsem šílenec! Ano, byla to lež. Adam a jeho žena nejdou každý jinam, aby se pohádali po Skypu.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je to lež. Nehádají se na Skype, ale na MS Teams :P

100

Odpovědět

Skvěle zahráno! Klobouk dolů pane :-).
Děkuji za překlad

30