Alex Jones a její první nákup na eBayiWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:169
Počet zobrazení:11 750

Alex Jones, známá hlavně díky účinkování v The One Show na BBC One, bude vyprávět o svém prvním nákupu na eBayi.

Přepis titulků

Dnes začíná Alex. Dobře. Když jsem poprvé nakupovala na eBayi, omylem jsem si koupila místo kabelky kánoi. Davidův tým. Jak k té chybě došlo? V době, kdy byl eBay novinkou, jsem ho chtěla vyzkoušet. Mám celkem ráda archivní věci i staré oblečení, ale když je dovezou, tak to není tak dobrý, protože vždy trochu smrdí plísní a po mrtvých lidech.

- Ale líbí se mi ten nápad... - No? Tohle máš taky z eBaye? To jsi ty? Promiň, pokračuj. Tak jsem to tam projížděla a uviděla jsem úžasnou spojkovou kabelku. Už jste se v tom ztratili, že ano?

Je to prostě malá... Na sešlapávání spojky v autě. Máš kabelku na plyn a na brzdu. Takže jak, Alex? Viděla jsi mini kabelku, napodobovala jsi, jak si ji dáváš pod rameno, aby ses s ní sžila, a pak jsi omylem stiskla kánoi? Na moderních počítačích už klávesu kánoe odstranili, protože se to stávalo moc často.

Dobře, koukala jsi na eBay, co se dělo potom? Koukám na informace a počáteční cena byla 99 p. 99 pencí, Johne, chápeš? Za starou kabelku? Jo. Chápeš? Nevadí... A najednou 14 liber.

Přemýšlela jsem, že to vzdám. Protože to je celkem dost za starou kabelku. Ale furt se to zvyšovalo až na 32 liber. A furt jsi přihazovala? Pořád chápeš, Johne? Ne, nechápal jsem to ani ve chvíli, kdy stála 99 p. Spletla ses. Špatně jsi mě pochopila, Alex. Nevím, co říkala moje řeč těla. Dobře, cena se zvyšuje, sleduješ to, a stála už...

32 liber. Sleduješ aukci kabelky. Říkám si, že je čas jít do postele a nechat to být. Ráno... vidím na notebooku e-mail: "Gratulujeme, váš příhoz byl nejvyšší, zakoupila jste použitou červenou kánoi." Trochu rozdíl, ne? A ty jsi z toho špatná?

Představ si toho chlápka, kterému se potápěla loď a říkal si: "Nebojte, mám to pořešený." A pak se snažil narvat pětičlennou rodinu do starý kabelky. Takže jsi mu odepsala: "Mohla bych místo kánoe dostat..." Mini kabelku. A on odepsal: "Já žádnou mini kabelku neprodával." Já mu odepsala: "Tak to lžete, protože já přihazovala na mini kabelku." Takže myslíš, že lákal lidi tím, že zveřejňoval fotky starých kabelek, na které lidi opakovaně přihazovali.

A nehledě na to, jak ta kabelka vypadala a kolik dotyční zaplatili, dostali jen kánoi. Možná že si sedm lidí z deseti vystačí s kánoí. Musel to mít ověřený. Viděl jsi někdy na premiéře filmu okouzlující herečku, která by přišla... A komentátoři by řekli: "To je neuvěřitelně velká mini kabelka." Dobře, co myslíš, Davide?

Vlastně nevím, co myslíš ty? Ta historka má až moc děr. - Co myslíš? - Lež. - Já taky. - Tipujeme lež. Všichni si myslíte, že to je lež? Všichni. Alex, pravda, nebo lež? Hlupáčci, byla to totiž...

pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten kontrast mezi zubama Alexi a Johna Coopera Clarka :D

460

Odpovědět

Nechcete zkusit přeložit i něco s Bobem Mortimerem?
Mortimerian Tales - Bob Mortimer on Would I Lie to You? [HD][CC]
Cokoliv ten vypustí z pusy, je skvělý příběh.

130

Odpovědět

Za Boba Mortimera nebo Henninga se rozhodně přimlouvám! Ale bojím se, že je u něho problém, že svoje nejlepší historky nemá na oficiálním kanálu BBC, ale na fanouškovském "WILTY? NOPE!" :( Ale snad se někdy dočkáme.

30

Odpovědět

+XxxxXNabízí se otázka, jak často se videa z WILTY? NOPE! mažou. Pokud málo či vůbec, klidně by sem mohli překladatelé občas něco hodit, aspoň toho Boba Mortimera :)

00

Odpovědět

+tatokTak ona i historka Kevina Bridgese s koněm, která je tu nejoblíbenější ze všech je z WILTY? NOPE!, takže to třeba zas takový problém není. :)

70

Odpovědět

+tatokNemažou. Neoficiální kanál; ale veškeré revenue jde WILTY, takže by v zásadě šli sami proti sobě. Nepamatuji si, že bych tam kdy zpětně nějaké video nenašel.

10

Odpovědět

+ThooSuper, díky za odpověď. V tom případě - chceme Boba Mortimera! :D

00

Odpovědět

Tenhle Alex Jones je mnohem lepší než ten z infowars.

143

Odpovědět

Chci vidět jak tě tenhle zachrání před zničením světa.

02

Odpovědět

ten typek napravo mi pripomenul Seana Penna
https://www.csfd.cz/film/278447-tady-to-musi-byt/prehled/

20

Odpovědět

A nebyl to náhodou Tommy Wiseau?

71

Odpovědět

Přesně tohle jsem si taky říkal, jen trochu prořídlejší vlasy. :)

00